Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 ELI Schools


 Konum İrlanda - Dublin
 Programlar Akademik İngilizce,Dil Okulu,Genel İngilizce,IELTS Sınavı Hazırlığı,Work and Study,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi  https://elischools.com/
 Diğer Şubeler Drogheda - Dublin

ELI IRELAND OKULLARI HAKKINDA

2017 yılında kurulan ELI Okulları, İrlanda'da iki yıl boyunca eğitim veren okulları ile önde gelen bir İngilizce dil eğitim kurumudur. Öğrencilerimizin hayatlarını gerçekten değiştirme potansiyeline sahip bir dizi program sunuyoruz. 2021'de sektördeki meslektaşlarımız ve ortaklarımız tarafından Avrupa'nın En İyi Yeni İngilizce Dil Okulları arasında aday gösterildik.

ELI'de her zaman bağımsız olarak doğrulanmış ve tanınan kalite güvence prosedürlerini uygulamaya çalışacağız. Ayrıca, öğrenciler için daha iyi hizmetler ve deneyimler geliştirmeye dahil olan benzer düşünen kuruluşlara katılıyoruz.

ELI Okulları olarak, öğrencilerimize gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlamak için, yaptığımız tüm eğitimler ve aktivitelerde, öğrencilerimize en yüksek standartları sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız, öğrencilerimizin profesyonel öğretmenlerimizden ilham almaları, okullarımızdaki etkinlik ve etkinliklerden heyecan duymaları ve ELI’deki deneyimleriyle hayatlarının bir sonraki evrelerine devam etmeleridir. Öğrencilerimizin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz ve bu anlamda öğrencilerimize tam hizmet sağlıyoruz. Bu nedenle binalarımıza ve tesislerimize, iyi bir şekilde yatırım yaptık ve öğrencilerimiz için, uygun fiyat seçenekleri ile, yüksek kaliteli bir eğitimi sunabilme adına iki harika lokasyonda eğitimlerimize devam etmekteyiz.

 • SINAV MERKEZİ

ELI Dublin & Drogheda, Trinity ISE ve IELTS sınavı için akredite sınav merkezleridir.

 • ÜCRETSİZ ATÖLYELER

Tüm öğrencilerimize, ücretsiz atölyelerimizle çeşitli öğrenme fırsatları sunmaktayız. Ele alınan konular yıl boyunca değişim göstermekle birlikte, genel olarak aşağıdaki temel konuları içermektediler:

 • İŞ BULMA SEANSI ATÖLYELERİ

Haftalık oturumlarda, eğitmenlerimiz öğrencilere CV’lerinin nasıl yapılandırılacağı ve biçimlendirileceği konusunda tavsiyelerde bulunarak, iş bulma ve nasıl başvurulacağı konusunda pratik bilgiler sağlamaktadırlar.

Tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz, atölyelerle öğrenme ve iş bulma fırsatlarınızı genişletebilirsiniz.

 • FİLM KULÜBÜ

ELI personeli ile yapılan rehberli grup yorumlarının faydası ile birlikte İngilizce dilindeki en popüler filmleri izlemenin tadını çıkarın.

 • DRAMA VE GELİŞTİRME

İngilizce konuşma ve akıcılığınızı eğlenceli ve kendinize güvenerek arttırın.

 • KÜLTÜREL KULÜP

İngilizce sunumlar ve gösterilerle İrlanda ve diğer uluslararası kültürler hakkında daha fazla bilgi edinin.

ÖĞRENCİ YAŞAMI

ELI’de, yaşamla alakalı sınıfta geçirilen zamandan çok daha fazlası vardır. Öğrencilerimizin yeni arkadaşlar edinmekle birlikte, İngilizce’yi en etkin biçiminde kullanarak deneyimlerini en üst düzeye çıkarmak istediklerini biliyoruz. Bu nedenle, öğrencilerimizin harika bir zaman geçirirken, dil becerilerini her fırsatta geliştirerek, şehri ve kültürü keşfetmelerini ve keyfini çıkarmalarını sağlamak için çeşitli etkinlikler ve turlar oluşturduk.

 • ÜCRETSİZ SOSYAL AKTİVİTELER

Sosyal aktivitelerden sorumlu ekibimiz, yıl boyunca ücretsiz olarak, çeşitli ve eğlenceli turlar, ziyaretler, partiler ve daha birçok program düzenleyecektir. Takvim öğleden sonra ve akşamları olmak üzere çeşitli ücretsiz ve ücretli giriş etkinliklerini içerecektir.

