Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 ISI Dublin


 Konum İrlanda - Dublin
 Programlar Akademik İngilizce,Dil Okulu,IELTS Sınavı Hazırlığı,PET/FCE/CAE Hazırlığı,Work and Study,
 Web Sitesi https://www.studyinireland.ie/

ISI DUBLIN İRLANDA İNGİLİZCE DİL OKULU HAKKINDA

2001 yılında kurulan ISI, Dublin'de yıl boyunca hizmet veren, benzersiz bir tarza sahip iki merkeze sahiptir. Orijinal okul binamız, 2001 yılında okula dönüştürülmüş 18. yüzyıldan kalma güzel bir taş depoda yer almaktadır.
İç mekanı, orijinal taş duvarları ve ahşap zeminleri şık ve modern bir tasarımla birleştirmektedir. Duvarları ilham verici sanat eserleri ve yerel sanatçılar tarafından ISI Dublin duvar resimleri ile dekore edilmiştir.
Hem modern hem de tasarım mobilyalar, öğrencilerin dinlenme alanlarında 'havalı ve çağdaş' bir 'café/bar' hissi yaratmak için kullanılıyor.

Yeni merkezimiz, Dublin'in yeni 'Kültürel Mahallesi' 39 Parnell Square West'te, Meetinghouse Lane'den sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde, güzel bir kırmızı tuğlalı Georgian binasında yer almaktadır.
Bina, harika bir yeni öğrenme alanı yaratmak için büyük ve süslü dönem odalarını modern mobilya ve sanat eserleriyle birleştirir. Okulun etrafındaki alan, 1916'daki Paskalya yükselişinin önemli sahnelerine ev sahipliği yapan komşu binaların birçoğu ile İrlanda tarihi ile bezenmiş durumda.
Her iki bina da elektronik etkileşimli beyaz tahtalar, öğrenci bilgisayarları, WiFi, kafe ve büyük indirimli geniş sınıflar dahil olmak üzere harika olanaklar sunuyor.

ISI'da yaptığımız işi seviyoruz. Biz sadece kurslar vermiyoruz, size en iyi akademik programları yüksek kaliteli konaklama, heyecan verici bir sosyal program, harika akşam etkinlikleri ve macera dolu hafta sonu gezileriyle birleştiren eksiksiz bir paket sunuyoruz.
ISI DUBLIN , İngilizce öğretimi için Quality and Qualifications Ireland tarafından tanınmaktadır. Ayrıca Trinity Integrated Skills in English (ISE), Test of Interactive English (TIE), Cambridge Examinations ve IELTS için tanınan bir sınav hazırlık merkeziyiz.
En gelişmiş öğretim yöntemlerini ve en yeni teknolojiyi kullanan öğrencilerimiz, çok yüksek bir sınav başarı oranı elde etmektedir.

ÖDÜLLÜ OKUL

Akademik mükemmellik, yaptığımız işin merkezinde yer alır. ISI Dublin, 2014, 2016 ve 2018'de İngilizce Dil Okulu Avrupa Ödülü'nü üç kez kazandı (ve 2012'den beri her yıl aday gösterildi). Okullar, İngilizce dil eğitimi için Quality and Qualifications Ireland'ın bir hizmeti olan ACELS tarafından tanınır. Ayrıca Trinity College London ISE Sınavları için resmi bir sınav merkezi ve IELTS dahil Cambridge Sınavları ve Dil Sertifikası sınavları için tanınan bir sınav hazırlık merkeziyiz.

KÜÇÜK GRUPLAR

ISI'deki ortalama sınıf mevcudu 13 öğrencidir (mevcut COVID19 salgını sırasında 9'a düşürülmüştür). Bu, öğretmenlerin bireysel öğrencilerin ihtiyaçlarına daha fazla odaklanabileceği ve ders planlarını onların ihtiyaçlarına göre uyarlayabileceği anlamına gelir.

BİREYSEL DEĞERLENDİRME

Tüm öğrenciler, rezervasyon sırasında çevrimiçi bir sınavla, yine varışta bir konuşma sınavıyla ve her Cuma sınıf sınavıyla bireysel olarak değerlendirilir. Öğrencilerin doğru seviyede çalıştıklarından emin olmak için ilerleme haftalık olarak kaydedilir. Bir öğrenci kendi seviyesindeki tüm görevleri bir miktar yeterlilikle tamamlayabildiğinde, bir çıkış seviyesi sınavını başarıyla tamamladıktan sonra bir sonraki seviyeye taşınabilir.

