Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Australian National Airline College


 Konum Avustralya - Melbourne
 Programlar Diploma,Sertifika,
 Web Sitesi http://www.flying-school.com

AVUSTRALYA-AUSTRALIAN NATIONAL AIRLINE COLLEGE (ANAC)

Avustralya Melbourne şehrinde bulunan,CASA onaylı eğitim sunan Australian National Airline College,akademik eğitim dışında sadece pilotaj eğitimleri üzerine uzmanlaşmış ve eğitim veren bir okuldur. Sundukları sertifikasyon ve pilotaj eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, hem Avustralya’da hem de farklı ülkelerde sertifikalarını kullanabilmektedirler. Eğitimlerde son teknoloji simülatörler ve modernuçaklar kullanılmaktadır. 

ANAC: Avustralya'daki en iyi uçuş okullarından biri Yüksek Sertifikalı ve Uluslararası kabul görmüş bir eğitim veriyor.

 • Avustralya Sivil Havacılık Güvenliği Otoritesi (CASA) tarafından Kısım 141 eğitimi vermek üzere onaylandı
 • Personel üzerinde CASA Onaylı Test Görevlisi
 • CRICOS Uluslararası Öğrenci eğitimi için onaylandı
 • Avustralya Yeterlilikler Çerçevesi (AQF) kapsamında Ulusal Tanınan Eğitimi vermeyi onaylayan Kayıtlı Eğitim Örgütü (RTO)

ANAC pilotları eğitmek için Sivil Havacılık Güvenliği Otoritesi (CASA) tarafından onaylandı  . Böylece, ANAC eğitimi CASA müfredatına göre gerçekleştirir, ancak CASA teori sınavlarını ve uçuş testlerini yapar ve size lisans veren CASA'dır.

ANAC'ın kendi Onaylı Test Görevlisi vardır, yani CASA bu kişinin kendi adına uçuş testleri yapmasına izin verir.

ANAC, denizaşırı öğrencileri yetiştirmek için Avustralya Federal Hükümeti tarafından onaylandı:

Genel olarak, havayolları ve devlet daireleri, bireysel uçuş okullarını diğerlerine göre tanımıyor. Bunun yerine (dediğimiz gibi, CASA tarafından verilen) niteliği kabul ederler.


 

 Uçuş Filosu


Hangi Pilotluk Kursunu Seçmeliyim?

 Birçok farklı uçuş işi var, ancak bizimle eğitim alan insanların büyük çoğunluğu Havayolu için çalışmayı umuyor. Dünyadaki her havayolu şirketinin biraz farklı giriş şartları olabilir, ancak ortak şartlar şunlardır:
 • Ticari Pilot Lisansı
 • Çok Motorlu Bir Onay
 • Bir Alet Puanı

Pilot okulumuz Avustralya, bu nitelikleri içeren Havacılık Diplomasını (Ticari Pilot Lisansı) ve Havacılık Diplomasını (Enstrüman Derecelendirmesi) vermektedir. Bu nedenle bu öğrencilerimizin çoğu için tercih edilen derslerdir. Pek çok ülke için, 208 saatlik Çok Motorlu Enstrüman Değerlendirme Programı ile Havacılık Diploması (komuta / soloda 70 saat pilotu içeren) ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterlidir.

Bu nitelikler sayesinde, kendileri tarafından alınacak ve uçmak istedikleri uçak tipinde eğitilecek olan yerel havayolunuza başvuru yapacak konumda olacaksınız.

Kurslarımız tarafından karşılanmayan herhangi bir özel gereksiniminiz varsa, lütfen bize ne olduklarını bildirin ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir kurs tasarlayacağız.

Kurs için ön koşullar nelerdir?

 
 1. Yaş: Avustralya Ulusal Havayolu Koleji ile eğitiminize başlamak için 18 yaşında olmalısınız.
 2. Eğitim - Sivil Havacılık Güvenliği Otoritesi (CASA) tarafından bir kişinin pilot olarak eğitilmesi için gerekli asgari eğitim yoktur, ancak öğrencilerimizin makul bir eğitim standardına sahip olmasını bekleriz. Ayrıca, Öğrenci Vizesi alabilmek için Avustralya Büyükelçiliği normalde en az 10 Yıl veya eşdeğeri bir eğitim seviyesi gerektirecektir (Avustralya’da 10 yıl, Lisenin dördüncü yılıdır). Lütfen dikkat: Eğitim gereksinimleri, potansiyel işvereninize (Havayolları) gelince daha önemlidir. Çalıştığınız ilgilendiğiniz havayollarıyla bağlantı kurmanızı ve gereksinimlerini sormanızı öneririz.
 3. Bir havacılık tıbbi muayenesinden geçmelisiniz. 
 4. Havacılık Güvenliği Kimlik Kartınızı Federal Polis kontrolünden geçirmeye hazırlıklı olmalısınız.
 5. Avustralya Ulusal Havayolu Koleji'ne doğrudan giriş için İngilizce Dil şartı. Avustralya Ulusal Havayolu Koleji'ne doğrudan giriş için minimum İngilizce Dil şartımızı yerine getirmeniz GEREKİR. 
 6. Not: Gereken İngilizce standardını karşılamayan veya İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için pilot kurslardan önce alınabilecek çeşitli kurslar mevcuttur. Ortak İngiliz Kolejimiz, istediğiniz kursun uzunluğunu ve türünü belirten bir İngilizce sınavı yapabilir. Bu testten elde edilen bilgilere dayanarak size uygun bir kurs için bir maliyet teklif edebiliriz.

