Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 ISI Dublin


 Konum İrlanda - Dublin
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,
 Web Sitesi http://www.studyinireland.ie/

ISI Dublin, Dublin'de yıl boyunca iki merkezde bulunur. 2001 yılında kurulan orijinal okul, O'Connell Caddesi'ne sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde, güzel bir şekilde modernize edilmiş 18. yüzyıldan kalma bir taş binada yer almaktadır.
Yıl boyunca hizmet veren merkezimiz, ana okula sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindeki Parnell Meydanı'nda güzel bir Gürcü kırmızı tuğlalı binada yer almaktadır. Bina, harika bir öğrenme alanı yaratmak için büyük ve süslü dönem odalarını modern mobilya ve sanat eserleriyle birleştirir. Okulun çevresindeki alan, 1916 Paskalya ayaklanmasının önemli sahnelerine ev sahipliği yapan komşu binaların çoğu ile İrlanda tarihine gömülmüş durumdadır.
Her iki okul da rahat ve samimi bir ortama sahiptir.
 Aydınlık ve ferah sınıflar
 Tüm sınıflarda interaktif yazı tahtaları
 Kendi kendine erişim kütüphanesi (kitaplar + DVD'ler)
 Ücretsiz İnternet erişimi ve web kameraları bulunan modern multimedya bilgisayar paketi
 Bina genelinde ücretsiz Wi-Fi
 Sıcak içecekler ve atıştırmalıklar sunan öğrenci kafesi
 Drama, müzik, filmler, İrlanda kültürü ve video prodüksiyonunu içeren ücretsiz kulüpler
 Öğleden sonra / akşam sosyal programı Haziran ortasından Eylül ortasına kadar haftada 5 gün ve yılın geri kalanında haftada 3-4 gün
 Connemara, Cliffs of Moher, Wicklow, Kilkenny ve Belfast'a tüm yıl boyunca rehberli Cumartesi gezileri

ISI Ekibi
ISI, yöneticilerden, idarecilerden ve öğretmenlerden oluşan büyük bir profesyonel ekibe sahiptir. Personelimizi niteliklerine, deneyimlerine ve kişiliklerine göre işe alıyoruz. Tüm personelimizin ortak bir yönü vardır - insanlarla çalışmayı severler.

Tüm öğretmenlerin bir ilköğretim üniversite derecesi, tanınmış bir öğretim yeterliliği ve yurt içinde ve yurt dışında öğretmenlik deneyimi vardır. Bununla birlikte, öğretmenleri yalnızca nitelikleri, deneyimleri ve İngilizceye olan tutkuları için değil, aynı zamanda kişilikleri ve diğer ilgi alanları için de seçiyoruz. Öğretmenlerimiz her zaman güçlü bir bağlılık ve coşku duygusu sergiler ve bu şekilde öğrencilerimizin çok özel bir öğrenme deneyiminden keyif alacaklarından eminiz.

HİZMETLERİMİZ
Mükemmel öğretmenlerin yanı sıra, öğrencilerimize aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli hizmetlerde yardımcı olmak için her gün hazır olan bir eğitim uzmanları ekibi istihdam ediyoruz:

Havalimanı aktarmaları
Konaklama desteği
Oryantasyon
Göçmenlik ve Vize
Refah
İş yerleştirmesi
Sınav kaydı

BİNALARIMIZ
MEETINGHOUSE LANE OKULU
Meetinghouse Lane okulumuz, 2001 yılında bir okula dönüştürülen 18. yüzyıldan kalma güzel bir taş depoda yer almaktadır. İç mekanı, orijinal taş duvarları ve ahşap zeminleri, yerel sanatçıların ilham verici sanat eserleri ve duvar resimleriyle dekore edilmiş şık ve modern bir tasarımla birleştirir.

18 derslik
Şık "çatı katı tarzı" iç mekan
Öğrenci kafesi
Öğrenci Salonu
Bilgisayar odası
Genelinde WiFi
Tüm sınıflarda Dijital İnteraktif Yazı Tahtaları

PARNEL SQUARE OKULU
Parnell Square merkezimiz, O'Connell Caddesi'ne yakın ve Meetinghouse Lane'e sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde, güzel kırmızı tuğlalı bir George dönemi binasında yer almaktadır. Bina, harika bir öğrenme alanı yaratmak için büyük ve süslü dönem odalarını modern mobilya ve sanat eserleriyle birleştirir.

8 derslik
Güzel Georgia tarzı iç tasarımlı
Daha samimi bir atmosfer
Bilgisayar paketi bulunan büyük öğrenci kafesi
Genelinde WiFi
Tüm sınıflarda Dijital İnteraktif Yazı Tahtaları
İNGİLİZCE KURSLARI
İngilizce çalışmayı seçmek, vereceğiniz en önemli kararlardan biri olabilir! Dilde akıcılık ve yeterlilik artık yurt dışına seyahat etmek isteyen herkes için bir gereklilik ve çoğu kariyer için bir ön koşuldur. ISI English Language School'da ihtiyaçlarınıza uygun bir İngilizce kursu bulacaksınız.

Tüm kurslarımız, bir İrlanda devlet organı olan ve kalite garantiniz olan QQI tarafından tanınmaktadır. Öğretmenlerimiz üniversite diplomasına, devlet tarafından tanınan bir öğretim yeterliliğine ve dünyanın her yerinden öğrencilere eğitim verme konusunda pek çok deneyime sahiptir. ISI Dublin'de, en yüksek akademik standartları ve mükemmel tesisleri uygun bir fiyata sağlamayı hedefliyoruz.

PROGRAMLARIMIZ
Temel dil becerilerini çok çeşitli uzmanlık sınıfları ve uluslararası üne sahip sınavlarla birleştirerek, tüm gereksinimleri karşılayacak bir dizi program sunuyoruz. Bu programlar, İngilizcesini geliştirmek isteyen herkes için uygundur, hangi seviye veya yetenek ne olursa olsun ve Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav uygulamalarını kapsar.

-Akademik Yıl Kursları
-İş İngilizcesi Kursları
-IELTS Hazırlık Kursları
-Aile Programı
-Genel İngilizce Kursları
-Bire Bir Dersler

DERS MATERYALLERİ
Tüm kurslar, merkezi bir ders kitabı ve çalışma kitabı etrafında döner ve öğretmenler, bunları gazeteler, dergiler, menüler, kılavuzlar, broşürler ve bir dizi diğer özel kitap gibi özgün materyalleri kullanarak tamamlar. Öğretmenler, elektronik interaktif yazı tahtaları, elektronik tabletler, İnternet ve görsel-işitsel teknolojinin kullanımını sınıflara dahil ediyor. Ders kitapları ders sırasında verilir ve öğrencilere eve götürmeleri için bir çalışma kitabı verilir.

ÖĞRENCİ İLERLEMESİNİ İZLEME
Tüm öğrencilerin doğru seviyeye yerleştirilmesini ve çalışmaları boyunca ilerleme kaydetmeye devam etmesini sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Giriş sınavı: Her öğrencinin gelmeden önce çevrimiçi bir sınava girmesi gerekir ve ayrıca ilk günlerinde bir konuşma testi yapılır.
Haftalık değerlendirme: Bunlar kısa haftalık sınıf testleridir. Sonuçlar öğrencilere verilir ve öğrencinin dosyasına kaydedilir.
Her 6 haftada bir, her sınıf ya orta seviye ya da son seviye testine girecektir. Testinizden sonra, ilerlemeniz ve çalışma becerilerinizi nasıl geliştirebileceğiniz hakkında öğretmeninizle özel olarak konuşabilirsiniz. 6 hafta sonra akademik bir danışmanlık seansınız olmadıysa lütfen Akademik Müdür ile görüşün.
NEDEN ISI EV SAHİBİ AİLE SEÇMELİ?
Ev sahibi aileler, tek kişilik veya oda paylaşımlı seçeneklerle konaklamanızın bir parçası olarak konforlu bir konaklama sağlar. ISI Ev Sahibi Aileler, öğrencilere ev sahipliği yapmadan önce konaklama ekibimiz tarafından ziyaret edilir ve her biri Garda tarafından denetlenir (polis kontrol edilir). Öğrenciler tercihlerine ve beslenme ihtiyaçlarına göre ailelerin yanına yerleştirilir. ISI konaklama personeli, öğrencilere herhangi bir soru veya endişeye yardımcı olmak için tam bir destek hizmeti sunar ve gerektiğinde sizinle doğrudan yerinde görüşmek için hazırdır. Bir ev sahibi ailenin yanında kalmak, ISI öğrencilerinin büyük çoğunluğu için tercih edilen bir seçenektir. İngilizcelerini hızlı bir şekilde geliştirmek isteyen yoğun bir kursa kaydolan öğrencilere ve burada Dublin'de ikinci bir ev oluşturmak isteyen öğrenciler için kolaylık sağlar - ISI'de okumak için hangi nedeniniz olursa olsun, ev sahibi ailelerimiz dersin her adımında size yardımcı olmak için buradalar. yol.

Alternatif olarak, öğrenciler normalde "yarım pansiyon" seçeneğini tercih ederler, yani pazartesiden cumaya kahvaltı ve akşam yemeği ve cumartesi ve pazar günleri kahvaltı, küçük öğle yemeği ve akşam yemeği anlamına gelir.

ISI AİLELER NEREYE DAYALI?
ISI öğrencilerinin çoğu Dublin City'nin banliyölerinde bulunan ev sahibi ailelerde kalır. Öğrenciler, her iki merkezimizin de otobüs duraklarından ve tren istasyonlarından en fazla 5 dakikalık yürüme mesafesinde olduğu şehir merkezine toplu taşıma ile 45 dakikaya kadar gidip gelmeyi bekleyebilirler.

ISI HOST AİLE SEÇENEKLERİ
Özenle seçilmiş ev sahibi ailelerin sunduğu ayrıntılı oda seçenekleri listemiz için aşağıya bakın.

Tam Pansiyon, tek kişilik oda
Tam Pansiyon, ortak oda
Yarım Pansiyon, tek kişilik oda
Yarım Pansiyon, ortak oda
Ekibimizin rezervasyon işlemi sırasında önceden bilgilendirilmesi şartıyla, ev sahibi ailelerimiz, sahip olabileceğiniz özel gereksinimlerinizi memnuniyetle karşılayacaktır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

ISI Dublin 2021 İndirimli Fiyat Listesi


Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


ISI Dublin Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

British Council  
PIER  
QE  
QEAC  
EducationUK  
IALC  
ICEF