Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 am Language Studio


 Konum Malta - Sliema
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi https://www.amlanguage.com
 

AM LANGUAGE MALTA DİL OKULU HAKKINDA

Malta'daki ilk İngilizce Dil okullarından biri olan AM Language, kaliteli İngilizce Dil kursları ve müşteri memnuniyeti sunma geçmişine sahiptir.
1987 yılında kurulan AM Language, Malta'daki kaliteli İngilizce dil okulları birliği olan FELTOM'un (Malta İngiliz Dili Öğretim Örgütleri Federasyonu) kurucu üyesidir.
AM Language, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslanmıştır ve tüm departmanlarımız ISO 9001 akreditasyonuna sahiptir.

Kurslar, samimi ve kişisel, ancak profesyonel bir ortamda sunulmaktadır. Kurs felsefemiz, en son yenilikçi öğretim tekniklerini kişisel ilgi ile birleştirerek basit ve etkilidir.
Tüm öğretmenlerimiz niteliklidir ve anadili İngilizcedir. Küçük bir kuruluş olarak bireysel ihtiyaçlarınıza odaklanabilir ve İngilizce kullanımınızı geliştirmenize yardımcı olabiliriz.
İngilizce'nin ötesinde, yönetim ofisinden öğretmenlere ve eğlence personeline kadar genç ve dinamik bir ekip tarafından yönetilen konaklama düzenlemeleri ve boş zaman etkinlikleri konusunda öğrencilere yardımcı oluyoruz.
Malta'daki deneyiminizi unutulmaz kılmak için her türlü çabayı gösteriyoruz!

Kurslarımızda, tüm öğrenenlerin sahip oldukları zamanda potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Tüm öğrencilerin farklı olduğunu, farklı şekillerde öğrendiğini ve farklı nedenlerle burada olduklarını dikkate alıyoruz.
Bu amaçla kurslarımız, öğrencilere ihtiyaçlarına ve tarzlarına uygun çeşitli metodolojileri kullanarak öğrenme fırsatı sunar.
Öğretmenleri, İletişimsel Yaklaşımı ders yapılarına uygulamaya teşvik ediyoruz, yani konu ne olursa olsun tüm dersler, öğrencilerimizin çeşitli ortamlarda etkili bir şekilde iletişim kurmasını sağlamaya dayanmaktadır.

Amacımız, öğrencilerimizin bizimle kaldıkları süre boyunca keyif almalarını ve becerilerini geliştirdiklerini bilerek ve hissederek ayrılmalarını sağlamaktır.
AM Language, İngilizce seviyenizi geliştirmek için ideal bir yerdir. Genç ve dinamik bir ekip tarafından yönetilen taahhüdümüz, dünyanın her yerinden öğrencilere Malta Adaları'nda gerçekten unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunmaktır.
Yine de siz,bizim sözümüze güvenmeyin, referanslarımıza göz atın ve bunun yerine öğrencilerimizin ne söylediğini görün.

 

AKREDİTASYONLARIMIZ

EFL

Malta Eğitim Bakanlığı'nın bir parçası olan EFL İzleme Kurulu, EFL mesleğini teşvik etmeyi, teşvik etmeyi ve korumayı ve İngilizce'nin ulusal bazda yetkin kullanımını teşvik etmeyi amaçlar. Hedefleri, EFL öğretmenlerinin niteliklerindeki standartları iyileştirmek, periyodik titiz denetimler yoluyla İngilizce dil kalışlarının kalite güvence sistemlerini sürdürmek ve işletmek ve Malta'nın ELT kalışlarının tüm yönlerinde uluslararası bir itibar merkezi olarak itibarını desteklemektir. am Language Studio, ELT Konseyi tarafından lisanslanmıştır ve tüm öğretmenler ayrıca niteliklere, deneyime ve sürekli mesleki gelişime dayalı olarak bireysel olarak lisanslanmıştır.

FELTOM

FELTOM (Malta İngiliz Dili Eğitim Kurumları Federasyonu), 1989 yılında kurulmuştur ve temel amacı Malta'da İngilizce Eğitiminin kalitesini yükseltmek ve lisanslı İngilizce dil okulları arasında işbirliğini geliştirmektir. FELTOM'un kurucu üyesi olarak am Language Studio, okulu ziyaret eden öğrencilerin yararına standartları korumak ve geliştirmek için çaba göstermektedir. FELTOM tarafından akredite edilmiş bir İngilizce dil okulu olmak, okulun titiz ve sıkı bir akreditasyon sürecinden başarıyla geçtiği ve bir kalite mührü ile ödüllendirildiği anlamına gelir.

ISO 9001

Rehberlik ve prosedürler, herhangi bir işte iyi uygulamalara yol açar. ISO, bir şirketin kalite güvencesini sağlamak için iyi iş uygulamaları geliştirmesine yardımcı olan bir yönetim sistemidir. 170 ülkede bir milyondan fazla şirket ve kuruluş şu anda ISO 9001 sertifikasına sahiptir ve am Language Studio bunlardan biridir. am Language Studio'da öğrencilerimize kaldıkları süre boyunca mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

BILDUNGSURLAUB

Almanya'da Bildungsurlaub (tatil izni), Bildungsurlaub tarafından kabul edilen kurslarda eğitimlerini ilerletmek isteyen Alman vatandaşlarına verilen ücretli şirket iznidir. am Language Studio, İngilizce bilgilerini ilerletmek isteyen kişilere çeşitli kurslar sağlamak için Bildungsurlaub planı kapsamında niteliklidir. Farklı eyaletler insanlar için farklı kurslar sunar, bu nedenle hangi kursların sunulabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

TOLES

TOLES sınavları, hukuk firmaları, şirketler, hukuk kurumları, avukatlar ve hukuk öğrencilerinden gelen, bireyin hukuk İngilizcesi yeterliliğini doğru bir şekilde değerlendirme yöntemine yönelik talebi karşılamak üzere geliştirilmiştir. TOLES, İngilizce dil eğitiminde uzman hukukçular tarafından geliştirilmiştir. Hukuk firmaları ve kurumlarıyla yapılan kapsamlı istişarelerin bir sonucudur ve hukuk mesleğinde meydana gelen devam eden değişiklikleri yansıtmak için düzenli olarak gözden geçirilir. am Language Studio, TOLES sınavına girmek isteyen öğrenciler için kaliteli sınav kursları sağlamak üzere lisanslıdır.


AM LANGUAGE MALTA DİL OKULUNDA SUNULAN İNGİLİZCE PROGRAMLAR

GENEL İNGİLİZCE

AM Language'deki en popüler kurs, öğrencilere İngilizce'ye sağlam bir giriş sağlamak için tasarlanmıştır ve gramer, kelime bilgisi oluşturma, konuşma ve telaffuza özel önem verir.
Geleneksel metinler ve işitsel donanımlar ders yapısının temelini oluştururken, öğretmenler oyun oynama, problem çözme, tartışma ve hikaye anlatma yoluyla oyun oynamayı teşvik ediyor.
Grup öğesi, katılımcıların diğer öğrenciler üzerinde dil yapılarını denemekten ve pratik yapmaktan faydalanmalarını sağlar.

YOĞUN İNGİLİZCE

Öğrenciler, eğitime daha fazla saat ayırarak, İngilizcelerini nispeten kısa bir sürede başlatabilirler. Öğrenciler, Genel İngilizce Kursunu takip eder ve her biri 45 dakikalık olmak üzere günde 2 seans daha alırlar.
Onlara Genel İngilizce çalışmalarını pekiştirme ve yeni zemini kapsayacak başka seçeneklere sahip olma fırsatı verilir.

BİREYSEL İNGİLİZCE

Bireysel dersler, öğrencilere öğrenmelerini ihtiyaçlarına göre daha odaklı hale getirme fırsatı sunar. 1'e 1 ders ile öğrenciler, öğretmenin tam ve sürekli dikkatine ve uygulama ve seçtikleri alanları gözden geçirme zamanına sahip olur, böylece öğrenme sürecini hızlandırır. Bireysel Kurs, öğrencilerin kendi tercihlerine göre seans sayısını ve süresini seçebilmeleri açısından oldukça esnektir.

KOMBİNASYON İNGİLİZCE

Bu kursla öğrenciler, Genel İngilizce Kursu'ndaki grup derslerinden ve öğretmenin özel ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına odaklanmak için bölünmemiş dikkatini çektiklerinde bireysel derslerden yararlanırlar.
Öğrenciler, günde birkaç ardışık çalışma oturumu seçerler.

İNGİLİZCE MİNİ GRUP

Bu kurs, Genel İngilizce Kursumuzla aynı kurs içeriğini kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerin derse aktif olarak katılma ve daha büyük sınıflarda olduğundan daha fazla öğretmenin dikkatini çekmesi için daha az sayıda bir grupla çalışmanın yararını sunar. Daha küçük sayılar, kurs içeriğinin katılımcıların bireysel ihtiyaçlarına göre planlanmasında daha fazla esneklik sunar. Bu kurs müsaitlik durumuna bağlıdır.

YOĞUN İLAVE DERSLER

Yoğun konuşma eki, genel kurs (yoğun) ile birlikte veya tek başına alınabilir. Kurs günde 1,5 saatten oluşur ve odak noktası iletişimsel yeterlilik ve kelime edinimi ve kullanımıdır.

Yukarıdaki kursların tümü şunları içerir:

 • Öğrenci kartı içeren hoş geldiniz paketi
 • AM Öğrenci El Kitabı
 • AM Kopya Kitap
 • AM Kalem
 • Çeşitli satış noktalarında indirimler
 • Okulda ücretsiz WIFI kullanımı
 • Talep üzerine ücretsiz Sim Kart
 • 7/24 yardım
 • Oryantasyon yürüyüşü + hoşgeldin akşamı
 • Film İzleme – Haftada 1
 • Disko / Partiler – Haftada 1
 • Haftada 1 x Beach Club Girişi (Haziran-Eylül arası)

TIBBİ – HUKUK – TURİZM – “HERHANGİ BİR UZMAN KONU” İNGİLİZCE KOMBİNASYONU

Günümüzün küresel ekonomisinde İngilizce, çoğu modern mesleğin dili haline geldi.
Genel İngilizce Becerilerinizi profesyonel yaşamınızda hedeflenen dil ile birlikte geliştirmek, Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Pazarlama İngilizcesi, Turizm İngilizcesi veya başka herhangi bir konuda başarılı olmanız için sizi daha iyi bir konuma getirecektir. Uzman konu birleştirme kursumuz size her ikisini de yapma fırsatı verir. Güne Genel İngilizce becerilerinizi pekiştirerek başlayacaksınız; İletişimsel bir grup ortamında Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma ve ihtiyaçlarınızı karşılayan profesyonel bağlamda uzman dil becerilerinizi geliştirecek odaklı bire bir dersle bitireceksiniz..

Yukarıdaki kursların tümü şunları içerir:

 • Öğrenci kartı içeren hoş geldiniz paketi
 • AM Öğrenci El Kitabı
 • AM Kopya Kitap
 • AM Kalem
 • Çeşitli satış noktalarında indirimler
 • Okulda ücretsiz WIFI kullanımı
 • Talep üzerine ücretsiz Sim Kart
 • 7/24 yardım
 • Oryantasyon yürüyüşü + hoşgeldin akşamı
 • Film İzleme – Haftada 1
 • Disko / Partiler – Haftada 1
 • Haftada 1 x Beach Club Girişi (Haziran-Eylül arası)

Dil becerilerinizin uluslararası kabul görmüş sertifikasını alma fırsatını yakalayın.

AM Language, Gatehouse Awards ve Malta'daki ortakları için onaylı bir test merkezidir,
BCED (Board of Certification Examination & Development). A1-B1 ve B2-C2 seviyeleri için, esnek sınav tarihleri ​​ve hızlı sonuçlarla size kolaylık sağlayan, bireysel veya grup olarak rezerve edilebilen, tanınmış ESOL Uluslararası Niteliklerini birlikte sunuyoruz. Bu yüksek kalite nitelikleri CEFR ile eşleştirilir ve OFQUAL tarafından onaylanır. Öğrenciler, yetişkinler ve yöneticiler tarafından aşağıdakiler için kullanılabilirler:

 • İleri ve yüksek öğrenim
 • Yeni kariyer fırsatları
 • İş yerinde terfi

İngilizce Dil Sınavlarında 35 yılı aşkın deneyimimizle, Gatehouse Ödülü kalifikasyonunuzun İngilizce dil becerilerinizin geçerli bir sertifikası olarak değerlendirileceğinden emin olabilirsiniz.

Dünya hızla küçülürken, ana dili İngilizce olmayanların İngilizce konuşulan bir üniversiteye gitmesi veya İngilizce konuşulan bir ülkeye göç etmesi artık daha yaygın.
Uluslararası geçerliliği olan bir sınava girmek isteyen öğrenciler, AM Language ile ana sınavları kapsayan bir Sınav Hazırlık Kursu alabilirler;
CAMBRIDGE SINAV KURSLARI ARTI IELTS, TOEFL, TOLES VE WEFT
Bu kurslar tüm yıl boyunca mevcuttur.

Kurslar, sınava ve başvuru sahibinin ihtiyaçlarına ve seviyesine bağlı olarak herhangi bir sayıda hafta için rezerve edilebilir.
Haftada 20, 25 veya 30 seansa yayılır, her seans 45 dakika sürer, katılımcılar dil bilgisi farkındalığına ve dil kullanımına odaklanır.
Dört okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştirirler ve ayrıca daha spesifik sınav konusu gereksinimlerine odaklanırlar.

Her kurs şunları içerir: Dilbilgisi, kelime bilgisi ve akıcılık becerilerine odaklanan haftada 20 Genel İngilizce Dil Gelişimi seansı. 

BEC (BUSINESS İNGİLİZCE SERTİFİKASI) SINAV HAZIRLIK KURSU – CAMBRIDGE

BEC, Vantage ve Higher olmak üzere iki düzeyde sunulur. Öğrenciler iş alanında kariyer yapmaya hazırlanıyorlarsa, BEC sınavları idealdir.
Uluslararası kabul görmüş bir işletme yeterliliği, İngilizce'yi uygun bir standartta öğrendiklerini ve bunu profesyonel bir bağlamda kullanabildiklerini göstermelerine yardımcı olabilir.
Kurs, BEC Cambridge sınavlarına yönelik sınav hazırlığına odaklanarak İş İngilizcesinin tüm yönlerini kapsar.
Rapor yazmayı, telefonda konuşmayı, İngilizce sunum yapmayı ve resmi kelime dağarcığını kullanmayı içerir.
Kurs, öğrencilere bir iş ortamında İngilizce aracılığıyla etkileşimde bulunmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi vermek ve böylece iş fırsatları yaratmak için tasarlanmıştır.

FCE (İLK İNGİLİZCE SERTİFİKASI) SINAV HAZIRLIK KURSU – CAMBRIDGE

FCE, Cambridge beş seviyeli sistemde Seviye 3'tedir. Bu kurs, bankacılık, havayolları, yemek ve ağırlama alanlarında kamu veya sekreterlik işleri gibi ticaret ve endüstride yaygın olarak tanınmaktadır. Ayrıca bazı üniversite fakülteleri, kolejleri ve diğer eğitim kurumları tarafından İngilizce dil şartlarını yerine getirdiği kabul edilmektedir.

CAE (İLERİ İNGİLİZCE SERTİFİKASI) SINAV HAZIRLIK KURSU – CAMBRIDGE

CAE, Cambridge beş seviyeli sistemde 4. Seviyededir. Bu kurs, İngilizce'yi mesleki veya eğitim amaçlı kullanmak isteyen adaylar için yüksek düzeyde dil yeterliliğini gösterir. İngiliz üniversitelerinin ve yüksek öğretim kurumlarının çoğunluğu tarafından İngilizce dilinde giriş şartlarını yerine getirdiği kabul edilmektedir.

CPE (İNGİLİZCE YETERLİLİK SERTİFİKASI) SINAV HAZIRLIK KURSU – CAMBRIDGE

CPE, Cambridge beş seviyeli sistemde Seviye 5'tedir. Bu kurs, İngiliz üniversitelerine ve diğer İngilizce konuşulan ülkelerdeki birçok üniversiteye ve dünya çapındaki diğer yüksek öğretim kurumları ve meslek kuruluşları tarafından İngilizce dilinde giriş şartlarını yerine getirdiği kabul edilen ileri düzeyde bir yetkinlik gösterir. Bazı ülkelerde CPE, yerel İngilizce dil gereksinimlerinden muafiyet sağlar veya kapsamlı bir İngilizce bilgisinin gerekli olduğu kurslara veya istihdama kabul için bir yeterliliktir.

IELTS (ULUSLARARASI İNGİLİZCE DİL TESTİ SİSTEMİ) SINAV HAZIRLIK KURSU

IELTS, British Council, IDP Education Australia ve Cambridge Üniversitesi Yerel Sınavlar Sendikası tarafından ortaklaşa yönetilmektedir. İngilizcenin iletişim dili olarak kullanıldığı bir yerde okumak veya çalışmak zorunda olan adayların dil becerilerini değerlendirmek için tasarlanmıştır. Kullanıcı olmayandan uzman kullanıcıya kadar dokuz düzeyde dört dil becerisinin tümünü kapsar. IELTS puanları eğitim kurumları tarafından yaygın olarak kabul edilir, eğitim kurslarına giriş olarak kullanılabilir ve göçmenlik ve işe alım gibi diğer hizmetler ve işletmeler tarafından tanınır. Bu kurs, Genel İngilizce (müsaitlik durumuna bağlı) / Yoğun İngilizce (müsaitlik durumuna bağlı) veya Birleşik İngilizce olarak alınabilir.

TOEFL (YABANCI DİL OLARAK İNGİLİZCE TESTI) SINAVINA HAZIRLIK KURSU

Bu bir Amerikan sınavıdır. TOEFL puanları, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki 2.400'den fazla kolej ve üniversite tarafından kabul edilmek için gereklidir.
Avrupa'da TOEFL, eğitim dilinin İngilizce olduğu kurumlar tarafından da kullanılmaktadır. Birçok devlet kurumu, burs programı ve lisans/sertifikasyon kurumu, İngilizce yeterliliğini değerlendirmek için TOEFL puanlarını kullanır.
Bu kurs, Genel İngilizce (müsaitlik durumuna bağlı) / Yoğun İngilizce (müsaitlik durumuna bağlı) veya Birleşik İngilizce olarak alınabilir.

TOLES (HUKUKİ İNGİLİZCE BECERİLERİ TESTİ) SINAV HAZIRLIK KURSU

TOLES sınavları, hukuk firmaları, şirketler, hukuk kurumları, avukatlar ve hukuk öğrencilerinin bir bireyin hukuk İngilizcesini doğru bir şekilde değerlendirme yöntemine yönelik taleplerini karşılamak için geliştirilmiştir. TOLES, İngilizce dil eğitiminde uzman hukukçular tarafından geliştirilmiştir. Hukuk firmaları ve kurumlarıyla yapılan kapsamlı istişarelerin bir sonucudur ve hukuk mesleğinde meydana gelen devam eden değişiklikleri yansıtmak için düzenli olarak gözden geçirilir.

WEFT (TURİZM İÇİN YAZILI İNGİLİZCE) SINAV HAZIRLIK KURSU

LCCI (Londra Ticaret Odası Enstitüsü) tarafından belirlenen WEFT, bir adayın konaklama, seyahat ve turizm endüstrileri için müşteri irtibat düzeyinde İngilizce etkin iletişim kurma becerilerini test eder. İngilizce olarak yürütülen sözlü ve yazılı iş iletişimini kullanarak, bir öğrencinin profesyonel düzeyde etkili bir şekilde çalışma yeteneğini inceler.
Yukarıdaki kursların tümü şunları içerir:

 • Öğrenci kartı içeren hoş geldiniz paketi
 • AM Öğrenci El Kitabı
 • AM Kopya Kitap
 • AM Kalem
 • Çeşitli satış noktalarında indirimler
 • Okulda ücretsiz WIFI kullanımı
 • Talep üzerine ücretsiz Sim Kart
 • 7/24 yardım
 • Oryantasyon yürüyüşü + hoşgeldin akşamı
 • Film İzleme – Haftada 1
 • Disko / Partiler – Haftada 1
 • Haftada 1 x Beach Club Girişi (Haziran-Eylül arası)

 


AM LANGUAGE MALTA DİL OKULUNUN KONUMU

Sliema, güzel Malta adasının kuzeydoğu kıyısında önemli bir turizm noktasıdır. Buradaki ziyaretçiler, restoranlar, alışveriş ve gece hayatının yanı sıra çok sayıda rahatlatıcı tatil aktivitesi bulacaklar.
Son yıllarda şehir, Malta'nın en iyi otellerinden birinin yanı sıra bol miktarda modern villa ve apartman dairesi ile önemli bir büyüme yaşadı. Ancak, şehir merkezine kısa bir yürüyüşle ve yine de birçok geleneksel karaktere sahip tipik bir Malta köyü bulacaksınız.
SLIEMA'NIN ÖZELLİKLERİ
 • Yakın dükkanlar
 • Konaklamaya yürüme mesafesinde
 • Valletta başkentine yakın
 • Ulaştırma servisleri
 • Yakınlardaki plaj kulüpleri
 • Kafeler
 • Geleneksel köy merkezi
 • İngilizce konuşan yerel nüfus
 • Güvenli, rahat ve şık!

KAMPÜS ÖZELLİKLERİ

İNTERNET SALONU
Diğer öğrencilerle sosyalleşmek için harika bir yer. Tesislerimizi evdeki arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmak için de kullanabileceğiniz rahatlatıcı ve rahat bir ortam.

BEDAVA İNTERNET

Sınıflar ve eğlence alanları dahil olmak üzere okul binasının her yerinde ücretsiz wi-fi erişimi mevcuttur. Bu tesisten kişisel kullanım için ve ayrıca çalışmalarınıza yardımcı olması için yararlanın.

ÖĞRENCİ KAFE
Öğrenci kafesi boş zamanınızı geçirmek için harika bir yerdir. Her gün (pazartesiden cumaya) sabahın erken saatlerinden öğleden sonraya kadar açıktır ve çok çeşitli içeceklerin yanı sıra günlük taze, sıcak ve soğuk yiyecekler sunar.
Kafe dördüncü katta yer alır ve çatı katındaki açık terasımıza çıkar.
ÇATI AÇIK TERAS
Sınıf arkadaşlarınız ve personelinizle sosyalleşirken çevredeki şehirlerin manzarasının keyfini çıkarın. Harika bir açık hava ortamında kahvaltı yapın, öğle yemeği yiyin, müzik dinleyin ve diğer öğrencilerle boş zamanınızın tadını çıkarın.
GÜLERYÜZLÜ KARŞILAMA VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Bu, okuldaki bilgilerin odak noktasıdır. Ekibimiz son derece deneyimlidir ve konaklamanız süresince ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olacaktır.
KLİMALI 14 SINIF

Sınıflarımız aydınlık, ferah ve havadardır ve öğrenci olarak ihtiyaçlarınıza uygun ve size olumlu bir öğrenme ortamı sağlayacak modern mobilyalara sahiptir. Klima kontrol sistemimiz, sağlığınız için rahat bir ortam sağlamaya yardımcı olur.

ETKİLEŞİMLİ BEYAZ TAHTALAR
Etkileşimli Beyaz Tahtalar (IWB'ler) tüm sınıflarda bulunabilir ve öğrenme deneyiminize yardımcı olacak etkili bir araçtır. Özel ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak için IWB'ler aracılığıyla bilgilere hızlı bir şekilde erişilebilir.
KENDİ KENDİNE ÖĞRENME MERKEZİ
Kendi kendinize çalışmanız için kütüphane kaynaklarımızdan yararlanın. Öğretmenleriniz, derecelendirilmiş okuma kitaplarından, sesli kitaplardan, dvd'lerden ve dergilerden uygun materyalleri seçmenize yardımcı olacaktır.

AM LANGUAGE MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

İngilizce dil okulumuza yürüme mesafesinde çok sayıda onaylı ev sahibi aile, çeşitli mutfaklı paylaşımlı daireler ve iyi otel seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun bir konaklama seçeneği bulacağımızdan eminiz.
AM Language ile konfor seviyenizi seçersiniz ve biz bunu Malta'daki konaklamanız için sağlarız.

Herhangi bir dil konaklamasının önemli bir parçası, gereksinimlerinize uygun doğru konaklama türünü bulmaktır.
Seçiminiz ne olursa olsun, AM Language size fiyatı, olanakları, hizmetleri ve konfor düzeyini açıkça gösteren bir konaklama profili sağlayacaktır.
AM Language, Malta'daki İngilizce öğrenme deneyiminizi tamamlamak için uygun maliyetli harika bir konaklama seçeneği sunar ve her zaman mutlu bir şekilde ağırlanmanızı sağlayacağımıza söz veriyoruz.

AİLE YANI KONAKLAMA

İngilizce konuşan Maltalı bir ailenin yanında kalmak, AM Language ile eğitim deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanın mükemmel bir yoludur.
Biz Maltalıların kendi yaşam tarzımız var, bu yüzden bir aile ortamında yaşamak eğlenceli olabilir, size İngilizcenizi geliştirme fırsatı verir ve size hayatınızın geri kalanında hatırlayacağınız kültürel bir deneyim sağlayacaktır!
Bunu söyledikten sonra, aile evleri otel değildir ve bir aile ile yaşamak bazen hassas bir şeydir. Bir ailenin evine gireceğinizi ve onların yaşam biçimlerine entegre olmanız gerektiğini unutmayın.

Açık fikirli, eğlenceyi seven ve Malta gelenek ve göreneklerini öğrenmeye hazırsanız bu seçeneği seçin. İngilizcelerini geliştirmek ve uygun bir fiyata Malta'da yaşamayı deneyimlemek isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir.
AM Language, kaliteli evde kalma programları sunmaya kendini adamıştır. Başvuruları kabul mektubumuzla onaylandığında, öğrenciler ev sahibi ailelerinin Ev Sahibi Aile Profilini alacaklardır.
Herhangi bir öğrencinin ev sahibi aile konaklamasıyla ilgili herhangi bir sorunu olması durumunda, bizi derhal yazılı olarak bilgilendirmeleri gerekir ve yazılı şikayeti aldıktan sonra 48 saat içinde sorunu çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.
48 saat içinde herhangi bir geçerli şikayeti çözemezsek, AM Language öğrencinin konaklama yerini hemen değiştirmek için mümkün olan her şeyi yapacaktır.

 • Her zaman İngilizce konuşun
 • Malta tarzını yaşayın – Kültürel deneyim
 • Yabancı bir ülkedeyken kendinizi güvende ve güvende hissedin
 • AM Language tarafından 7/24 Evde kalma yardımı sunulur.

Aile Yanı konaklama rezervasyonu yaparken, Yönetici Ev Sahibi Aileyi seçen öğrenciler, Wi-Fi içeren ve kendi banyolu bir odaya yerleştirilecektir.
Bu tür ev sahibi aile seçeneği, ailesiyle daha fazla vakit geçirmekten hoşlanan ve ayrıca daha yüksek standartta bir konaklama türüne sahip olanlar için ideal olacaktır.

PAYLAŞIMLI DAİRELER

Malta'da İngilizce öğrenirken uygun maliyetli, bağımsız konaklama için bir AM Language dairesi en iyi seçeneğinizdir.
Farklı ülkelerden diğer öğrencilerle birlikte olmanın keyfini çıkarırken daha fazla bağımsızlığa ve kendi yemeğinizi pişirme fırsatına sahipsiniz.
Dairelerimiz merkezi bir konumdadır ve kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar ve otobüsler gibi yerel olanaklara yakındır ve tümü AM Language'e yürüme mesafesindedir (yürüyerek maksimum 15 dakika).
Tüm daireler kuruluşumuz tarafından onaylanmış olmakla birlikte, her biri belirli özellikler ve farklı olanaklar sunabilir.

 • Öğrenme deneyiminizi farklı ülkelerden diğer öğrencilerle paylaşın
 • Bağımsız ol
 • Yeni arkadaşlar edin
 • AM Language tarafından 7/24 Daire yardımı sunulmaktadır.

 OTELDE RAHAT OLUN
İngilizce dil okulumuza yürüme mesafesinde çok sayıda onaylı ev sahibi aile, çeşitli mutfaklı paylaşımlı daireler ve iyi otel seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun bir konaklama seçeneği bulacağımızdan eminiz.
AM Language ile konfor seviyenizi seçersiniz ve biz bunu Malta'daki konaklamanız için sağlarız.
Seçiminiz ne olursa olsun, AM Language size fiyatı, olanakları, hizmetleri ve konfor düzeyini açıkça gösteren bir konaklama profili sağlayacaktır.
AM Language aracılığıyla konaklama rezervasyonu yaparken söz verdiğimizhizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

AM LANGUAGE MALTA - SLIEMA

2023 FİYATLARI

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


am Language Studio Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC