Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Wollongong College Australia


 Konum Avustralya - Wollongong
 Programlar Dil Okulu,Foundation,Sertifika,
 Web Sitesi http://www.uowcollege.edu.au/

Wollongong College Australia (WCA)

Wollongong College Australia, 1988’den bu yana Avustralya’dan ve tüm dünyadan öğrencilere İngilizce eğitimi ve üniversite hazırlık programları sunan, Wollongong Üniversitesi’ne bağlı bir kurumdur. Avustralya’nın önde gelen üniversitelerinden olan Wollongong Üniversitesi’yle bu bağlantısından ötürü eğitiminizde ve size sunulan hizmetlerde aynı kaliteden faydalanacaksınız.

Kurslarımız Üniversite kadrosu tarafından düzenlenmiştir, böylece Wollongong Üniversitesi’ndeki eğitiminiz için en iyi şekilde hazırlanmanız sağlanmaktadır.

Bunun yanında, Wollongong College Australia (WCA) mezuniyetinizle Avustralya ve Yeni Zelanda’daki diğer bazı üniversitelere de girebilirsiniz.

Akademik Programlar

Akademik programlarımız size üniversite eğitiminiz için en iyi hazırlığı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Programlarımız içerisinde Foundation ve Üniversite Hazırlık Programı, İşletme Diploması ile Bilgi Teknolojisi Diploması bulunmaktadır.

Tesis ve Hizmetler
- Danışmanlık: Seçtiğiniz (ya da seçeceğiniz) eğitim türüyle ilgili olarak Öğrenci Danışmanlarımız aklınıza gelebilecek tüm sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bunun yanında, eğitiminiz sırasında karşılaşabileceğiniz tüm zorluklarda da size yardımcı olacaklardır.

- Oryantasyon: Bulunduğunuz yere alışabilmenizde size destek olmak için, kursların başlamasından önce iki günlük bir oryantasyan programı hazırlanmıştır. Bu programda size şehir ve tesisler hakkında bilgi verildiği gibi, orada yaşayan insanların kültür ve hayat tarzları da tanıtılacaktır.

İngilizce eğitimi görecek öğrencilerin oryantasyon programı; yerleştirme testi, kampüsü tanıma ve kadromuzla tanışma dahil bir günlüktür.

- Öğrenci Aktiviteleri: Aktivite programlarımız sosyalleşmek ve çevrenizi tanımak için harika bir fırsattır. Gerek kampüste gerekse kampüs dışında öğrenciler için düzenlenen spor ve kültür aktiviteleri gerçekleşmektedir.

- İngilizce Dil Kaynak Merkezi: Bu merkez özellikle İngilizce programında eğitim gören öğrenciler için hazırlanan, kişisel bir çalışma merkezidir. Geliştirmek istediğiniz noktalara göre materyaller bu merkezde size sunulmaktadır.

- Dinleme Laboratuarları: Dersler dinleme laboratuarlarında yapılmaktadır, bunun dışında dinleme ve konuşma seviyenizi geliştirmek için kendiniz de bu tesislerden faydalanabilirsiniz.

- Bilgisayar Laboratuarları: Bilgisayar laboratuarlarımız ders saatleri dışında da açıktır; araştırma yapmak istediğinizde, sessiz bir ortamda ders çalışmak istediğinizde ya da aileniz veya arkadaşlarınızla görüşmek istediğinizde rahatça kullanabilirsiniz.

Konaklama

Üç farklı konaklama seçeneği vardır:
- Aile yanında konaklama
- Üniversiteye ait evler ve dairelerde
- Wollongong bölgesinde kendi kiralayacağınız, diğer öğrencilerle paylaşabileceğiniz evlerde

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Wollongong College Australia Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council