Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Sydney English Academy SEA


 Konum Avustralya - Sydney Manly
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,
 Web Sitesi http://www.sea-english.com

Sydney English Academy  İngilizce dil okulu

Sydney English Academy (SEA) Şubat 2001’de Mick Edwards ve Samantha Milton  tarafından kurulmuştur. O zamandan beri binlerce öğrenciye ders veren ve sağladıkları hizmetler hakkında hep en iyi geribildirimden almıştır.

Kendileri de 30 yıllık İngilizce öğretmenliği geçmişine sahip olan Mick Edwards ve Samantha Milton  başarılarını eğitim ve müşteri hizmetlerinde mükemmellik; hem profesyonelliği hem de kişisel dokunuşu birleştiren eğitim ortamı ve bir yaşam boyu en iyi tatil deneyimi hedeflerine borçlu olduklarını bildirmişlerdir.

SEA, şehir merkezindeki Sydney'ye sadece 15 dakika uzaklıkta, nefis Manly deniz kıyısına 50m mesafede bulunduğu için benzersiz bir konuma sahiptir.

Akreditasyonları ve Üyelikleri

NEAS Akreditasyonu ve IALC Üyeliği bulunan 02353C no’lu CRICOS Sağlayıcısı olan SEA, verdiği kaliteli eğitimleri sayesinde, vermiş olduğu dil yeterliliği sertifikaları  Sydney’deki bir çok meslek eğitimi veren okul tarafından IELTS/TOEFL dengi kabul edilmekte ve sınavsız olarak eğitimlerine kabul etmektedir. Bu okullardan bazıları aşağıdadır:
International of College of Management Sydney(ICMS ) , Raffles College of Design and Commerce (RAFFLES), Academy of Information Technology    (AIT), LLOYDS – Lloyds International College, Evolution Hospitality Institute, SIBN – Sydney International Business Network College, APC – Australian Pacific College , SYDNEY FILM SCHOOL

SEA ‘da ilk günde ne olur?

Genel İngilizce ve IELTS öğrencileri için sabah 9'da, Cambridge öğrencileri için saat 10'da okul başlar.

Yazılı yerleştirme sınavını takiben öğretmenlerden biriyle yapılan sözlü mülakat olacaksınız. Lütfen yanınızda kalem ve defteriniz ve sözlüğünüz olsun.Ardından, okul ve Manly hakkında bilgi verilecek ve Manly şehir merkezi çevresinde oryantasyon amaçlı yürüyüş yapılacak. 11.10'da İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleşeceksiniz.

Özetlersek:

Sabah 9.00 okulda bir SEA personeli (Cambridge Öğrencileri için sabah 10:00)tarafından karşılama - İngilizce seviyesini değerlendirmek için bir yerleştirme sınavı ve kısa bir sözlü görüşme yapın

11.10 (öğrenci sayısına bağlı) - İngilizce seviyelerine göre uygun sınıfın açıklanması

14.00’te, bir Öğrenci Yönlendirme Paketi (bkz. Sayfa 29-39), Haritalar ve Ulaşım Bilgileri dağıtılır

Öğretmenlerden biriyle tam okul tanıtımı 2.30 - 2.30 arası gerçekleştirilir.

Manly etrafında Oryantasyon gezisi yapılır ve saat 15.00’de okula dönülür.

Sydney English Academy İngilizce dil okulu programları

General English; 


Full-time 25 saat/hafta olarak her gün saat 8.45 - akşam 15.00 arası verilmektedir. Genel İngilizce eğitimine  ( haftada 2 saat gözetimli çalışma ve 1 saat konuşma kulübü dahildir).  Sydney English Academy tam zamanlı Genel İngilizce kursunda, konuşulan İngilizce, telaffuz, dinleme, okuma ve yazma becerilerine odaklanılmaktadır. Amacı bu alanlarda akıcılığı, doğruluğu ve kendine güveni geliştirmektir.

Cambridge FCE and CAE kursları 


Full-time 25 saat/hafta olarak her gün saat 8.45- akşam 15.00 arası verilmektedir. (Haftada 2 saat gözetimli çalışma ve 1 saat konuşma kulübü dahildir) Bu yoğun dersler öğrencileri, uluslararası alanda tanınan Cambridge First Certificate in English (FCE ve CAE) sınavlarına hazırlar. Sınıf başına maksimum 13 öğrenci sayısı sayesinde, öğrenciler yüksek düzeyde kişisel ders alır ve hem denetlenen çalışma sırasında hem de öğretmenleriyle düzenli bilgi alışverişi sayesinde bireysel eksikliklere odaklanma şansına sahip olur. 

IELTS Hazırlık Kursu


Kurs süresi 2 ila 12 hafta arasındadır, 20 saat Genel İngilizce ve 2 saat IELTS hazırlığından oluşur. Eğitime başlayacak öğrencilerin İngilizce düzeyi üst orta veya üstü olmalıdır. Sabah saat 8.45- akşam 13.10 arası, artı salı ve perşembe, saat 14.00-15.00 arası birer saat toplam haftada 22 saat olarak verilmektedir. Bu yoğun kurs, öğrencilere uluslararası alanda tanınmış IELTS sınavını tanıtır. Ders; sınavın dört bileşenine odaklanır, Okuma, yazma, konuşma ve dinleme. 

İngilizce artı Dalış (PADI Lisansı)


Öğrenciler bu programa sadece turist veya Work and Holiday vizesiyle katılabilir. Manly'de bulunan Dalış Okulu ile SEA, bu heyecan verici kursun sunulması için mükemmel bir konuma sahiptir. Dalış kursu iki hafta sonunda yapılır. Dalış okulu, okuldan sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu iki haftalık bir kurs ancak SEA'da daha fazla tam zamanlı veya yarı zamanlı İngilizce dersleri ile birleştirilebilir. Öğrencilerin bu kursa başlamak için orta düzeyde İngilizce konuşmaları gerekir. Öğrenciler, kursa başlamadan önce yerel bir doktor tarafından sağlık muayenesine tabidirler. Maliyet yaklaşık 80 $ 'dır. Bu kurs, kurslarını bitirdikten sonra Avustralya'da seyahat etmek ve dalış yapmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Sydney English Academy İngilizce Dil Okulunda Konaklama


 SEA Öğrenci Yurdu; İki mükemmel seçeneğimiz var; Sydney Beachhouse ve Manly Bunkhouse. Aile konaklama bir diğer seçenektir. Aile yanı konaklamalar belirlenirken, evin toplu taşıma araçları ile okuldan en fazla 35 dakika toplu taşıma mesafesinde olmasına göre dikkatle seçilmektedir. Öncelik evi okula en yakın ailelere verilmektedir. Aile yanında kalma ailelerimizin çoğu, yüzme havuzu, spor tesisleri ve internet erişimi olan güzel sahil banliyölerinde oturmaktadır. 
Konaklama sürelerinin tamamı için aile yanında kalmayı istemeyen öğrenciler için, ilk 4 hafta boyunca bir aile yanında kalmaları önerilmektedir. Bu, öğrencilere konut konaklama seçeneklerini izlerken Avustralya'daki yaşama uyum sağlama zamanı verir.Apart, kiralık ev ya da Backpacker (3,2 ve tek kişilik oda seçenekli) ayrıca konuk evi ve servisli oda konaklama seçenekleri de tercih durumunda düzenlenebilmektedir.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Sydney English Academy SEA Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB