Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Navitas ACN At La Trobe University


 Konum Avustralya - Sydney
 Programlar Dil Okulu,Lisans,Yüksek Lisans,
 Web Sitesi http://www.auscampus.net/
La Trobe University programları eğitimini Sidney’de Australian Campus Network (ACN) ile alabilirsiniz. Eğitim ve araştırmadaki uluslararası ünüyle La Trobe University (Melbourne,Victoria merkezli) Avustralya’nın en iyi 10 üniversitesi arasındadır.

ACN kampüsü, ilerici eğitim tarzını yansıtan samimi bir işletme okulu ortamıdır. Sidney’in iş merkezinde modern bir binada yer alan okul, toplu taşıma ve Opera House ve Sidney Limanı Köprüsü gibi simgelere birkaç dakika uzaklıktadır. Akademik destek, çok uluslu iş olanakları ve sosyal aktiviteler ise hemen yanı başınızdadır.
ACN desteğinin içeriği:
İş Avantajı Programı:
geçici iş yerleştirmeleri, staj programı, ücretsiz iş seminerleri ve mezunlar için iş yerleştirme desteğinin hepsi,öğrencilerimiz ve mezunlarımız için iş olanakları sağlamaktadır.
Akademik destek:
Avustralya’daki eğitiminizden en iyisini almanıza yardımcı olmak için, uluslararası öğrencilere haftalık ücretsiz dersler. Australian College of Language (ACL) aracılığıyla İngilizce dersleri de sunulmaktadır.
Sosyal program:
golf, tenis, liman gezisi ve profesyonel network oluşturma gibi birçok kültürel, sosyal ve spor aktiviteleri sunulmaktadır.
Aşağıdaki Derece ve Diploma programlarından seçim yapabilirsiniz:
• İşletme Lisansı,
• Uluslararası İşletme Lisansı,
• Muhasebede İşletme Lisansı
• İşletme Yönetimi Diploması ve
• Hazırlık Çalışmaları
Hızlandırılmış seçenek hiçbir ek para ya da zaman harcamaksızın, sadece iki yılda iki ana dalda bir işletme derecesi bitirme olanağı sunar.
Kampüs olanakları

Birleşik tarzda konferans salonları  ve etüt odaları, işitsel-görsel sunum olanakları ve kampüs çapında kablosuz internet erişimine sahip okulumuz, dünya kalitesindeki öğretmenleri ve küçük gruplu sınıflarıyla, son derece moderndir.

Okul konaklama bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Navitas ACN At La Trobe University Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council