 

Avustralya Ulusal Havayolu Koleji (Australian National Airline College), sizi profesyonel bir Havayolu Kariyeri veya eğlence amaçlı uçuş dersleri için hazırlamak üzere bir dizi pilot eğitim kursu sunmaktadır.

Eğitimde nasıl ilerlemenizi gösteren bir Akış Şeması için, lütfen bu sayfanın üstündeki şemaya bakınız.

 

CRICOS Ders KoduAvustralya Yeterlilikler Çerçevesi (AQF) kapsamında akredite edilmiştir

Kurs Adı

Kurs süresi
092191D 092192CHavacılık Diploması (Ticari Pilot Lisans-Uçağı)AVI50215ve Havacılık Diploması (Enstrüman Değerlendirmesi) AVI50415.Bu pilot eğitim kursları, Rekreasyon Pilot Lisansı, Ticari Pilot Lisansı, Çok Motorlu Onay ve Çok Motorlu Alet Değerlendirme'yi içerir.Bunlar, havayolu şirketlerine kendilerini hazırlamak ve çoğu havayolunun gerektirdiği minimum nitelikleri sağlamak isteyen denizaşırı öğrencilerden oluşan en popüler kurslarımızdır.84 Hafta
092191DHavacılık Diploması (Ticari Pilot Lisansı)AVI50215Bu pilot eğitim kursu, Rekreasyon Pilot Lisansını içerir ve Görsel Uçuş Kuralları çerçevesinde çalışmanıza ve uçmanıza izin verir. Bu, bazı işler için uygundur, ancak çoğu işvereninizin Enstrüman Derecelendirmesine sahip olmanız gerekir.60 Hafta

 

ANAC Australian National Airline Academy,  Mentone bölgesindeki Moorabbin Havaalanı'nda yer alır.  

Şehrin Merkezi Ticaret Bölgesi'nden yaklaşık 30 dakika uzaklıkta, Melbourne'un Güney doğusundayız. Moorabbin Havaalanı, birkaç charter operatörü ve diğer General Aviation operatörleri ile birlikte eğitim veren bir havaalanıdır.

Konaklama için kendi düzenlemelerinizi yapabilirsiniz ya da size aile yanında konaklama ayarlayabilmeniz için sizi Aile Yanı Sağlayıcı şirketimizle temasa geçiririz. Aile yanında kalmak, yerel bir kişi / aile ile yaşamak demektir. Sizin gibi denizaşırı öğrencileri ağırlamak isteyen, boş bir odası olan birçok kişi var.

Haftalık ücret yaklaşık 300 AUD'dir ve odanızı, tüm öğünlerinizi ve çamaşırlarınızı içerir. Bu genellikle Melbourne’de yaşama başlamak ve yerleşmek için harika bir yoldur. Bazı öğrenciler bu düzenlemede uzun süre kalmayı tercih ediyor, ancak çoğu bunu “başlangıç” seçeneği olarak kullanıyor ve sonra bir ev kiralamak ve diğer öğrencilerle paylaşmak gibi kendi planlarını yapıyor.
Melbourne'un Güney Doğu banliyölerinde yer aldığımız için bu bölgede yaşamanızı öneririz. Bize yakın olan bazı banliyölerde: Mentone, Cheltenham, Parkdale, Mordialloc, Aspendale, Hyatt, Beaumaris, Moorabbin ve Dingley. Bu banliyölerin hepsi şehir merkezine arabayla 25-30 dakika uzaklıktadır. Melbourne şehir merkezine daha yakın yaşamak istiyorsanız, yine şehrin güney tarafını öneriyoruz. Ancak unutmayın, şehir merkezine daha yakın yaşamak biraz daha pahalı olabilir.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

ANAC

AVUSTRALYA-AUSTRALIAN NATIONAL AIRLINE COLLEGE (ANAC) 

 • Private Pilot License (PPL)
 • Commercial Pilot License (CPL)
 • Commercial Pilot License and Multi Engine Instrument Rating (CPLMEIR)
 • Single Engine Command Instrument Rating
 • Multi Engine Command Instrument Rating

 

DIPLOMA OF AVIATION (Commercial Pilot Licence) & DIPLOMA OF AVIATION (Instrument Rating) including Multi Engine Endorsement (109203F & 0101225)

Bu lisans eğitimi pilot olarak havayollarında bir çalışma hayatı planlayanlar için doğru seçimdir.

93 Hafta 

AUD$ 102.500

DIPLOMA OF AVIATION (Commercial Pilot Licence) (109203F)

Bu lisans eğitimi sizin Görsel uçuş kuralları -Visual Flight Rules altında çalışmanızı ve uçmanızı sağlar. Eğer bu eğitimi almak isterseniz çalışma sahanız biraz kısıtlı kalacaktır. Eğer Instrument Rating’nizi daha sonra almak isterseniz bunun için bize danışın ki size artı ve eksilerini açıklayalım.

68 Hafta 

AUD$ 72.000


Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Australian National Airline College Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC