Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 UNSW


 Konum Avustralya - Sydney
 Programlar Dil Okulu,Lisans,Yüksek Lisans,Doktora,Foundation,Sertifika,
 Web Sitesi http://www.unsw.edu.au/

UNSW Avustralya'daki 37 üniversitenin en önde gelenlerindendir. Hatta, birçok kişi tarafından ülkenin en kıymetli öğretim ve araştırma kurumu olarak kabul edilerek, bölgenin en üst 10 üniversitesi arasında yer alır ve Avustralya'nın prestijli sekiz anahtar öğretim ve araştırma kurumu grubunun bir üyesidir.

UNSW Avustralya'daki üniversiteler arasında en çok yabancı öğrenci nüfusuna sahip olanıdır ve dolayısıyla burada öğrenime uluslararası bir anlayışla yaklaşılmakta ve yabancı öğrencilere verilen hizmetlere ayrı bir özen gösterilmektedir. UNSW'de eğitim görmekte olan 30.000 öğrenciden % 20'si yabancı uyruklu olup, doksanı aşan farklı ülkeden gelmişlerdir.

UNSW Institute of Languages, Avustralya'daki üniversite lisan merkezlerinin en eskisi ve en büyüklerinden bir tanesidir ve hem İngilizce hem de diğer dillerin eğitim programlarını sunmaktadır. Yüksek teknoloji faaliyetleri, çok kaliteli öğretmenleri ve mükemmel hizmeti ile harika bir İngilizce Lisan Öğrenme tecrübesi sağlamaktadır. Dersler İngilizce öğrenmek isteyen bütün öğrencilere açıktır.
 

Lisan Enstitüsündeki Programlar şunlardan oluşmaktadır: Genel ve İş İngilizcesi, Cambridge, IELTS, TOEFL ve TOEIC testlerine hazırlık, Akademik amaçlı İngilizce, ve UNSW İngilizce Giriş Kursu.
Yıl içerisinde dokuz farklı başlangıç tarihli program vardır.
UNSW Foundation Year, UNSW Hazırlık Yılı - Üniversite hayatına mükemmel bir başlangıç.
UNSW Hazırlık Yılı, öğrencileri Avustralya'daki Lisans eğitimine hazırlayan bir akademik programdır. Ders konuları, üniversite birinci sınıf derslerine sağlam bir zemin sağlamak üzere tasarlanmıştır. Amerika'daki Freshman yılının bir benzeridir.
Öğrenciler seçtikleri Lisans Programına bağlı olarak aşağıdaki beş anadaldan biri üzerinde eğitim görebilirler:
- Fen Bilimleri (Fizik, Kimya)
- Hayat Bilgisi ( Biyoloji)
- Ticaret
- Tasarım ve Medya
- Sanat ve Sosyal Bilimler
Bu programda lisans programlarıyla aynı müfredat teknikleri kullanılmakta ve dersler kampüste verilmektedir. UNSW Hazırlık Yılı öğrencilere hem akademik hem de sosyal bakımdan Avustralya'da yaşamaya ve öğrenim görmeye uyum sağlamaları için fırsat vermektedir.


Lisans Programları ve diğer kurslar:
- Mimarlık ve İnşaat
- Sanat, Edebiyat ve Sosyal Bilimler
- İş İdaresi ve Ticaret
- Ekonomi
- MBA
- Bilgisayar
- Eğitim ve Öğretim
- Mühendislik ve Haritacılık
- Eczacılık
- Sağlık ve Tıp Bilimleri
- Hukuk
- Matematik
- Fen Bilimleri ve Hayat Bilgisi
- Turizm Yönetimi, Pazarlama ve Otelcilik
- Görsel ve Uygulamalı Sanatlar
- Grafik Sanatları ve Tasarım
- Hazırlık Yılı
- İngilizce ( ELICOS )

1949 Yılında kurulmuş olan üniversite, bölgedeki en büyük ve en önde gelen üniversitelerden birisidir. Yaklaşık 50 yıldır uluslarası eğitimin içerisinde olan UNSW’ nün şuanda fakültelerinde 33.000 öğrencisi vardır. Avustralya’daki en eski ve en büyük saygın dil merkezlerinden biridir. Sydney’in en güzel park ve plajlarına yakın olan Randwick ve Kensington Kampüslerinde eğitim vermektedir. Üniversitede spor derneği, uluslarası kafeteryalar, öğrenci sağlık kliniği ve jimnastik salonu olanakları bulunmaktadır.

New South Wales Üniversitesi ( UNSW ) Sydney'in iş merkezinden 10 dakika, sahilden ve şehrin görülmeye değer parklarından 5 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

 

 

Okul konaklama bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


UNSW Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır.Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council