Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Southern Cross University


 Konum Avustralya - Goldcoast
 Programlar Diploma,Akademik İngilizce,Lisans,Sertifika,Yüksek Lisans,
 Web Sitesi https://www.scu.edu.au/
 Diğer Şubeler Goldcoast - Sydney - Melbourne

Southern Cross Üniversitesine Genel Bakış

 

Southern Cross Üniversitesi (SCU), 1994’te kurulmuş, saygın bir Avustralya kamu üniversitesidir. Üniversite tarafından sunulan kaliteli programlar, endüstri ve profesyonel odak ile birlikte yüksek akademik standartlara sahiptir.
Southern Cross Üniversitesi’nin, Gold Coast, Lismore ve Coffs Limanı'ndaki kampüslerinin yanı sıra, uluslararası öğrenciler için lisans ve lisansüstü dereceleri okuyabilecekleri Sydney ve Melbourne şube kampüsleri vardır. Sydney’de aynı zamanda Hotel School Sydney, Southern Cross Üniversitesi ile Mulpha Australia'nın işletme ve otel yönetiminde lisans derecesi, diplomalar ve Turizm ve Otel işletmeciliği alanlarında yüksek lisans derecesi sunan bir ortaklığı bulunmaktadır. 
Southern Cross Üniversitesi, bu sayede öğrencilerin bilgi üretmelerini ve uygulamalarını sağlayan güçlü bir pratik bileşenle endüstri ile ilgili dereceleri sunmaktadır.
Lismore, Coffs Limanı ve Tweed Heads, güvenli, arkadaş canlısı ve erişilebilir olan bölgesel şehirlerdir. Bölge, pastoral alt-tropik iklimi, Dünya Mirası listesindeki Ulusal Parklar, yemyeşil yağmur ormanları ve bozulmamış plajlarıyla ünlüdür. Öğrenciler, büyük şehirlerdeki tesislerle aynı çeşitliliğin tadını dikkat dağıtıcı unsurlar olmaksızın çıkarırlar. 
Araştırma yoğun bir üniversitedir ve Avustralya Araştırma Konseyi'nin Avustralya Araştırma Mükemmelliği Raporu'ndaki dokuz önemli alanda “dünya standartlarının üstünde” değerlendirilmiştir.
SCU Uluslararası Öğrenci Destek ekibi, Uluslararası Öğrenci Barometresi (ISB) araştırması 2017'deki olağanüstü uluslararası öğrenci desteği ile tanınmıştır.
Southern Cross University,2016 yılında Times Higher Education 150'de 50 yaş altı üniversiteler sıralamasında ilk 100. Sırada, genel sıralamada ilk 500’de yer aldı.

Lisans

SCU, öğrencilerin ilgi alanlarına ve profesyonel hedeflerine uygun çalışma alanlarında lisans dersleri sunmaktadır. Lisans öğrencileri kampüs içi çalışma ve çevrimiçi / uzaktan eğitim gibi esnek çalışma seçeneklerinden birini seçebilirler.

SCU mezunları, SCU'daki üniversite hayatlarına ilişkin memnuniyetlerini iletti. Bir eğitim mezunu, başarısını bir eğitimci olarak SCU'ya adadığını söyledi.

Üniversiteye girebilmek için esnek yollar ve farklı seçenekler bulunmaktadır. Giriş şemalarının örnekleri özel bonus şemaları, STAR giriş şeması, SCU başlangıç-başı, SCU erişimi ve özel kabul şemalarını içerir.

Yüksek Lisans

SCU'daki mevcut lisansüstü dersler, iş, eğitim, çevre, bilim ve mühendislik, sağlık ve insani bilimler, beşeri bilimler ve sosyal bilimler, yerli çalışmalar ve turizm ve konukseverliği içeren çok sayıda çalışma alanında yer almaktadır. Lisansüstü öğrenciler de lisansüstü eğitim için araştırma konuları seçebilir. Araştırma Bölümü, araştırma bursları, araştırma hizmetleri ve hibeler gibi öğrencileri araştırmak için bir dizi hizmet sağlayarak SCU araştırma topluluğunu desteklemektedir. Southern Cross Lisansüstü Birliği (SCPA), lisansüstü öğrencileri destekler ve keyifli bir yüksek lisans öğrencisi deneyimine sahip olmasını sağlar. Organizasyon, lisansüstü öğrenciler arasında tartışma, tartışma ve ağ oluşturma için bir forum sağlar. SCPA ayrıca tüm yıl boyunca öğrenciler için etkinlikler ve etkinlikler yaratmanın sorumluluğunu taşır.

