Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Mayfair School Of English


 Konum İngiltere - London
 Programlar Dil Okulu,
 Web Sitesi http://www.mayfairschool.co.uk/

Okul

Mayfair School of English Londra’nın merkezinde yer alan bir İngilizce dil okuludur. 1986 yılından beri, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerimize İngilizce seviyelerini yükseltmeleri ve Londra şehrinde iyi zaman geçirmeleri için başarılı bir şekilde eğitim vermekteyiz. British Council onaylı olup aynı zamanda English UK üyesiyiz.

Kurslar

Hedefimiz, öğrencilerimizin her biri için, sahip oldukları potansiyelin en üst düzeyini kullanarak, İngilizce seviyelerini yükseltmekirken Londra’da bulundukları süre için onlara, keyifli bir yaşam imkanı sunmaktır. Bütün kurslarımız, temel olarak bu iki hedefe özel olarak hazırlanmıştır.


Genel İngilizce sınıflarımız tüm sene boyunca açık olup telafuz geliştirme, dil bilgisi ve kelime bilgisi ile konuşma, okuma, yazma ve dinleme çalışmalarını içermektedir. Her öğrencimiz farklı ihtiyaçları için çeşitli aktiviteler içeren bu sınıflarımızda, öğrencilerimizin gerçek anlamda bir uluslararası ortam oluşturulacak şekilde yerleştirildiğinden emin olmaktayız. Amacımız her sınıfta aynı milletten gelen öğrenci sayısını düşük tutup öğrencileri sürekli İngilizce konuşmaya teşvik etmektir. Genel İngilizce derslerimizde, eğlenceli bir şekilde dil eğitimi vererek, öğreniminizi zevkli hale getirmekteyiz.


Cambridge sınav hazırlığı kurslarımız IELTS, Cambridge First Certificate, Advanced veya Proficiency gibi İngilizce yeterlilik sınavlarında başarıya ulaşmanız için tüm gerekenleri size sunmaktadır.


İş İngilizcesi kurslarımız büyük bir özenle hazırlanmakta ve tercih eden öğrencilerimizin amaçlarına en uygun şekilde verilmektedir.


Bire bir dil eğitimi bireysel ihtiyaçlara daha fazla yönelen bir eğilim sağlamamıza olanak tanımaktadır.

LondraOkulumuzda bir kurs, bir takım derslerden çok daha fazlası demektir; dünya üzerindeki en güzel şehirlerden biri olan Londra’da yaşamaktan haz almanız ve dünyanın her yerinden gelen pek çok insan ile tanışmanız için büyük bir şanstır. Günün birinde bilge bir adam şöyle söylemiştir “Bir kişi Londra’dan sıkıldığında, o aslında yaşamdan sıkılmıştır; Londra’dakiler için yaşam her türlü imkanı sunmaktadır” *
Londra’ya gelip bizimle İngilizce dilinizi geliştirin ve size bu sözün ne kadar doğru olduğunu gösterelim! Mayfair School’da umuyoruz ki siz sadece İngilizce’nizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda yaşamınızın sonuna kadar sahip olacağınız çok değerli anılarınız ve arkadaşlarınız ile buradan ayrılacaksınız.

Okul konaklama bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Mayfair School Of English Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council