 • ÜCRETSİZ ORYANTASYON TURLARI

Ücretsiz doğa ve şehir yürüyüş turlarımız, sıcak bir şekilde karşılanmanın önemli bir parçasıdır. Şehri, dükkanların nerede olduğunu ve seyahat kartları gibi pratik şeyleri nereden alacağınızı en iyi şekilde hâkim olabileceksiniz. Ayrıca, banliyölerde ve çevrede yürüyüş turları düzenleyerek, öğrencilere turist izini bırakarak, yerli halkın daha çok tercih ettikleri ve turistlere gizlemekten hoşlandıkları yerleri tanıma şansı veriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

En büyük dil eğitimi organizasyonlarının bazılarını yönetme konusunda 10 yıldan fazla bir deneyime sahip kurucu ekibimizle birlikte, öğrencilerimize kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarımı sürdürüyoruz. Öğrencilerimize en iyi deneyimleri sunmaları için, yaptıkları işi seven ve öğrencilerimize arkadaş canlısı yaklaşan öğretmenleri ve personelleri işe alıyoruz. Öğretmenlerimiz tüm İrlanda’da ve yurtdışında tanınmış öğretim nitelikleri ve önemli öğretim tecrübesi olan profesyonel kadrodan oluşmaktadır. Ofis çalışanlarımız ve destek ekiplerimiz iseçeşitli ülkelerde yaşamış ve prosfesyonel deneyimi sahip olan uzman kişilerden oluşmaktadır. Her bir öğrencimiz için, elimizden gelen her şekilde, birinci sınıf hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Öğrencilerimize Sunduğumuz Hizmetler:

 • Havaalanı Transferi
 • Konaklama Hizmeti
 • Öğrenci Destek Birimi
 • Oryantasyon ve Sosyal Aktiviteler
 • Göçmenlik ve Vize Desteği
 • İş Bulma Aktiviteleri
 • Sınav Kayıt İşlemleri
 • Seyahat Tavsiyeleri
Acil Durumlar

Mesai saatleri dışında da telefon görüşmesi hizmeti ile tüm öğrencilerimize 7/24 acil destek sağlıyoruz. Öğrencilerimizden herhangi biri zorluk veya acil yardıma ihtiyaç duyarsa, bu numarayı arayabilir ve ekibimiz onları destek sağlayacaklardır. Bu telefon numarası, öğrencilerimizin tüm onay belgelerinde ve öğrenci el kitabımızda da listelenmiştir.

Sağlık Sigortası

ELI’ye kayıtlı tüm öğrenciler özel sağlık sigortası yaptırmalıdır. ELI Dublin, istenirse öğrencilere bu sigortayı sağlayabilir. Study & Protect (Öğrenme ve Koruma) adlı O’Driscoll O’Neil’e sağlanan sigortaları sunuyoruz. Daha detaylı bilgi mevcuttur.

Öğrenci Koruması

Akademik Yıl İngilizce programlarına kayıtlı tüm Avrupa Vatandaşı olmayan öğrencilere, Kayıtlı Öğrenen Koruma Sigortası verilir. Kayıtlı Öğrenenleri Koruma sigorta poliçemiz, Study & Protect tarafından sağlanmıştır ve öğrencilerin ücretlerinin Devlet tarafından düzenlenen bağımsız bir kuruluş tarafından korunduğundan emin olmaları anlamına gelir.

KALİTE GÜVENCESİ VE ÜYELİKLER

ELI’de daima bağımsız olarak onaylanmış ve tanınan kalite güvence prosedürlerini uygulamak için çalışmalarını her zaman sürdürmektedir.
Ayrıca, öğrenciler için daha iyi hizmetler ve deneyimler geliştirmekle olan organizasyonlara katılım sağlamaktayız.

Bağımsız Dil Okulları Grubu'nun (ILSG) kurucu üyelerinden ve MEI Ireland (İrlanda'da Pazarlama İngilizcesi) ve Dernek veya Dil Seyahat Organizasyonlarının (ALTO) üyelerinden gurur duyuyoruz.

 

ELI SCHOOLS DUBLIN VE DROGHEDA OKULLARINDA SUNULAN KURSLAR

ELI'de müfredatımızı ve öğretim metodolojimizi en yüksek uluslararası standartlara uyacak şekilde tasarladık, ancak her bir öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayabilmemiz için yaklaşımımızı kişiselleştiriyoruz.

