Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Navitas Curtin College At Curtin University


 Konum Avustralya - Perth
 Programlar Dil Okulu,Akademik İngilizce,Lisans,
 Web Sitesi http://www.curtincollege.edu.au/
Curtin International College (CIC), Batı Avustralya, Perth’de Curtin University of Technology’nin ana kampüsünde yer almaktadır. Avustralya’nın batı kıyısındaki en büyük üniversite olan Curtin, dinamik ve ufuk açıcı bir öğrenme ortamı olarak global bir ün kazanmıştır.

Oldukça nitelikli, cana yakın ve kendini adamış kadromuz tüm öğrencilere yüksek seviye kişisel destek sağlar; böylelikle CIC’deki deneyiminiz sadece akademik başarıyla kalmaz; aynı zamanda eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim olur.

CIC’de eğitimin avantajları Öğrencilerin CIC’de eğitim almayı  seçmesinin birçok nedeni var; ama birçok öğrenci için okulun yeri, esnek başlangıç  seçenekleri ve ufuk açıcı öğrenim ortamı listenin en başlarında yer alır. CIC’deki çoğu kursun başlangıcı Şubat, Haziran ve Ekimdedir ve her 3 aylık dönem 13 hafta sürmektedir. Seçili kursların öğrencileri 3 aylık dönem sistemi sayesinde gelişimlerini hızlandırma şansına sahiptir ve bu da öğrencinin üniversiteye daha kısa sürede başlaması anlamına gelmektedir.

30-40 öğrenciye sahip küçük sınıflar tartışmayı ve fikir alışverişini teşvik ederek, öğrencilerin öğretmenlerinden kişisel ilgi aldığını garantiler.
Her şeye sahip kampüs
 Güvenli ve samimi kampüste, kısa bir  yürüme mesafesiyle istediğiniz her  şeye ulaşabilirsiniz: bankalar, eczane, sağlık merkezi, müzik ve kitabevi, seyahat acentesi, kafeler, beş katlı kütüphane, vaizlik hizmetleri, kuaförve dünya kalitesinde sanat galerisi.
Akademik destek hizmetleri
• CIC, tüm öğrencilerinin çalışmalarında başarılı olmalarını sağlamak için çok kapsamlı öğrenci hizmetleri sunar. Öğrenciler; akademik hazırlık, iletişim ve yazma becerilerini geliştirmeleri için tasarlanmış İngilizce Geliştirme, Çalışma Becerileri ve Matematik derslerine ücretsiz olarak katılabilirler.
• Gerekli çalışma tavsiyeleri ve manevi destek sağlayan akademik ve öğrenci danışmanlarına erişim.
• Reşit olmayan öğrencilerin gözetimi ve ebeveynleriyle yakın irtibat.
Öğrenci hizmetleri
• CIC, öğrencilerin gereksinimlerini karşılayan, en uygun konaklama seçeneğini bulmada öğrencilere yardım eder. Öğrencilere uygun seçenekler: tam donanımlı üniteler, aile yanında kalma ve kiralık konaklama da yardım.
• Havaalanında karşılama hizmeti.
• Oryantasyon haftasının amacı, öğrencileri üniversite kampüsündeki yaşama hazırlamak, ana kadroyla ve atanmış öğrenci danışmanıyla tanıştırmaktır.

CIC’deki programlar, Üniversite Hazırlık Çalışmaları Sertifika IV, Üniversite Hazırlık Programı ve Lisans derecesinin birinci yılına eşdeğer Diploma’dan oluşur. Bu kurslar, aşağıdakilere devam etmenizi sağlayan çeşitli bilim dallarıyla beraber alınabilir:
• Şehir Planlama
• Ticaret
• Tasarım
• Mühendislik
• Sağlık Bilimleri
• Beşeri Bilimler
• Bilişim Teknolojisi
• Kitle İletişimi
• Doğa Bilimi
Curtin University of Technology’deki Curtin İngilizce Dil Merkezi (CELC) aracılığıyla CIC öğrencilerine ELICOS çalışmaları verilir.

Okul konaklama bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Navitas Curtin College At Curtin University Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB