Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Sprachcaffe


Coğrafi Konum

Malta'daki İngilizce dil okulumuz İngilizce öğrenmeniz için Malta'nın en ideal yeri St.Julians'ta harika taş bir binada hizmet vermektedir.

Hareketli gece hayatının merkezi Paceville kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Burası aynı zamanda kent merkezidir. Burada birçok mağaza, restoran, bar ve disko bulunmaktadır. 

St. Julian's'ta oldukça büyük bir kampüse sahip olan okulumuzda Malta'nın em güzel yüzme havuzu, bar-restoran, bahçeler, apartmanlar, sınıflar, voleybol sahası, havuz kenarında güneşlenebileceğiniz yerler bulunmaktadır.

St. Julian merkezi okuldan sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir ve burda restoranlar, kafeler, alış veriş merkezleri, disko ve gece kulüpleri bulunmaktadır.

Okulun Donanımı

Okulda 23 sinif ve 6 dış mekan sınıf bulunmaktadır. Bütün sınıflar oldukça aydınlık ve tam donanımlıdır. Yaz aylarında kampüs içersinde 20 sınıf daha kullanıma açılmaktadır.

Eğitim Materyalleri

Öğretmenlerimiz farklı eğitim materyalleri kullanmaktadırlar. Dolayısıyla öğrenciler farklı metinler, görevler ve eğitim metotlarından faydalanmaktadırlar.

Dersdışı Aktiviteler   

Okul sonrası ve haftasonları kültürel aktiviteler, geziler ve spor aktivitelerine katılabilirsiniz.

st julians ingilizce dersst julians dil okulu bahçesimalta bilgisayar odası

İngilizce Kursları

malta ingilizce kurslar 

Malta'da başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizce eğitim verilmektedir. Öğrenciler okulun ilk günü yapılan seviye tespit sınavı ile kendileri için en uygun gruba yerleştirilirler.
Kurslar Pazartesi'den Cuma'ya devam eder. Resmi tatillerde ders yoktur.

Öğretmenlerimiz
Öğretmenlerimiz deneyimlidir ve anadilleri İngilizcedir. Derslerden sonra da size yardımcı olmak, İngilizce ya da yerel,  kültürel, sportif aktivitelerle ilgili sorularınızı yanıtlamak için hazırdırlar. 

Eğitim Metodu
Öğretme metodumuz temel olarak "konuşma presibi" üzerine kurulmuştur çünkü bir dili en iyi şekilde öğrenmenin yolu o dilde mümkün olduğunca pratik yapmaktır.

  • Dilbilgisi- kelimebilgisi - alıştırmalar - aktiviteler
  • Okuma- metinleri anlama - dinleme-  yazma
  • Konuşma

Dersler

Sınıflar özellikle konuşma prensibine dayandırılmıştır. Bu da karşılıklı rol oynama, rehberli diyaloglar, audio dinleme, bulunduğunuz ülke ile ilgili sosyal, kültürel ve politik metinler, makaleler okumak şeklinde sağlanmaktadır.

Sertifika

Kurs sonunda her öğrenciye öğrencinin derslere katılımını ve dil seviyesini gösteren bir sertifika verilmektedir.

St. Julians'taki İngilizce Kurslar:

Kurs TürüStandart KursYoğun KursBire Bir Kursİş İngilizcesiAkademik Dönem
Haftalik Ders Sayısı
(1 Ders = 45 min)
203010/20/303020/30
Minimum Süre
(Hafta)
211212
Maximum Süre
(Hafta )
sınırsızsınırsızsınırsızsınırsızsınırsız
Maximum Öğrenci Sayısı101011010
Minimum Yaş1818181818

 


 
malta ingilizce sinifiingilizce öğrenmalta ingilizce ders

St. Julians'da Konaklama

Malta st julians konaklama

St. Julians'ta üç tür konaklamamız bulunmaktadır. Apartmanlar, stüdyo ve aile yanı. Kendi ihtiyacınıza en uygun konaklama türünü seçebilirsiniz.  Tüm konaklama türünde diğer insanlarla diyalog halinde olacağınız için derste öğrendiklerinizi pratik yapma şansı bulacaksınız. Daha fazla bilgi için aşağıdaki seçeneklere tıklayınız.

Malta apartman konaklamamalta stüdyo konaklamamalta aile yanı konaklama
ApartmanStüdyoAile Yanı

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Sprachcaffe Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council