Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Uniworld Colleges


 Konum Avustralya - Sydney
 Programlar Dil Okulu,Sertifika,
 Web Sitesi http://www.uniworld.com.au/

Uniworld İngilizce Koleji:

Uniworld İngilizce eğitiminde iddia sahibidir.Sınıflarımızın tamamıtam donanımlı, klimalı, görsel ekipmanları ve bilgisayarları ile hizmet vermektedir.Tüm öğrencilerimiz anadili İngilizce olan  kalifiye ve tecrübeli öğrencilerine her konuda yardımcı olmaktan keyif alan kişilerdir. Uniworld İngilizce Kolejinde dersler ingilizcelerini iş ortamında kullanacak yeterlilik sınavlarına girecek veya üniversiteye Avustralya’da  devam edecek öğrencilere uygun şekilde tasarlanmıştır.

Uniworld İş İdaresi Koleji:

Uniworld İş İdaresi Koleji, uluslararası geçerliliğe odaklanmış modern kaliteli eğitmi vermek konusunda iddialıdır. İş idaresi kurslarımız öğrencilerin kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarında yardımcıdır.Kolejimiz ayrıca öğrencilerin kendilerini rahat hissedebilecekleri, güven, saygı, dostluk ilkesi ile heyacan verici çok kültürlü bir ortam sağlamaktadır.

Uniworld Lisesi:

Uniworld lisesi, genç ortaöğretim programı, sizlere heyecan verici bir kariyere başlama imkanı vermektedir.Kolejimiz ayrıcalıklı olarak sizlere Avustralya’da  yüksek okul, üniversite ya da kolejlere devam etme olanağı da yaratmaktadır.

Bölümleri
Sydney merkezde yer alan 2 kampüsümüzde  5 bilgisayar laboratuvarı, 2 internet erişim odası, kütüphane, öğrenci dinlenme odası ve mutfak yer almaktadır.

Öğrenci danışmanlığı
Ayrıca  başvurularınızda, eğitim sorunlarınız ve Avustralya’da yaşam ile  ilgili tüm konularda öğrenci danışmanlığı servisimiz hizmetinizdedir.

Konaklama asistanlığı
Yurtdışından gelen öğrencilerimiz için konaklama memurumuz en özenli şekilde aile yanı konaklamanın seçilmesinde sizlere yardımcı olmaktadır.Geçici hotel ve yurt konaklamalarında da sizlere hizmet vermekteyiz.

Hava alanı karşılama
Okul çalışanlarımızdan bir kişi sizi Sydney hava alanında karşılar ve konaklayacağınız yer güvenli olarak yerleştirir.

Branş ve kariyer Danışmanlığı
Hangi branşı seçeceğinizin ve devamındaki kariyer imkanlarınız konusunda danışmanlarımız ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Okul program bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Uniworld Colleges

Uniworld College dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Sydney’in merkezinde yer almaktadır.Kolejimiz, öğrencilerine, sıcak, dostça, heyecan verici ve çok kültürlü  bir çevrede, potansiyellerini eğitsel tecrübeler yoluyla geliştirmeleri fırsatını sunmaktadır.

İngilizce, iş idaresi ve yüksek okul hazırlık kurslarımız yüksek kalite standartlarında,öğrencilerimizi  21. yüzyılın ihtiyaçları doğrultusunda hazırlayacak şekilde dizayn edilmiştir.Tüm kursların öğretmenleri alanlarında tecrübeli kalifiye ve dost olarak yaklaşan kişilerdir.

Eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak ve sizinle tanışmak bizim için bir zevktir.

Bölge:

Uniworld College Sydney'in merkezinde yer almaktadır.Şehrin merkezi noktaları olan Town Hall, Museum Station, Hyde Park, ve China Town’a yürüme mesafesindedir.

Uniworld College, aile yanı konaklama ve öğrenci yurtları konaklama organizasyonları sağlar.

Aile Yanı Konaklama:

Aile yanı konaklama, günlük ingilizcenin doğal ortamında pratik edilmesi imkanını öğrenciye sağlar.Konaklama birimi memuru, her aileyi tek tek ziyaret eder ve öğrenci için en dost yaklaşımlı ve öğrenciyle zaman geçirebilecek aileyi ve iyi durumda olan evleri belirler.Öğrencinin karakter yapısı ve ilgi alanları doğrultusunda, öğrenciye en uygun aileyi tesbit ederek konaklama eşleştirmesini yapar.

Minimum 4 hafta (haftalık 210 AUD$) konaklama ödemesi peşin yapılır.Hafta içi sabah-akşam, haftasonu üç öğün yemek bu fiyata dahildir.Konaklama 4 haftadan sonra uzatılması durumunda ödeme aileye doğrudan yapılır.

Önemli Noktalar :

  • Varışınızdan önce varsa herhangi bir alerji durumunuzu bizlere bildirin.

  • Telefon ücreti, konaklamaya dahil değildir. Telefonu kullanmadan önce aileden izin almanız gerekmektedir.

  • Aileyi değiştirme isteğiniz durumlarında, Uniworld Konaklama Sorumlusu ile görüşmeniz gerekmektedir.

Çalışma iznini ilk gün yarım saat içinde aldım. . .