SEVİYE ÖZEL

Yıl boyunca yüksek öğrenci sayıları ile ISI, yıl boyunca 16'ya kadar farklı seviye sunabilir. Örneğin, bu sadece bir B1 sınıfı sunmadığımız anlamına gelir. İki veya üç B1 sınıfımız olabilir, hepsi biraz farklı yeteneklere sahip olabilir ve çok hassas seviye yerleşimlerine izin verebilir.

MİLLİYET KARIŞIMI

ISI, herhangi bir zamanda okulda okuyan 40'a kadar farklı milletten oluşan çok iyi bir milliyet karışımı sunar. Bu, öğrencilerin İngilizcelerini diğer ülkelerden gelen öğrencilerle pratik yapmalarını sağlar. En iyi milliyet karışımının sabah dersleri olduğuna dikkat edilmelidir - öğleden sonra dersleri genellikle daha az milliyetten oluşur.

ŞEHİR MERKEZİ KONUM

Tüm binalarımız şehir merkezinde, O'Connell Caddesi, Temple Bar ve Trinity College'a 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

GÜZEL TESİSLER

ISI Dublin'de, öğrenme alanınızın güzel ve ilham verici olması gerektiğine inanıyoruz. ISI Dublin, güzelce dekore edilmiş binalarda mükemmel tesisler sunan, yıl boyunca iki merkez işletmektedir. Daha fazla göster

YILLIK SOSYAL PROGRAM

Sosyal programın ISI Dublin öğrenci deneyiminin önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, öğrencimiz için çok çeşitli heyecan verici ve ilham verici etkinlikler düzenlemekten sorumlu, samimi ve hevesli sosyal program koordinatörlerinden oluşan bir ekip istihdam ediyoruz. Daha fazla göster.

 PARANIN KARŞILIĞI İÇİN DEĞER

Her bütçeye uygun kurslar sunan orta fiyatlı bir okuluz. Daha küçük bir bütçeye sahip olanlar, öğleden sonraki eğitimleri tercih ederek, %20'ye varan indirimden yararlanabilirler.

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

ISI, öğrencilerin iletişim kurmaları gereken dili 'gerçek hayatta' öğretir ve bu nedenle yenilikçi ve iletişimsel bir yaklaşım kullanırız. Temel bir ders kitabı olmakla birlikte, öğretmenler ayrıca dergiler, menüler, reklamlar gibi 'gerçek hayat' materyallerinin yanı sıra YouTube videoları, şarkılar ve eğitim yazılımları gibi internet tabanlı kaynakların kullanımını da içerir.

YÜKSEK KALİTELİ ÖĞRETİM

Tüm öğretmenlerimiz, devlet tarafından tanınan öğretmenlik yeterliliğine sahip üniversite mezunlarıdır. Çoğunun İrlanda'da ve yurtdışında birkaç yıllık öğretmenlik deneyimi vardır. Akademik Yönetim ekibimiz, öğretmenlerin fikirlerini paylaşabilecekleri ve yeni beceriler geliştirebilecekleri öğretmen gözlemleri, haftalık öğretmen toplantıları ve düzenli öğretmen eğitimi çalıştayları aracılığıyla öğretim standartlarını izler.

TEKNOLOJİ

Öğrencilerimiz, öğrenme sürecinde onlara yardımcı olacak en iyi teknolojiyi hak ediyor. Tüm sınıflarımız, ders kitaplarımızın yazılım ve çeşitli çevrimiçi kaynaklarla etkileşime girmesine olanak tanıyan Etkileşimli Dijital Beyaz Tahtalar veya bilgisayarların kullanımını içerir. Hem merkezlerde hem de bilgisayar odalarında, öğrencilerin Skype, FaceTime ve diğer sosyal medyayı kullanarak evde aileleriyle iletişim halinde kalmalarını sağlamak için web kameralarıyla tamamlanan güçlü WiFi'ye sahibiz.

ÖĞRENCİ KAFELERİ

Her iki merkezdeki kafelerimiz de yüksek kaliteyi çok uygun fiyata sunuyor. Mola zamanlarında her zevke ve bütçeye uygun sıcak ve soğuk içecekler ile sandviç, kek ve atıştırmalık çeşitleri sunuyoruz. Öğrenciler kafemizden öğle yemeğini 3,50 € altında satın alabilirler. Bunlar Dublin'deki en iyi fiyatlardır.

ISI DUBLIN İRLANDA DİL OKULUNDA SUNULAN İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI

İngilizce öğrenmeyi seçmek, vereceğiniz en önemli kararlardan biri olabilir! Dilde akıcılık ve yeterlilik artık yurt dışına seyahat etmek isteyen herkes için bir gereklilik ve çoğu kariyer için bir ön koşuldur. ISI English Language School'da ihtiyaçlarınıza uygun bir İngilizce kursu bulacaksınız. Tüm kurslarımız, bir İrlanda devlet organı olan ve kalite garantiniz olan QQI tarafından tanınmaktadır. Öğretmenlerimiz üniversite diplomasına, devlet tarafından tanınan bir öğretim yeterliliğine ve dünyanın her yerinden öğrencilere eğitim verme konusunda pek çok deneyime sahiptir. ISI Dublin'de, en yüksek akademik standartları ve mükemmel tesisleri uygun bir fiyata sağlamayı hedefliyoruz.
PROGRAMLARIMIZ
Temel dil becerilerini çok çeşitli uzmanlık sınıfları ve uluslararası üne sahip sınavlarla birleştirerek, tüm gereksinimleri karşılayacak bir dizi program sunuyoruz. Bu programlar, İngilizcesini geliştirmek isteyen herkes için uygundur, hangi seviye veya yetenek ne olursa olsun "Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav Uygulamaları"nı kapsar. 
 • Akademik Yıl Kursları
 • İş İngilizcesi Kursları
 • IELTS Hazırlık Kursları
 • Aile Programı
 • Genel İngilizce Kursları
 • Bire Bir Dersler
 • DERS MATERYALLERİ
  Tüm kurslar, merkezi bir ders kitabı ve çalışma kitabı etrafında döner ve öğretmenler, bunları gazeteler, dergiler, menüler, kılavuzlar, broşürler ve bir dizi diğer özel kitap gibi özgün materyalleri kullanarak tamamlar. Öğretmenler, elektronik interaktif yazı tahtaları, elektronik tabletler, İnternet ve görsel-işitsel teknolojinin kullanımını sınıflara dahil ediyor. Ders kitapları ders sırasında verilir ve öğrencilere eve götürmeleri için bir çalışma kitabı verilir.
  ÖĞRENCİ İLERLEMESİNİ İZLEME
  Tüm öğrencilerin doğru seviyeye yerleştirilmesini ve çalışmaları boyunca ilerleme kaydetmeye devam etmesini sağlamayı taahhüt ediyoruz.
  GİRİŞ SINAVI
  Her öğrencinin gelmeden önce çevrimiçi bir sınava girmesi gerekir ve ayrıca ilk günlerinde bir konuşma testi yapılır.
  HAFTALIK DEĞERLENDİRME
  Bunlar kısa haftalık sınıf testleridir. Sonuçlar öğrencilere verilir ve öğrencinin dosyasına kaydedilir. Her 6 haftada bir, her sınıf ya orta seviye ya da son seviye testine girecektir. Testinizden sonra, ilerlemeniz ve çalışma becerilerinizi nasıl geliştirebileceğiniz hakkında öğretmeninizle özel olarak konuşabilirsiniz. 6 hafta sonra akademik bir danışmanlık seansınız olmadıysa lütfen Akademik Müdür ile görüşün.

   

  ISI DUBLIN - DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

  Temel dil becerilerini kapsamlı uzmanlık sınıfları ve uluslararası üne sahip sınavlarla birleştirerek tüm gereksinimlere uygun bir dizi program sunuyoruz. Bu programlar, hangi düzeyde veya yetenekte olursa olsun İngilizcesini geliştirmek isteyen herkes için uygundur ve Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav pratiğini kapsar.

  AKADEMİK YIL DERSLERİ (WORK AND STUDY - ÖĞRENİM VE ÇALIŞMA)

  AB üyesi olmayan öğrencilere yönelik bu uzun vadeli programlar, bir akademik yıl boyunca bir ila iki seviye arasında ilerlemeye izin vermek ve profesyonel, uluslararası kabul görmüş bir İngilizce yeterliliği kazanmak için tasarlanmıştır.
  Öğrenciler ayrıca yarı zamanlı çalışma seçeneğine de sahiptir (aşağıya bakınız).
  15 saatlik program, güçlü bir iletişime odaklanarak okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi temel dil becerilerinde iyi bir temel sağlar.
  Çoğu öğrenci, Trinity College London Integrated Skills in English (ISE) sınavına girer, bu nedenle ISE sınav hazırlığı müfredata dahil edilir.
  Ancak, öğrenci ayrıca 12 haftalık bir IELTS hazırlık programına katılarak IELTS sınavına girebilir.
  Diğer sınav seçenekleri arasında FCE ve CAE bulunur. 20 saatlik program, konuşma akıcılığı, iş İngilizcesi ve sınav hazırlığı dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerde 5 ekstra seçmeli ders sunarak 15 saatlik temel üzerine kuruludur.
  Sınıflar, Genel İngilizce programlarımızla entegre olup, öğrencilerin daha fazla milliyet karışımına olanak tanır. Sabah ve öğleden sonra programları mevcuttur, öğleden sonra programı daha düşük bir maliyetle sunulmaktadır.

  SÜRE: 8 aylık vize ile 1 akademik yıl (en az 25 haftalık eğitim)
  BAŞLANGIÇ TARİHİ: Noel tatili hariç yılın herhangi bir Pazartesi günü
  SAATLER: Haftada 15 veya 20
  SEVİYELER: A1 – C2.
  PROGRAM SAATLERİ: Sabah 09.00 – 12.15 Öğleden sonra 13.30 – 16.40
  GİRİŞ KOŞULLARI: Öğrenciler, kurs başlangıç ​​tarihinde en az 18 yaşında olmalı ve temel düzeyde A1 İngilizce bilgisine sahip olmalıdır.
  A0 seviyesinde sınava giren öğrenciler programa giremezler ve A1 seviyesine ulaşana kadar birebir eğitim almalıdırlar.
  ZORUNLU ÇIKIŞ SINAVI:
  Tüm Akademik Yıl öğrencilerinin, kurslarını tamamlamadan önce Trinity ISE gibi tanınmış bir sınava girmeleri gerekmektedir.
  Trinity College London ISE sınav hazırlığı 15 saatlik kursa dahildir. Diğer seçenekler IELTS, FCE ve CAE'dir.
  ÖDÜLLER: Tüm programlar Trinity ISE sınavına hazırlık içerir. Öğrenciler ayrıca Cambridge Sınavlarına (FCE, CAE) veya IELTS 6 veya 7'ye hazırlanmayı seçebilir, ancak bir sınav ücreti eki geçerlidir.
  ÇALIŞMA HAKKI: Akademik Yıl programlarında AB dışından gelen öğrenciler, kurs süresince haftada 20 saat ve sadece tatil günlerinde Haziran-Eylül ve 15 Aralık-15 Ocak tarihleri ​​arasında haftada 40 saat çalışma hakkına sahiptir.

  GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

  Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyeler için heyecan verici bir Genel İngilizce kursları yelpazesi sunuyoruz. Tüm programlar, iletişime güçlü bir şekilde odaklanarak, ana dil becerilerinde iyi bir temel sağlar.
  Öğrenciler haftada 15, 20, 25 veya 30 ders alarak istedikleri süre boyunca eğitim alabilirler. 20 – 25 saatlik programlar, öğrencilerin konuşma akıcılığı, iş İngilizcesi ve sınav hazırlığı gibi temel alanlara odaklanmasını sağlar.
  30 saatlik program, 2 X 15 saatlik programlardan oluşur ve kısa süreli yoğun eğitim için uygundur. Bazı kurslar öğleden sonraları daha düşük bir maliyetle alınabilir.

  • GENEL İNGİLİZCE 15
  • GENEL İNGİLİZCE 20
  • GENEL İNGİLİZCE 25
  • GENEL İNGİLİZCE 30
  • GENEL İNGİLİZCE 15
  ANAHTAR NOKTALARI: İngilizcesini daha az yoğun bir şekilde geliştirmek isteyen tüm öğrenciler için uygundur.
 • Genel 'çok yönlü' yaklaşım
 • Her seviyede ana dilbilgisi ve kelime bilgisinin gözden geçirilmesi
 • Okul içi sınavlar
 • Sınıf dışı etkinlikler için daha fazla zaman
 • GİRİŞ KOŞULLARI:En az temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip (A1 seviyesi) 16 yaş ve üzeri. Tamamen yeni başlayanlar, A1 seviyesine ulaşana kadar bire bir programa girmek zorunda kalacak ve ekstra ücret talep edilebilir.
  SEVİYELER: A0 – C2
  PROGRAM SAATLERİ: SABAH GENEL: 09.00 – 12.15 Genel: 13.30 – 16.40
  KURS BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Noel tatili hariç yılın herhangi bir Pazartesi günü
  HAFTALIK SAAT: 15
  SÜRE: 1 – 40 hafta
  ÖDÜL:  ISI İngilizce Sertifikası

  • GENEL İNGİLİZCE 20

  Genel İngilizce 15 programına ek olarak, bu 20 saatlik program, varışınızdan sonra seçebileceğiniz her hafta 5 özel seçmeli ders içerir.
  Seçmeli örnekler şunları içerir:

  • Konuşma becerileri
  • Sınav Hazırlığı (FCE, CAE, IELTS)
  • Dilbilgisi ve Yazma
  • Telaffuz

  ANAHTAR NOKTALARI
  Sınıfta daha fazla zaman geçirebilen ancak yine de ders dışı etkinliklere katılan öğrenciler için uygundur.

  • Genel 'çok yönlü' yaklaşım ve seçilen bir beceriye odaklanma.
  • Her seviyede ana dilbilgisi ve kelime bilgisinin gözden geçirilmesi
  • Okul içi sınavlar

  GİRİŞ KOŞULLARI: En az temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip (A1 seviyesi) 16 yaş ve üzeri.
  Tamamen yeni başlayanlar, A1 seviyesine ulaşana kadar bire bir programa girmek zorunda kalırsa ekstra ücret talep edilebilir.
  SEVİYELER: A1 – C2
  PROGRAM SAATLERİ: 

  • SABAH GENEL: 09.00 – 12.15
  • SEÇMELİ: 08.00 – 9.00 VEYA 12.25 – 13.25
  • ÖĞLEDEN SONRA SEÇMELİ: 12.25 – 13.25
  • GENEL: 13.30 – 16.40

  KURS BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Noel tatili hariç yılın herhangi bir Pazartesi günü
  HAFTALIK SAAT: 20
  SÜRE: 1 – 40 hafta

  • GENEL İNGİLİZCE 25

  Genel İngilizce 15 programına ek olarak, bu 25 saatlik program, varışınızdan sonra seçebileceğiniz her hafta 10 özel seçmeli ders içerir.
  Seçmeli örnekler şunları içerir:

  • Konuşma becerileri
  • Sınav Hazırlığı (FCE, CAE, IELTS)
  • Dilbilgisi ve Yazma
  • Telaffuz

  ANAHTAR NOKTALARI
  Daha akademik bir deneyim isteyen, günde 5 saat derste vakit geçirmek isteyen öğrenciler için uygundur.

  • Genel 'çok yönlü' yaklaşım artı yukarıdaki listeden seçilen iki beceriye odaklanma
  • Her seviyede ana dilbilgisi ve kelime bilgisinin gözden geçirilmesi
  • Okul içi sınavlar
  • Sınıf dışı etkinlikler için daha az zaman

  GİRİŞ KOŞULLARI: En az temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip (A1 seviyesi) 16 yaş ve üzeri.
  Tamamen yeni başlayanlar, A1 seviyesine ulaşana kadar bire bir programa girmek zorunda kalırsa ekstra ücret talep edilebilir.

  SEVİYELER: A1 – C2 PROGRAM SAATLERİ: SABAH - SEÇMELİ 1: 08.00 – 9.00 - GENEL: 09.00 – 12.15 - SEÇMELİ 2: 12.25 – 13.25

  KURS BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Noel tatili hariç yılın herhangi bir Pazartesi günü
  HAFTALIK SAAT: 25
  SÜRE: 1 – 40 hafta
  ÖDÜL: ISI İngilizce Sertifikası

  • GENEL İNGİLİZCE 30
  Öğrenciler, biri sabah diğeri öğleden sonra olmak üzere iki Genel İngilizce 15 programı alırlar.
  Bu biraz tekrara yol açsa da, haftada 30 saatlik bu kurs, dilbilgisinin ve okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi temel dil becerilerinin mükemmel bir şekilde gözden geçirilmesini ve güçlendirilmesini sağlar.

  ANAHTAR NOKTALARI
  Ders dışı etkinliklere az zaman ayırarak tamamen akademik bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler için uygundur.

 • Genel 'çok yönlü' yaklaşım, belirli beceriler üzerine seçmeli ders yok,
 • Her seviyede tüm ana dilbilgisi ve kelime dağarcığının güçlü şekilde güçlendirilmesi,
 • Okul içi sınavlar.
 • GİRİŞ KOŞULLARI: En az temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip (A1 seviyesi) 16 yaş ve üzeri. Tamamen yeni başlayanlar, A1 seviyesine ulaşana kadar bire bir programa girmek zorunda kalırsa ekstra ücret talep edilebilir.

  SEVİYELER: A1 – C2
  PROGRAM SAATLERİ:  SABAH 09.00 – 12.15  ÖĞLEDEN SONRA 13.30 – 16.40
  KURS BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Noel tatili hariç yılın herhangi bir Pazartesi günü
  HAFTALIK SAAT:30
  SÜRE: Yoğunluk nedeniyle 6 haftayı geçmemenizi öneririz.
  ÖDÜL: ISI İngilizce Sertifikası

   

  ISI DUBLIN - İNGİLİZCE DİL OKULU IELTS HAZIRLIK KURSU

  IELTS, uluslararası üne sahip bir sınav haline gelmiştir ve ana dili İngilizce olmayanlar için çoğu üniversiteye giriş için bir ön koşuldur.

  Tam zamanlı, haftada 15 saatlik IELTS kursumuz, öğrencilerin IELTS Seviye 6+'da başarılı olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve IELTS sınavına hazırlanırken bilmeniz gereken her şey için eksiksiz bir rehber sağlayacaktır.

  ANAHTAR NOKTALARI

  • Testin dört bölümünün her birini ayrıntılı olarak keşfedin
  • Yüksek bant puanları elde etmek için değerlendirme kriterlerini ve ihtiyacınız olan her şeyi inceleyin
  • Testin tüm bölümlerinde görülen görev türleri yelpazesini keşfedin
  • Teste hazırlanmanıza yardımcı olacak ipuçları toplayın ve teknikler geliştirin
  • 12 hafta, çıkış sınavı olarak IELTS'i seçen öğrenciler için Akademik Yıl 25 haftalık programının bir parçası olarak alınabilir.

  GİRİŞ KOŞULLARI:16+ yaş ve B1+ veya B2+ İngilizce seviyesine sahip olunmalı
  SEVİYELER: B1+ (ön seviye belirleme testi gerekli)
  PROGRAM: Sabah Genel: 09.00 – 12.15 veya Öğleden Sonra Genel: 13.30 – 16.40
  KURS BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Noel tatili hariç yılın herhangi bir Pazartesi günü
  HAFTALIK SAAT: 15
  SÜRE: 1 – 12 hafta.
  ÖDÜL: ISI İngilizce Sertifikası

  ISI DUBLIN - İŞ  İNGİLİZCESİ

  İngilizce artık iş dünyasının uluslararası dilidir. İş dünyasında çalışan kişilerin, toplantıların, sunumların, müzakerelerin ve satışların dili hakkında sağlam bir bilgiye ve iş raporlarını anlama ve geliştirme becerisine ihtiyaçları vardır.
  Tam zamanlı, haftada 15 saat İş İngilizcesi kursumuz bu ihtiyaçlara cevap vererek öğrencilere temel iş konularında 1 – 12 hafta hedefli uygulama sunar.
  Her hafta, farklı bir odak noktası ve ilgili kelime ve gramer ile yeni bir konu var. Öğrenciler ayrıca dilbilgisi ve yazma, telaffuz ve konuşma akıcılığı gibi ücretsiz alanlarda ekstra 5 veya 10 seçmeli ders alabilirler.
  Program, B2-C1 düzeyinde İngilizce bilen öğrenciler için tasarlanmıştır.

  GİRİŞ KOŞULLARI: 16+ yaş ve B2 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak.
  SEVİYELER: B2 (ön test gerekli)
  PROGRAM :Sabah Genel: 09.00 – 12.15
  5 ekstra seçmeli ders alan öğrenciler ayrıca 8.00-9.00 veya 12.25-13.25 saatleri arasında eğitim alacaklardır.
  KURS BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Noel tatili hariç yılın herhangi bir Pazartesi günü
  HAFTALIK SAAT :15 veya 20 veya 25
  SÜRE: 1 – 12 hafta
  ÖDÜL: İngilizce ISI Sertifikası

   

  ISI DUBLIN İRLANDA İNGİLİZCE DİL OKULUNUN KONUMU

  ISI Dublin, Dublin'de yıl boyunca iki merkezde bulunur. 2001 yılında kurulan orijinal okul, O'Connell Caddesi'ne sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde, güzel bir şekilde modernize edilmiş 18. yüzyıldan kalma bir taş binada yer almaktadır.
  Yıl boyunca hizmet veren merkezimiz, ana okula sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindeki Parnell Meydanı'nda güzel bir Gürcü kırmızı tuğlalı binada yer almaktadır.
  Bina, harika bir öğrenme alanı yaratmak için büyük ve süslü dönem odalarını modern mobilya ve sanat eserleriyle birleştirir.
  Okulun çevresindeki alan, 1916 Paskalya ayaklanmasının önemli sahnelerine ev sahipliği yapan komşu binaların çoğu ile İrlanda tarihine gömülmüş durumdadır.
  Her iki okul da rahat ve samimi bir ortama sahiptir.

  • Aydınlık ve ferah sınıflar
  • Tüm sınıflarda interaktif yazı tahtaları
  • Kendi kendine erişim kütüphanesi (kitaplar + DVD'ler)
  • Ücretsiz İnternet erişimi ve web kameraları bulunan modern multimedya bilgisayar paketi
  • Bina genelinde ücretsiz Wi-Fi
  • Sıcak içecekler ve atıştırmalıklar sunan öğrenci kafesi
  • Drama, müzik, filmler, İrlanda kültürü ve video prodüksiyonunu içeren ücretsiz kulüpler
  • Öğleden sonra / akşam sosyal programı Haziran ortasından Eylül ortasına kadar haftada 5 gün ve yılın geri kalanında haftada 3-4 gün
  • Connemara, Cliffs of Moher, Wicklow, Kilkenny ve Belfast'a tüm yıl boyunca rehberli Cumartesi gezileri.

  KAMPÜSLERİMİZ

  MEETINGHOUSE LANE KAMPÜSÜNÜN SAHİP OLDUĞU OLANAKLAR:

  Meetinghouse Lane okulumuz, 2001 yılında bir okula dönüştürülen 18. yüzyıldan kalma güzel bir taş depoda yer almaktadır.
  İç mekanı, orijinal taş duvarları ve ahşap zeminleri, yerel sanatçıların ilham verici sanat eserleri ve duvar resimleriyle dekore edilmiş şık ve modern bir tasarımla birleştirir.

  • 18 derslik
  • Şık "çatı katı tarzı" iç mekan
  • Öğrenci kafesi
  • Öğrenci Salonu
  • Bilgisayar odası
  • Genelinde WiFi
  • Tüm sınıflarda Dijital İnteraktif Yazı Tahtaları

  PARNEL SQUARE KAMPÜSÜNÜN SAHİP OLDUĞU OLANAKLAR:

  Parnell Square merkezimiz, O'Connell Caddesi'ne yakın ve Meetinghouse Lane'e sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde, güzel kırmızı tuğlalı bir George dönemi binasında yer almaktadır.
  Bina, harika bir öğrenme alanı yaratmak için büyük ve süslü dönem odalarını modern mobilya ve sanat eserleriyle birleştirir.

  • 8 Derslik,
  • Güzel Georgia tarzı iç tasarımı, 
  • Daha samimi bir atmosfer,
  • Bilgisayar paketi bulunan büyük öğrenci kafesi,
  • Genelinde WiFi,
  • Tüm sınıflarda Dijital İnteraktif Yazı Tahtaları.

  DUBLIN ISI EKİBİ

  ISI, yöneticilerden, idarecilerden ve öğretmenlerden oluşan büyük bir profesyonel ekibe sahiptir. Personelimizi niteliklerine, deneyimlerine ve kişiliklerine göre işe alıyoruz. Tüm personelimizin ortak bir yönü vardır - insanlarla çalışmayı severler.
  Tüm öğretmenlerin bir ilköğretim üniversite derecesi, tanınmış bir öğretim yeterliliği ve yurt içinde ve yurt dışında öğretmenlik deneyimi vardır.
  Bununla birlikte, öğretmenleri yalnızca nitelikleri, deneyimleri ve İngilizceye olan tutkuları için değil, aynı zamanda kişilikleri ve diğer ilgi alanları için de seçiyoruz.
  Öğretmenlerimiz her zaman güçlü bir bağlılık ve coşku duygusu sergiler ve bu şekilde öğrencilerimizin çok özel bir öğrenme deneyiminden keyif alacaklarından eminiz.

  HİZMETLERİMİZ

  Mükemmel öğretmenlerin yanı sıra, öğrencilerimize aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli hizmetlerde yardımcı olmak için her gün hazır olan bir eğitim uzmanları ekibi istihdam ediyoruz:

  • Havalimanı aktarmaları
  • Konaklama desteği
  • Oryantasyon
  • Göçmenlik ve Vize
  • Konaklama
  • İş Yerleştirmesi
  • Sınav Kaydı 

  ISI DUBLIN KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  ISI, İrlanda'da geçirdiğiniz zamanın rahat ve keyifli geçmesini sağlamak için birçok konaklama seçeneği sunar.

  AİLE YANI KONAKLAMA

  Özenle seçilmiş ev sahibi ailelerin sunduğu ayrıntılı oda seçenekleri listemiz için aşağıya bakın.
 • Tam Pansiyon, tek kişilik oda
 • Tam Pansiyon, ortak oda
 • Yarım Pansiyon, tek kişilik oda
 • Yarım Pansiyon, ortak oda
  Ekibimizin rezervasyon işlemi sırasında önceden bilgilendirilmesi şartıyla, ev sahibi ailelerimiz, sahip olabileceğiniz özel gereksinimlerinizi memnuniyetle karşılayacaktır.
 • NEDEN ISI EV SAHİBİ AİLE SEÇMELİ?
  Ev sahibi aileler, tek kişilik veya oda paylaşımlı seçeneklerle konaklamanızın bir parçası olarak konforlu bir konaklama sağlar.
  ISI Ev Sahibi Aileler, öğrencilere ev sahipliği yapmadan önce konaklama ekibimiz tarafından ziyaret edilir ve her biri Garda tarafından denetlenir (polis kontrol edilir).
  Öğrenciler tercihlerine ve beslenme ihtiyaçlarına göre ailelerin yanına yerleştirilir.
  ISI konaklama personeli, öğrencilere herhangi bir soru veya endişeye yardımcı olmak için tam bir destek hizmeti sunar ve gerektiğinde sizinle doğrudan yerinde görüşmek için hazırdır.
  Bir ev sahibi ailenin yanında kalmak, ISI öğrencilerinin büyük çoğunluğu için tercih edilen bir seçenektir.
  İngilizcelerini hızlı bir şekilde geliştirmek isteyen yoğun bir kursa kaydolan öğrencilere ve burada Dublin'de ikinci bir ev oluşturmak isteyen öğrenciler için kolaylık sağlar .
   ISI'de okumak için hangi nedeniniz olursa olsun, ev sahibi ailelerimiz dersin her adımında size yardımcı olmak için buradalar. 

  Alternatif olarak, öğrenciler normalde "YARIM PANSIYON" seçeneğini tercih ederler, yani pazartesiden cumaya kahvaltı ve akşam yemeği ve cumartesi ve pazar günleri kahvaltı, küçük öğle yemeği ve akşam yemeği anlamına gelir.

  ISI öğrencilerinin çoğu Dublin City'nin banliyölerinde bulunan ev sahibi ailelerde kalır.
  Öğrenciler, her iki merkezimizin de otobüs duraklarından ve tren istasyonlarından en fazla 5 dakikalık yürüme mesafesinde olduğu şehir merkezine toplu taşıma ile 45 dakikaya kadar gidip gelebilecekleri mesafede evlere yerleştirilirler.

  REZİDANS KONAKLAMASI

  Rezidansımız, tüm yıl boyunca, çoğunluklaokuldan 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan mutfaklı daireler sunmaktadır.
  Daireler, diğer uluslararası öğrencilerle paylaşım esasına göre kiralanır ve size şehir merkezinde bağımsız bir yaşam deneyimi sunar.
  Diğer seçenekler
  ISI, oteller, pansiyonlar ve pansiyonlar dahil olmak üzere çeşitli mükemmel konaklama sağlayıcılarıyla çalışır.

  Okul içeriği güncellenmektedir.

  Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

  Bize Ulaşın

  Okul içeriği güncellenmektedir.

  Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

  Bize Ulaşın

  ISI Dublin 2023 Güncel Fiyat Listesi


  Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

  Hızlı Erişim


  ISI Dublin Konumu


  Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

  Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

  Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

  ICEF 
  PIER 
  QE 
  QEAC 
  EducationUK 
  IALC 
  IALC