Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo

UniRehber: Size yardımcı olabilmemiz için hangi soruları cevaplamanız gerekli?


UniRehber: Size yardımcı olabilmemiz için hangi soruları cevaplamanız gerekli?

Öss sınavında Türkiye'de istedğiniz üniversite veya bölüme yerleştirilememiş olabilirsiniz. Ancak yurtdışı alternatifleriniz hala devam ediyor.
Yurtdışında istediğiniz üniversitede istediğiniz bölümde okumak sizin elinizde. Boğaziçi Üniversite Yerleştirme servisinden yararlanarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayatınızın en büyük seçimlerinden biri olan Üniversite seçme işleminde deneyimli kadromuzla "size özel hizmet" anlayışımızla  hizmet vermeye devam ediyoruz.. Sizin ihtiyaçlarınıza ve şartlarınıza göre üniversitelerin belirlenmesi, üniversite kayıt işlemleri ve vize başvurusunda sizlere yardımcı oluyoruz.
 

Size yardımcı olabilmemiz için sadece aşağıdaki soruları cevaplamanız yeterli:

  • Eğitim almak istediğinzi konu nedir?
  • Hangi ülkede eğitim almak istiyorsunuz ? Tercih ettiğiniz bir bölge veya şehir  var mı ?
  • Üniversite eğitiminiz için  yıllık eğitim ve yaşam gideri olarak ne kadar bütçe ayırabilirsiniz?
  • Lise not ortalamanız kaç ?
  • İngilizce dil seviyeniz nedir?

Bu sorulara verdiğiniz cevaplar doğrultusunda size özel olarak bir üniversite ve bölüm listesi hazırlıyoruz. Bu listeleme işlemi 1-2 hafta sürmekte. Ardından sizin tercihleriniz doğrultusunda üniversitelere başvurularınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğer üniversite'ye hemen başlayabilecek İngilizce seviyesine sahip değilseniz Yurtdışında size ingilizce öğrenme fırsatı sunuyoruz.

>>> Yerleştirme Yaptığımız Üniversitelerden Bazılarını Görmek için Tıklayınız< <<<


İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council