Uluslararası öğrenciler

Evden ayrılmak ve tamamen farklı bir ülkede çalışmak çok zor olabilir, bu yüzden Southern Cross Üniversitesi, denizaşırı öğrenciler için kapsamlı destek hizmetleri yarattı. Destek, kalkış öncesi kadar erken başlar.

Uluslararası öğrencilere öğrenci vizesi, getirebilecekleri eşyalar ve önemli belgeleri getirmek, OSHC sigortasını anlamak, Avustralya'da güvenlik ve konaklama seçenekleri hakkında bilgi verilir. Varışta SCU, öğrencileri konaklama birimlerine getirmek için ücretsiz havaalanı karşılama hizmeti sunmaktadır.

Öğrenciler uygun bir şekilde yerleştiğinde, üniversite onları uluslararası öğrenciler için hafta boyu kapsamlı bir oryantasyona katılmaya teşvik eder. Öğrencilere bir cep telefonu ve internet servisi düzenleme, banka hesabı açma veya herhangi bir rastgele soru ve endişe verme konusunda yönlendirmek için özel uluslararası öğrenci danışmanları da bulunmaktadır. QUT'un en önemli destek programlarından biri, uluslararası öğrenci burslarının geniş çeşitliliğidir.

Öğrenim Ücretleri

Southern Cross Üniversitesi öğrenim ücretleri, öğrenci durumuna ve üstlenilen kursa bağlı olarak değişmektedir. Uluslararası öğrenciler genellikle lisans eğitimi için tam ücret ödemek zorundadır. Hem yerel hem de lisansüstü öğrenciler lisansüstü eğitim için tam ücret ödemek zorunda kalabilirler. SCU'nun örnek ortalama gösterge ücretleri aşağıdaki gibidir: Lisans: İşletme: 20.560 Sanat / Eğitim: 20.560 Mühendislik / Bilim: 27,760 Lisansüstü: MBA: $ 23,680 Mühendislik / Bilim: 28.000 $

Burslar

SCU, lisans, yüksek lisans ve dezavantajlı öğrenciler için çeşitli burslar sunmaktadır. Öğrencilerin yurtdışında uluslararası bir değişim öğrencisi olarak kısa bir süre eğitim görmelerine yardımcı olacak burslar bulunmaktadır. Burs seçiminin temeli, öğrencinin başvurduğu burs ve dereceye bağlı olarak büyük ölçüde değişir.

SCU'nun yükselen yıldız programı sayesinde, bursiyer yardımcısı, endüstri sağlayıcıları ve eğitimin değerine inanan cömert bağışçılar tarafından burslar sağlanıyor.

Avustralya Hükümeti ayrıca burs vermektedir. Seçim kriterleri farklılık gösterebilse de, SCU bursları akademik başarıyı, toplum katılımını ve liderliğini tanımak için tasarlanmıştır

BACHELOR OF BUSINESS (AVIATION MANAGEMENT) & COMMERCIAL PILOT LICENCE WITH MULTI-ENGINE CLASS RATING AND INSTRUMENT RATING

Southern Cross University and Airways Aviation Size bir üniversite diploması yeterliliği yanı sıra tamamen akredite CASA ticari pilot lisansı sunmak için bir araya geldi.

GİRİŞ KOŞULLARI

• Avustralya yıl 12 denkliği eşdeğeri ve istenen yeterlilik giriş notu olan diploma ile,

• İngilizce dil yeterliliği için akademik IELTS 6.0 (hiçbir bant 5.5 düşük olmamalı)

BACHELOR OF BUSINESS (AVIATION MANAGEMENT)

Lokasyon:

Southern Cross University Gold Coast

CRICOS: 089780J

Başlangıç: Mart 2018, Temmuz 2018,

Ekim 2018

Süre 3 YIL

Uniteler: 16#

DIPLOMAOFAVIATION (COMMERCIAL PILOT LICENCE- AEROPLANE)

Lokasyon: Airways Aviation Caloundra and Gold Coast

CRICOS Kurs Code: 091753E VET National Code: AVI50215 Süre: 52 hafta

DIPLOMA OF AVIATION (INSTRUMENTRATING)

Lokasyon: Airways Aviation Gold Coast

CRICOS Kurs Code: 089856E VET National Code: AVI50415 Süre: 16 hafta

* Öğrenim ücretleri Avustralya doları cinsindendir, yayınlandığı tarihte doğrudur (Mart 2018) ve değişime tabidir. SCU yıllık öğrenim ücreti hesaplanırken yılda 8 birim tamamlanması esas alınır.
Öğrencilerin vizeleri süresince Yurtdışı Öğrenci Sağlık Sigortası (OSHC) ödemeleri zorunludur. Ayrıca öğrenim ücreti dışında, ders kitaplarını, kırtasiye malzemelerini ve muhtelif masrafları karşılamak için 1000- $ 1500 dolarlık ek ek bütçe gerekecektir.

SOUTHERN CROSS UNIVERSITY İLE LİSANS DİPLOMASI ELDE EDİN

 İŞLETME LİSANS PROGRAMI (HAVACILIK YÖNETİMİ)

Southern Cross Üniversitesi İşletme Lisansı, öğrencilere çağdaş iş ortamlarında gerekli olan kritik akıl yürütme, iletişim ve profesyonel becerileri öğretmek için tasarlanmıştır. Öğrenciler temel birimler yoluyla iş prensiplerini geniş bir anlayış kazanırlar ve havacılık yönetimi alanında uzmanlık becerileri geliştirirler.

Aviation Management Major#
 • Örgütsel Paydaş Yönetimi
 • Hizmetler Pazarlama
 • Tüketici Davranışları
 • Havacılık Yönetimi
 • Uluslararası Turizm Destinasyonları
 • Rekabetçi Strateji
 • Girişimcilik ve yenilik
 • Sürdürülebilir İş Yönetimi

# Lütfen belirli birimlerin değişime tabi olduğunu unutmayın.

DİPLOMALI BİR TİCARİ PİLOT OLMAK

HAVACILIK DİPLOMASI (TİCARİ PİLOT LİSANSI - UÇAK) VE HAVACILIK DİPLOMASI (INSTRUMENT RATING) ÇOKLU MOTOR SINIFI

Havacılık Havacılık Havacılık Diploması (Ticari Pilot Lisansı - Uçak) ve Havacılık Diploması (Enstrüman Sınıfı) Sivil Havacılık Güvenliği Kurumu (CASA) tarafından onaylanmış olup, sektör uzmanlarıyla birlikte tasarlanmıştır. Tamamlandığında mezunlar profesyonel bir pilot olarak uçmaları gereken beceri ve bilgiye sahip olurlar.

Havayolları Havacılık programı aşağıdaki üç pilot lisans türünü ve bir Enstrüman Değerlendirme Puanını içermektedir:

 • Eğlence Pilotu Lisansı (RPL)
 • Özel Pilot Lisansı (PPL)
 • Ticari Pilot Lisansı (CPL)
 • Çok Motorlu Enstrüman Değerlendirme

Fl eğitiminde çift diploma

Minimum190 saat uçuşa dahil olmak üzere:
 • 70 saat komutan pilot
 • 20 saat komutan pilot
 • 10 saatlik enstrüman uçuş süresi
 • İkili enstrümanda 10 saat uçuş
 • 1 saat solo olmak üzere 5 saat gece uçuşu
Eğitim uçağı
 • Cessna 172 (Analogue & G1000)
 • Diamond DA40 (G1000)
 • Diamond DA42 (G1000)

SOUTHERN CROSS UNIVERSITY HAKKINDA

Southern Cross Üniversitesi, Gold Coast Havalimanı'nın güney ucunda yer almaktadır.

Modern kampüs, batıda görülebilen havalimanı pisti ile birçok noktadan Pasifik Okyanusu manzarasına sahiptir.

AIRWAYS AVIATION HAKKINDA

Airways Havacılık, dünya çapında ticari pilotlara talebi karşılamak üzere Avrupa ve Avustralya'daki kilit lokasyonlarda Pilot Eğitim Akademileri ile dünya standartlarında30 yıldan fazla uçuş eğitimi deneyimini bir araya getiriyor.

Airways Aviation, karada ve havada unutulmaz bir deneyim eşliğinde istisnai öğretim ve öğrenim sonuçları sunmaya kendini adamıştır.

 Öğrencilerimize, yüksek nitelikli eğitmenler tarafından, tamamen akredite, titiz bir müfredat sunuyoruz. Avustralya'daki akademilerimiz, öğrencilere hem bölgesel hem de Uluslararası Havaalanı prosedürleri, amaca yönelik eğitim tesisleri ve modern bir uçak filosu ile en yüksek standartlarda bir deneyim sunmaktadır.

CALOUNDRA AIRPORT HAKKINDA

Brisbane'in 1 saat kuzeyinde yer alan ve uçuş okuluna sadece birkaç metre mesafede bulunan Caloundra Havaalanı, öğrencilere huzurlu bir eğitim ortamı sunmaktadır. Caloundra'da eğitim almak, öğrencilerin eğlence ve özel pilot lisanslarını daha verimli kazanmalarını sağlar.

GOLD COAST AIRPORT HAKKINDA

Gold Coast Airport, orta ölçekli bir uluslararası havalimanıdır ve öğrencilerine, eğitimlerinin ticari aşamasında gerçek ve kontrollü bir ticari ortamda çalışma imkanı sunar. Ayrıca uzun bir pist, büyük bir eğitim alanı ve uygun hava koşulları gibi diğer eğitim faydaları da bulunmaktadır.

Üniversite hayatı

Üniversite hayatı birçok öğrenci aktivitesi ve programı ile dolu olduğundan, SCU 'Live, Work, Play' başlıklı afişine sadıktır. İnsanlarla tanışmak ve bir ilgi peşinde koşmak için, öğrenciler bir SCU kulübüne / topluluğuna katılabilir veya bir topluluk sporu / rekreasyon ekibi veya grubunda oynayabilirler. SCU'nun tenis, voleybol ve basketbol için çeşitli fitness merkezleri ve spor tesisleri bulunmaktadır.

Öğrenci hayatını daha da iyi hale getirmek için öğrenciler, öğrenci birliği tarafından planlanan sosyal etkinliklere, gezilere ve gezilere katılabilirler. Konaklama hizmetleri, rehberlik ve danışmanlık, tıbbi ve dişhekimliği hizmetleri, maddi yardım, engellilik desteği ve burs gibi bir dizi öğrenci destek programı ile öğrenciler için kampüs hayatı kolaylaştırılmıştır.

Öğrenci Yorumları

SCU öğrenci incelemeleri, üniversitenin öğretim üyeleri ve öğretmenleri hakkında pek çok yorumda bulunarak olumlu yanıtlar içermekte ve öğretmenlerin akademik desteğe ve desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere yardımcı olma konusunda çok proaktif olduklarını söylemektedir. Öğrenciler ayrıca öğretim dışı personelin benzer şekilde güler yüzlü ve misafirperver olduklarını da ekliyor.

Öğrenci yorumlarına göre, SCU'da güçlü bir topluluk hissi duyuyorlar. Öğrenciler, üniversitede okuyarak odaklanmaya odaklanan huzurlu ve rahat atmosferi takdir ettiklerini belirtiyorlar.   Tüm bunlardan başka, öğrenciler ayrıca, her zaman öğrenci kullanımına açık olan SCU'nun tesislerinden de bahsetmektedir. Öğrenciler ayrıca üniversitenin büyük kütüphanesi hakkında pek çok öğrenciyi ve tüm kampüs boyunca yayılan çalışma alanlarını barındırabilecekleri konusunda uyarıda bulundular.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Southern Cross University Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB