Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Victoria University


 Konum Avustralya - Melbourne
 Programlar Dil Okulu,Lisans,Yüksek Lisans,Doktora,Foundation,Sertifika,
 Web Sitesi http://www.vu.edu.au/
 Diğer Şubeler Melbourne - Sydney

Victoria Üniversitesi
Victoria Üniversitesi Avustralya’nın Victoria Eyaletinde, Melbourne şehrinde yer almaktadır.
2300 uluslararası olmak üzere 50,000 öğrencisi olan Victoria Üniversitesi’nin 3000 çalışanı bulunmaktadır. Lisans,Yüksek lisans, doktora programlarını başarı ile tamamlayan öğrenciler, uluslar arası tanınan ve YÖK denkliği olan diplomalar almaya hak kazanırlar.
Avustralya’daki, Üniversite ve Meslek Yüksek Okulu (Technical and Further Education (TAFE))'nun her ikisine birden sahip çok az sayıdaki çift-sektör (dual-sector) üniversitelerinden biridir. TAFE proglamlarını başarıyla tamamlayanlar yüksek öğrenimlerine aynı alanda devam etmek istedikleri takdirde burada kazandıkları krediler belirli oranlarda yüksek öğrenimlerine sayılmakta ve bu da yüksek öğrenim süresini kısaltmaktadır. TAFE okulunda, dil eğitimine ihtiyaç duyan öğrenciler için İngilizce Dil Okulu’ da bulunmaktadır.
 

Victoria Üniversitesi , İngilizce ,TAFE(Mesleki Eğitim) , Lisans ,Yüksek Lisans alanlarında çok geniş bir yelpazede eğitim programları sunmaktadır.

Programların detaylı listesi için sol menuden ilgilendiğiniz eğitim alanını seçebilirsiniz.

VU'da İş İdaresi Derecesine hızlı erişim
Üniversite'nin TAFE bölümündeki İş İdaresi Okulu bir yıllık full-time İş İdaresi Diploma Programı sunmaktadır. Burayı başarıyla tamamlayan öğrenciler üniversitenin İş İdaresi ve Hukuk Fakültesi tarafından verilen İş İdaresi Lisans Programının ikinci yılına doğrudan devam etme hakkı kazanırlar. Buraya giriş koşulları arasında 5.5 IELTS sonucu elde etmek ve Avustralya eğitim sisteminde 12 yıla denk gelen bir orta öğrenimi tamamlamış olmaları gerekmektedir. Bu geçiş olanağını en üst düzeye çıkarmak için bu dersler Mart, Haziran ve Ekim aylarında olmak üzere yılda üç kez verilmektedir.

Avustralya'daki 11 yıllık eğitime karşılık gelen bir eğitime sahip öğrenciler, Lisans programına geçebilmek için iş idaresinin prensipleri ve püf noktarını tanıtan 1 dönemlik İş İdaresi Sertifika IV programına kayıt yaptırabilirler.

Destek Hizmetleri

Üniversite'nin, uluslararası öğrenciler için, havaalanında ücretsiz karşılama, uyum programları, çalışma teknikleri asistanlığı, danışmanlık, barınma asistanlığı, tıbbi ve sağlık hizmetleri, finansal tavsiyeler, dini hizmetler, Uluslararası Öğrenciler Birliği, çocuk bakımı, öğrencilerin kariyer gelişimi ve eve dönüş ve kültürlerarası arkadaşlık programları gibi birçok destek hizmeti bulunmaktadır.

Konaklama

Victoria Üniversitesi, üniversite öğrencileri için bir yaşam kompleksi olan 500 öğrenci kapasiteli Öğrenci Köyü'nün hem sahibidir hem de işletmecisidir. Melbourne'ün merkezi iş bölgesinden 9 km. uzaklıkta yer alan bu köy, hem Avustralyalı hem de uluslararası öğrenciler için güvenli ve dost bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Victoria University Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council