Öğrencilerimizin hayatlarını gerçekten değiştirme potansiyeline sahip bir dizi program sunuyoruz.
16 ila 18 yaş arasındaki genç yetişkinler için, Lise programımız uluslararası öğrencilere ülkedeki en iyi yatılı ve gündüzlü okullardan bazılarına kendilerini kabul ettirebilmeleri için eşsiz bir fırsat sunar.
Ortak Liselerimiz, İrlanda veya ötesinde üniversiteye giden dünyanın en üst sıradaki eğitim sistemlerinden birinde gelişmek için mükemmel bir ortam sunar.
Pathway Programımız, ücretsiz bir üniversite yerleştirme hizmetiyle, uluslararası öğrencilerin İngilizce diline ve Yüksek Öğrenime erişmek için gereken yumuşak becerilere büyük önem vererek İrlanda'da daha ileri eğitime hazırlanmalarına yardımcı olur.

İngilizce Programlarımız, seviyeler boyunca ilerledikçe yalının ihtiyaçlarına odaklanır.
Erken eğitime başlayanlara yönelik programlarımız, iletişim ve konuşma akıcılığına odaklanırken, daha ileri düzeydeki öğrenciler, daha ileri akademik çalışma için sınava hazırlık ve becerilere odaklanacaktır.

Başlangıç seviyesinden Orta seviyeye kadar, Genel İngilizce 15, her öğrencinin bireysel dilbilgisini ve kelime bilgisini geliştirirken dört ana okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerisine odaklanır.

 • MÜKEMMEL ÖĞRETMENLER

Öğretim kadromuzun tümü, İrlanda’da ve yurt dışında uluslararası kabul görmüş öğretim nitelikleri ve önemli öğretim tecrübesi olan üniversitelerde eğitim almış uzman kişilerden oluşmaktadır.

 • BİREYSEL DEĞERLENDİRME

Tüm öğrencilerimiz bireysel olarak değerlendirilir.Gelişimlerini takip etmek için haftalık testlerle birlikte, seviyelerini değerlendirmek içinse geldikleri ilk günde bir çevrimiçi test konuşma testi uyguluyoruz.

 • FERAH SINIFLAR

Sınıf mevcudumuz azami 15 öğrenciden oluşmaktadır.Bu da öğretmenlerimizin sınıftaki her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına odaklanmak için zamanlarının olduğu ve ders planlarını gerektiği gibi uyarlayabilecekleri anlamına gelmektedir.

 • VERİMLİ DERS PROGRAMI

Müfredatımız dikkatle planlanmış ve küresel bir standart sağlayan Ortak Avrupa Çerçevesi ile eşleştirilmiştir.

 • ETKİLİ SONUÇLAR

Öğrettiğimiz her seviye için, müfredatımız açıkça tanımlanmış becerilerden ve yeteneklerden oluşur, bu nedenle her adımda öğrencilerimizin neye ihtiyacı olduğu önceden belirlenmektedir.

 • HEDEF ODAKLI ÇALIŞMA

Akademik ekibimiz, her bir seviye boyunca, tanımlanmış bir kurs ve çalışma kitabının yanı sıra gerçek yaşam bağlamında yüksek kaliteli materyaller ve uygun bir teknoloji kullanımı ile öğrencilerimize rehberlik etmektedirler.

 

WORK & STUDY PROGRAMI

Work and Study program güzel bir ülkede yaşarken ve çalışırken ve otantik İrlanda yaşamını deneyimlerken İngilizce seviyelerinde önemli gelişmeler yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. Program, 6 aylık (25 hafta) eğitim, dünya çapında tanınan bir sertifika ve 8 aylık vize üzerinden 8 haftalık bir tatil içermektedir.

24 AYA KADAR VİZE ALIN

 • İRLANDA'DA OKUMAK VE ÇALIŞMAK

Öğrenciler, her dönemin sonundaki bitirme sınavını geçmeleri koşuluyla, 24 aylık bir süre boyunca toplam üç ardışık 8 aylık programa devam edebilirler. Bu programa kayıtlı tüm öğrenciler, başka bir programa kaydolmak istiyorlarsa tanınmış bir sınava girmek zorundadırlar. Programlarımız, başlangıç ​​seviyesinden orta seviyeye kadar erken yaştaki öğrencileri, daha ileri düzeydeki öğrencilerin IELTS sınavına hazırlanabilecekleri Trinity College London tarafından akredite edilmiş bir Integrated Skills in English (ISE) sınavına girmeye hazırlar.

 • ÇALIŞMA HAKKI VE İŞ DESTEĞİ

Öğrencilerimizin birçoğunun bizimle çalışırken yarı zamanlı iş bulmaya istekli olduklarını biliyoruz. Bu programa kayıtlı tüm öğrenciler, kurs boyunca ve vize süreleri boyunca haftada 20 saat çalışma hakkına sahiptir. Öğrenciler ayrıca tatil dönemlerinde haftada 40 saat tam zamanlı çalışma hakkına sahiptir. Özgeçmişin nasıl yapılandırılacağı ve biçimlendirileceği konusunda tavsiyeler vermek ve nasıl iş bulunacağına dair pratik bilgiler sağlamak için haftalık bir atölye çalışması düzenliyoruz. Her zaman öğrencinin kendi işini bulması üzerinde dururken, öğrencileri gerçek istihdama yerleştirmek için sağlık, konaklama ve gıda üretimi alanlarındaki işverenlerle de ortaklık yapıyoruz.

 • GENEL İNGİLİZCE VEYA SINAV HAZIRLIĞI

Temel program haftada 15 saat ders içerir. Başlangıç ​​seviyesinden Orta seviyeye kadar olan öğrenciler Genel İngilizce 15 programını ve Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olan öğrenciler Sınav Becerileri 15 programını takip edeceklerdir.

GENEL İNGİLİZCE 15

Genel İngilizce kurslarımız, her öğrencinin bireysel dilbilgisi ve kelime bilgisini geliştirirken, aynı zamanda öğrencilerimizin okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi dört ana becerisine odaklanmaktadır. Dersler, günlük yaşamdan konular ve temalar içeren bir sisteme dayalı, çeşitli yöntemler kullanılarak öğretilmektedir. Her seviye için ana bir ders kitabı ve çalışma kitabı kullanmaktayız.Öğretmenlerimiz aynı zamanda, günlük yaşamdan gazete, dergi ve diğer kitaplar dahil olmak üzere farklı materyallar kullanarakta öğrencilerimizin eğitimlerini desteklemektedirler. Ayrıca internetten ve DVD’ler den, zengin içerikli ve dersler ile alakalı video ve ses içeriği de dahil olmak üzere öğrencilerimizin eğitimini geliştirmek için farklı teknolojiler de kullanıyoruz.

Neden Genel İngilizce 15 Programına Katılmalıyım?

İngilizcelerini geliştirmekle birlikte, aynı zamanda Dublin’i keşfetmeleri ve eğlenmeleri için daha fazla zamana sahip olmak isteyen öğrenciler için uygun bir programdır.

Bireysel dil bilgisi ve kelime haznesi geliştirirken, dört ana beceriye odaklanan genel bir yaklaşım arayan öğrencilerimiz için uygun bir programdır.

Giriş koşulları: 16 yaş + en az temel İngilizce bilgisine sahip (A1 seviyesi).

GENEL İNGİLİZCE 20

Genel İngilizce 20 saat programı, öğrencilerin temel programlarının 15 saatlik kısmına ek olarak, her hafta 5 saat özel atölye dersi ile tamamlamalarını sağladığı için popüler bir secenektir..
Atölye seçenekleri yıl boyunca değişmekle birlikte, genel olarak aşağıda ki temel konuları içermektedir:

 • Telaffuz
 • Yapılandırılmış Dilbilgisi
 • Okuma ve Dinleme Becerileri
 • Konuşma Becerileri
 • Dilbilgisi ve Yazma Becerileri
 • Sınav Hazırlığı (FCE, CAE, IELTS)
Neden Genel İngilizce 20 Programına Katılmalıyım?

Daha yoğun ders almak isteyen ve kilit alanlara odaklanmak isteyen öğrenciler için uygundur.

Genel bir yaklaşım ve seçilen bir beceriye odaklanmak isteyen öğrencileirmiz için uygun bir programdır.

Giriş koşulları: 16 yaş + en az temel İngilizce bilgisine sahip (A1 seviyesi).

SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI

ELI, yıl boyunca Trinity ISE & Cambridge (FCE veya CAE) ve IELTS sınavları için sınava hazırlık kursları sunmaktadır.
Öğrenciler, Genel İngilizce 20 saatlik kursumuzun bir parçası olarak haftada 5 saat yarı zamanlı olarak veya sadece sınava hazırlık konusuna odaklanan, haftada tam zamanlı 15 saatlik bir programa dahil olmak üzere iki çalışma seçeneğinden birini seçebilirler.

KAYITLI SINAV MERKEZI

ELI Dublin, tescilli bir Trinity College London sınav merkezidir ve öğrencileri Dublin’de yerel olarak Cambridge FCE & CAE almaya onaylı bir sınav merkezinde hazırlamaktadırlar.

SEVİYELER, YETENEKLER VE NİTELİKLER

Seviye ölçeğimiz, Avrupa Konseyi’nin genel düzey ölçeğine ve Ortak Avrupa Çerçevesinin dil tanımlayıcılarına dayanmaktadır.

AKADEMİK YIL İNGİLİZCESİ (WORK & STUDY )

15 saatlik program, öğrencilere dört dil becerisinin tamamında iletişime odaklanarak akıcılık, doğruluk ve uygun İngilizce kullanımı geliştirmelerinde yardımcı olacaktır.
20 saatlik program, haftada 5 saatlik seçmeli dersler sunarak 15 saatlik Genel İngilizce üzerine kuruludur.
Bu seçmeli dersler Telaffuz, Yapısal Dilbilgisi, Okuma ve Dinleme, Konuşma Becerileri, Dilbilgisi ve Yazma ve Sınav hazırlığını içerir.

Giriş koşulları

Öğrenciler kursun başlangıç tarihine göre en az 18 yaşında olmalı ve en az A1 İngilizce seviyesine sahip olmalıdır. Bu program başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar tüm seviyelerde mevcuttur.

Zorunlu Çıkış Sınavı

Programa kayıtlı olan bütün öğrencilerin zorunlu bir çıkış sınavına girmeleri gerekmektedir.

Nitelikler

Öğrenciler, tüm seviyeler için uygun olan Trinity College London ISE sınavları veya Cambridge FCE / CAE arasında seçim yapabilirler. ELI Dublin, Trinity College London için kayıtlı resmi bir sınav merkezidir.

Öğrenci Koruması

Bu programa kayıtlı tüm öğrencilere Öğrenenleri Koruma Sigortası verilir. Kayıtlı Öğrenenleri Koruma sigortası poliçesi Study & Protect tarafından sağlanmıştır.
Adalet Bakanlığı tarafından tanınan ve QQI tarafından onaylanan 2012 Eğitim Yasası’nın gereksinimlerinide karşılamaktadır.
Her öğrenci, bir talep durumunda temasa geçmesi için belirlenmiş bir müşteri hizmetleri danışma hattı ile birlikte kendi kişisel politika numarasına sahip bir sertifika alır.

Çalışma İzni

Akademik Yıl programına kayıtlı olan öğrenciler, kurs boyunca haftada 20 saat çalışma hakkına sahiptirler.Haziran-Eylül ve 15 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında ise haftada 40 saat, tam gün çalışma hakkına sahiptirler.

Kurs Yapısı

 • Öğrenciler haftada 15 veya 20 saatlik programlar arasından seçim yapabilirler
 • 15 saatlik program haftada 5 gün, günde 3 saat genel ingilizce programı içermektedir.
 • 20 saatlik program ise haftada 5 gün, günde 3 saat genel ingilizce + günde 1 saat seçmeli ders eklenmektedir.
 • Seçmeli dersler öğrencilerin zayıf yönlerine odaklanmalarını sağlar ve seçenekler arasında konuşma sınıfı, sınav programları, yazma ve dilbigisi ve telaffuz gibi seçmeli dersler bulunur.

 

 

ELI SCHOOLS DUBLIN

Genç ve modern bir şehir olan Dublin, sanat, müzik, tiyatro ve kültürel etkilinlerle dolu bir şehirdir. Şehir merkezinde dolaşmak kolaydır ve öğrenciler tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmektedirler.
Okulumuz en iyi alışveriş, eğlence ve kültür alanlarına sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Özellikle şehir deneyimi arayan öğrencilerin için Dublin en uygun seçeneklerden biri olacaktır.

Kanalın yanında güzel bir binada yer alan sınıflarımızda, yüksek pencereler ve tavanlar olmakla birlikte, binamız açık alanlar, çeşitli sanat eserleri ve modern mobilyalar ile tasarlanmıştır.
Öğrenci kafeteryasında, rahat oturma ve güneşin parladığı bir açık havada, bahçe terası ile çok uygun fiyatlarla hem sağlıklı hem de lezzetli aperatifleri öğrencilerimize sunmaktayız.

Dublin’de Eğitim Almak İçin 5 Neden

 1. Tarihsel ve kültürel yapıları bir arada bulunduran, modern bir şehir olması.
 2. Şehirde yapılacak çok çeşitli ve sınırsız aktivilerin yer alması.
 3. Okulumuzun harika bir lokasyonda yer alması ve önemli tüm görülmesi gerek yerlere en fazla 15 dakika yürüme mesafesinde yer alması.
 4. Misavirperver, hoş bir atmosfere sahip bir okul olması.
 5. Güvenli bir şehir, keşfetmesi kolay ve her yere yürüme mesafesiyle ulaşma imkanı.
LOKASYON
 • Trinity College & Grafton Street’den 15 dakika yürüme mesafesindedir.
 • Kanalın yanında, aynı zamanda Google ve Facebook gibi dünyaca ünlü firmalara çok yakın konumda.
 • Her türlü toplu taşıma aracından kolay erişim imkanı.
 • Profesyonel alan, güvenli ve sakin.
OLANAKLAR
 • 16 Derslik
 • Kafeteya ve ön bahçe.
 • Ücretsiz WIFI ve bilgisayar salonu.

ELI SCHOOLS KONAKLAMA OLANAKLARI

Her iki lokasyonda da öğrenci gruplarımıza hem ev aile yanı hem de yurt olanağı sunmaktayız. Tüm ailelerimiz ekibimiz tarafından sürekli denetlenmekle birlikte ve gerekli güvenlik kontrollerini de geçmiştir.Drogheda’da yeralan yurtlarımız ise Gormanston Park’ta bulunmaktadır.Öğrencilerin akşamları dahi açık veya kapalı alanlarda sporları yapabilmeleri için dünya standartlarına uygun spor tesislerini yapısında bulundurması ile birlikte, konforlu yatakhane tarzı yatak odaları rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Ev sahibi bir aile ile, otantik yerel kültür deneyimin tadını çıkarmak ya da yurt ortamında diğer öğrencilerle daha bağımsız bir yaşam sürmek istiyorsanız, siz öğrencilerimiz için çeşitli imkanlar sunmaktayız.

 • Aile Yanı Konaklama

Öğrencilerimiz için en doğru ev sahibi aileyi bulmanın çok önemli olduğuna inanıyoruz.Güvenli bir aile ve ev olanağı sağlamak işimizin temel bir gereksinimdir, ancak öğrencilerimiz için bundan daha fazlasını yapmak istiyoruz. Kendi dilimize ve kültürümüze tanımakla beraber, her gün aileleri ile birlikte de etkileşim kurmalarını istiyoruz. Doğru aile ile kalmak, mutlu hissetmek ve ömür boyu sürecek bu harika anılara sahip olabilmek için çok önemlidir. Tüm ailelerimiz ekibimiz tarafından sürekli denetlenmekle birlikte ve gerekli güvenlik kontrollerini de geçmiştir.

 • Yurt Konaklaması

Yurtta kalmak öğrencilerimize daha bağımsız bir yaşam deneyimi sunmaktadır.Yurtlarımız, şehir merkezinde olup, okula yürüme mesafesinde ve tüm önemli merkezlere çok yakın konumda yer almakatdır.Odalarımız, aynı ve farklı milletten, benzer yaştaki diğer öğrencilerle paylaşmak isteyen öğrencilerle, eşleştirdiğimiz ortak ve tek bir yerde bulunmaktadır.

ELI DUBLIN 

AİLE YANI KONAKLAMA

 • Şehir merkezine ve okula giden 40 dakikalık otobüs / tren mesafesinde yer almaktadır.
 • Grup programları ile gelen aynı gruptaki öğrenciler birbirine yakın bölgelerde konaklandırılırlar.
 • Öğrenciler paylaşımlı odalarda, liderler ise tek kişilik odalarda konaklamaktadırlar.
 • Tüm aileler öğrencilerimiz için hem ELI hemde gerekli birimler tarafından denetlenemektedirler.

 

HOSTEL RESIDENCE (YURT KONAKLAMASI)

 • Okula 20 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadırlar.
 • Öğrenciler özel banyolu 6 kişilik paylaşımlı odalarda konaklamaktadırlar.
 • Liderler özel banyolu tek kişilik odalarda konaklarlar.
 • Şehirde 3 farklı yerde konaklama imkanı sunmaktadırlar.
 • Aynı zamanda, diğer konuklar turistler ve öğrencilerde konaklayabilmektedir.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


ELI Schools Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB