Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Kangan Institute


 Konum Avustralya - Melbourne
 Programlar Dil Okulu,Diploma,Sertifika,TAFE,
 Web Sitesi http://www.kangan.edu.au/

Kangan Batman TAFE  Victoria eyaletinde Melbourne’un kuzeybatısındaki 6 kampüste 24.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.Avustralya genelinden ve denizaşırı ülkelerden gelen öğrenciler,yüksek eğitim kalitesi ve mesleğe yönelik eğitimi için Kangan Batman TAFE'i seçmektedir.

Kangan Batman TAFE 1997 yılında John Batman Institute of TAFE ve Kangan Institute of TAFE’in birleşmesiyle kurulmuştur.Okul havacılık, polimer teknolojileri ve dizayn araştırmaları üzerine yoğunlaşmış, Victoria’nın en büyük otomotiv eğitim merkezidir.1998’de Barton Enstitü’nün Richmond Otomotiv kampüsünün de katılmasıyla daha da genişlemiştir.

Kangan Batman TAFE'in amacı mesleki eğitimde dünya lideri olmaktır ve bu konuda emin adımlarla ilerlemektedir.Kangan Batman TAFE’de uygulanan yeteneğe dayalı eğitim, öğrencilerin gereksinimlerini en iyi karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Staj ve teknik eğitim alanında ise uygulanan pratik ve teorik eğitim hem öğrenci hem de işveren için en iyi kombinasyonun sağlanması anlamına gelmektedir.

Esnek online eğitim yapısıyla öğrenciler,nerede,nasıl ve ne zaman eğitim alacakları konusunda söz sahibi olmaktadır.

Enstitü’de 5 kampüste kurslar verilmektedir.Sınıf mevcutlarının düşük olması arkadaşça bir eğitim ortamı sağlamasının yanında okul, birçok eğitim olanağına da sahiptir.

Kangan Batman TAFE Victoria eyaletinin en önde gelen teknik eğitim merkezidir.2001 yılında Victoria Eğitim Ödülleri’nde yılın eğitim merkezi ödülünü almıştır.

İster iş ister eğlence için eğitim görmek isteyin, 250’yi aşan programdan biri mutlaka sizin için uygun olacaktır.

İşletme
Otomotiv Üretimi ve Ticareti
Otomotiv Pazarı Geliştirmeleri
Otomotiv Ticareti Uzmanlığı
Havacılık ve Mühendisliği
Yapı, mobilyacılık ve elektro- teknikler
Ticari yatırım merkezi
Çocuk Hizmetleri
Kamu hizmetleri ve sağlık
Kollektif hizmetler
İşbulma hizmetleri
Mühendislik – mekanik ve Fabrikasyon Facilities
Moda tasarımı
Finans
Finans Yönetimi ve Pazarlama
Ağır vasıta ve işyeri Öğrenimi
Bitki Bakımı / bahçıvanlık
Seyahat ve turizm
İnsan kaynakları
Endüstri Bilimleri ve İleri Eğitimi
Endüstri Uygulamaları
Enformasyon Sistem ve Hizmetleri
Enformasyon Teknolojileri ve Multimedya
Uluslararası Projeler
Uluslararası Öğrenciler
Koori Programları
Lisan Eğitimleri
Learning Research and Design
Library and Learning Centre
Marketing
Mechanical Technology
Polymer Engineering
Post Compulsory Education Pathways
Private Corrections
Professional and Organizational Development
Property Development
Public Corrections and Foundation Studies
Purchasing and Supply
Quality
Retail Training Centre
Security and Risk Management
Sport Recreation and Fitness
Strategic Planning and Research
Student and Information Services
Student Records
Transport and Distribution
VETASSESS
Workplace Risk Management and Environment

Kampüsler

Kangan Batman TAFE ‘in modern donanıma sahip kampüsleri şu anda 24.000’in üzerinde öğrenciye eğitim imkanı sağlamaktadır. Bu kampüsler; Broadmeadows, Richmond, Coburg,Essendon,Moreland,Avondale Heights’tir.

Avondale Heights Kampüsü:

Moonee Valley Belediyesine bağlı olan kampüs, Melbourne`un merkezine 15 dakikalık mesafededir ve dinamik bir kültürel ve sosyal yapıya sahiptir.Bölge, spor-eğlence olanakları (Moonee Valley yarış pisti,Windy Hill futbol kulübü  gibi) ve Maribyrnong Nehri kıyısındaki parklarıyla tanınır.

Broadmeadows Kampüsü:

Kangan Batman TAFE’in ana kampüsü Broadmeadows, Melbourne’ün merkezinden 20 dakika uzaklıkta olup.Melbourne’den ,diğer eyalet ve ülkelerden gelen  çeşitli kültürlerdeki öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır

Kampüs,Melbourne’ün kuzeybatısında yer alan ve en güçlü özelliklerinden biri kültürel çeşitlilik olan Home City`ye bağlıdır.Farklı kültür,etnik geçmiş ve sosyal çevrelerden gelen halk Home City’yi yaşam dolu ve eğlenceli bir hale getirir.Ayrıca elektronik ve haberleşme,kağıt ve yiyecek endüstrilerinin oldukça geliştiği bir sanayii bölgesine de ev sahipliği yapar.Melbourne havaalanı da bu bölgede yer alır.

Coburg Kampüsü:

Melbourne ‘e 15 dakikalık mesafededir.Melbourne’ün kuzeybatı kısmında kalan Moreland şehrine bağlıdır.Moreland’ın nüfusunu çok değişik ülkelerden gelenler oluşturmaktadır.Bu çeşitlilik şehri müzik,medya,görsel ve uygulamalı sanatlar alanında bir kültür merkezi haline getirmiştir.

Essedan Kampüsü:

Melbourne’ün merkezine 10 dakikalık mesafededir.Moonee Valley’e bağlı olan kampüs Avondale Kampüsü’ne oldukça yakındır.

Moreland Kampüsü:

Melbourne ‘e 10 dakikalık mesafededir.Melbourne’ün kuzeybatı kısmında kalan Moreland şehrine bağlıdır.Moreland’ın nüfusunu çok değişik ülkelerden gelenler oluşturmaktadır.Bu çeşitlilik şehri müzik,medya,görsel ve uygulamalı sanatlar alanında bir kültür merkezi haline getirmiştir.

Richmond Kampüsü:

Melbourne eyaletindeki Yarra kentine bağlıdır.Otomotiv ile ilgili bölümler bu kampüste yer alır.Kangan Batman TAFE’in otomotiv öğrencileri Melbourne ve diğer eyaletlerden gelmektedir.Kampüsün merkeziliği tren,otobüs ve tramvaylardan oluşan ulaşım ağına en kolay erişimi sağlar.

Richmond Kampüsü Melbourne’ün en popüler alışveriş bölgeleriyle çevrilidir. Ayrıca her türlü damak zevkine hitap eden cafe,restaurantlara da ulaşım çok kolaydır. Ricmond tren istasyonuna 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.Tramvay ve otobüsler ise kampüsün hemen yanındaki ana caddeden geçmektedir.

Okul konaklama bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Kangan Institute Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council