"Merhabalar,

Burası tahmin ettiğimden daha güzel çıktı. İnsanlar çok sıcakkanlı ve de inanılmaz kibarlar. Sorry ve thank you sözlerini ne kadar da çok kullanıyorlar. İlk günlerde şehri gezmekten ayaklarım şişti. Burada gezilecek çok fazla yer var. Şu an hayatımdan fazlasıyla memnunum. Bi sürü insanla tanıştım.

Burada tek şikayetim insan çok fazla yürümek zorunda kalıyor ve de çok fazla trafik ışığında bekliyor. Bir kaç kere trafiği allak bullak ettim.

Hafta sonu Taronga Zoo, Manly Beach ve şehir dışındaki bir wildlife parka gideceğim. Çalışma iznini ilk gün yarım saat içinde aldım. Haftaya pazartesi ve salı günleri iş görüşmelerine gideceğim.

Herşey için size çok teşekkür ederim,görüşmek üzere. "

Çağatay Yılmaz - İstanbul
Hizmet Aldığı Program : Dil Okulu,Sertifika,

Mükemmel bir şehir burası. .

Ben burda gayet iyiyim, rahatım. Okulumu çok beğendim,derslerim de iyi gidiyor.
Dünyanın her yerinden bir sürü arkadaşım var. Çok şeker hocalarim var. 2 hafta önce okulda culture haftası vardı. Her ülkeye birer
sınıf verdiler. Türk sınıfını da biz Türk öğrenciler süsledik, yemekler getirdik, müziklerimizi çaldık, halay çektik, göbek attık. . . En çok ilgi
çeken ülke sınıfı bizimkiydi :) Okulda Türkler çok seviliyor hem de çok popüleriz :)

Evim de çok rahat çok ilgileniyolar benimle. Rahat herşey, tek kötü şey havalar serin burada ama yiyecek için alısveriş yapmak çok zevkli, inanılmaz derecede çeşit var. Özellikle yoğurt ve ekmek reyonu çok geniş. Turkish bread var ve çok popüler. Her çeşit meyva var, muzun kilosu Turk lirasiyla 480 bin! Üzümün kilosu ise 17 milyon. O yüzden bol bol muz yiyorum burda.

Mükemmel bir şehir burası, herkes kurallara uyuyor, otobüsler trenler hep zamanında gelip gidiyor. Burada da kuyruklar oluyor ama kimse birbirini ittirmiyor, herkes önündekinin 2 adım gerisinde duruyor. Otobüslerde itiş kakış yok. Dilenciler burda da var ama cok saygılı ve de temizler:) Genellikle verdiğiniz para karşılığında çok güzel müzik dinliyorsunuz. Opera house un hemen yakınında hep free konserler var. free dağıtılan muhteşem güzel dergiler var; gençlik dergileri, yemek dergileri. . . parlak parlak kaliteli kağıtları var ve bedava!!!

Canımı sıkan tek şey burda her sokak başında trafik ışıkları var ve beklemek zorundasın. Yaya çizgisi olan yerler var tren istasyonlarının önünde, diyelim ki kaldırımdan ağır ağır caddeye o çizgilere doğru yürüyorsun ama daha oraya varmana süre var, araba yayanın oraya doğru yürüdüğünü anladığı anda çizgilerin önünde duruyo ve seni bekliyor . Sen ancak diğer taraftaki kaldırıma ayağını attığın anda o da arabasını sürmeye başlıyor. Tabii aslında normal olanı bu, ama Türkiye’de bunu hiç görmediğim için, yani arabanın yaya için durduğunu, şaşırıyorum.

Geldiğimden beri ülkeler arası rugby şampiyonası var, millet sokaklarda maç izliyor, maç bitiyor kimse bizim gibi maçtan sonra arabalarla sokağa dökülmüyor.

Burayı çok sevdim Avustralyalı insanlar çok şirin,adamlar her şeye sorry diyorlar. Yani burada özür dilemek çok moda. Diyelim ki ben birine yanlışlıkla kolumla çarptım, o da özür diliyor benden.

Sydney’ in çok güzel manzarası var, özellikle geceleri Opera House muhtesem. Ben Bexley diye bi yerde oturuyorum, 3 hafta önce buraya taşındım. Çok çok şirin, hep tek katlı evlerden oluşan bir yer. Böyle işte, dediğim gibi şimdilik her şey güzel gidiyor. . . Okul güzel, ev
rahat. . . take care. . . Sonra yine yazarım. "

Seda İyikul - İstanbul
Hizmet Aldığı Program : Dil Okulu,Diploma,Sertifika,

Öğrencilerinin durumlarıyla sadece vizeyi alana kadar değil, sonraki dönemlerinde de çok ilgililer. . .

[Image] "Baştan beri Boğaziçi Eğitim bütün sorularımla ve sorunlarımla cok ilgılendiler ve Avustralya vizesini almamda cok yardımcı oldular.
Konu hakkında cok bilgililer, aklımda olan butun sorulara içtenlikle, dürüstlükle ve detaylı cevaplar verdiler. En sevdiğim yanları sorularıma aldığım dürüst ve eksiksiz cevaplardı. Öğrencilerinin durumlarıyla sadece vizeyi alana kadar değil, sonraki dönemlerinde de çok ilgililer. "
Ali Sandıkçıoğlu - İstanbul
Hizmet Aldığı Program : Diploma,

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Uniworld Colleges Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council