Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Inlingua


 Konum Malta - Sliema
 Programlar Dil Okulu,
 Web Sitesi http://www.inlinguamalta.com/

inlingua 1980 yılından bu yana Malta'da faaliyet göstermekte olup, inlingua kadrosu Malta’nın Yabancı Dil Olarak İngilizce (English as a Foreign Language - EFL) okullarından birine mensup olmaktan dolayı gurur duymaktadır. inlingua adı dil öğretiminde yetkinlik, kalite ve onyıllara dayalı deneyimi simgelemektedir.Malta Inlingua ,  320’yi aşkın ve 5 kıtaya yayılan Inlingua okullar zincirinin Malta’daki şubesidir.

Okul personeli ve öğretmenlerden oluşan kadrosu Malta'da kalışınız sırasında akademik ve sosyal olarak fayda sağlayabilmeniz için destekleyici ve yardım edici bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır. Tüm öğretmenler inlingua International tarafından geliştirilmiş ve öğrencilerin kursun daha İlk Gününden itibaren İngilizce iletişimde bulunmalarını teşvik ederek, İngilizce’yi İngilizce aracılığıyla öğrenmenin önemini vurgulayan teorileri ve öğretim yöntemlerini kullanarak İngilizce öğretmektedir.

Inlingua FELTOM ( Federation of English Language Teaching Organizations Malta) kurucu üyesidir ve Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Okul farklı ihtiyaçlara hitap edebilen çok geniş bir program yelpazesi sunmaktadır:

 • İş İngilizcesi
 • Gençler için kurslar
 • Genel İngilizce
 • Sınav Hazırlık kursları
 • Özel İngilizce Dersleri
 • Aile yanında İngilizce
 • Akaemik Yıl kursları
 • Akademik Hazırlık kursları

 

Genel Bilgi
Seviyeler – Genel ve İş İngilizcesi olmak üzere her seviyede İngilizce kursu verilmektedir.
Kurs süreleri – Her inlingua dersinin süresi 50 dakikadır. Resmi tatillerden dolayı yapılamayan dersler aynı hafta içinde telafi edilecektir. Ders saatleri üzerinde zaman zaman değişiklikler olabilir.
Extra Faaliyetler – inlingua, kültürel geziler, akşam faaliyetleri ve spor organizasyonlarını indirimli fiyatlarla düzenleyen bir departmana sahiptir.

Grup Kursları

Yaz Kursu – Pazartesi’den Cuma’ya, saat 09:00’dan 12:00’ye, haftada15 ders maksimum 10 kişilik sınıflarda... (Eğer herhangi bir seviyede sadece bir öğrenci bulunuyorsa, kendisine haftada 15 saat grup dersi yerine haftada 10 saat özel ders verilmektedir.)
Yoğun Yaz Kursu – Pazartesi’den Cuma’ya, saat 09:00’dan 13:00’e, haftada 20 ders maksimum 10 kişilik sınıflarda… (Eğer herhangi bir seviyede sadece bir öğrenci bulunuyorsa, kendisine haftada 20 saat grup dersi yerine haftada 15 saat özel ders verilmektedir.)
Yaz Kursu (+) – Standartyaz kursunun sabah programına ek olarak öğreden sonra 3 özel ders. Lütfen yaz kursu açıklamasına bakınız.
Yoğun Kurs (max. 3 kişi) – Pazartesi’den Cuma’ya, saat 09:00’dan 13:00’e, haftada 20 ders maksimum 3 kişilik sınıflarda… (Eğer bir seviyede sadece bir öğrenci bulunuyorsa, kendisine haftada 20 saat grup dersi yerine haftada 15 saat özel ders verilmektedir.)
Mini Yoğun Grup –Pazartesi’den Cuma’ya, saat 09:00’dan 15:00’e, haftada 30 ders maksimum 6 kişilik sınıflarda... (Eğer bir seviyede sadece bir öğrenci bulunuyorsa, kendisine haftada 30 saat grup dersi yerine haftada 20 saat özel ders verilmektedir.)
İş İngilizcesi x 20 ders & İş İngilizcesi x 30 ders – Maksimum 6 kişilik sınıflarda haftada 20 ya da 30 saat ders Pazartesi’den Cuma’ya, saat 09:00’dan 13:00’e kadar (İş İngilizcesi x 20 için) ve 15:00’e kadar (İş İngilizcesi x 30 için). (Eğer bir seviye için sadece bir öğrenci bulunuyorsa ders sayısı 15 (İş İngilizcesi x 20) ve 20 (İş İngilizcesi 30) özel derse indirilecektir.)

Bireysel Dersler

C.I.P.® X 30 – Pazartesi’den Cuma’ya saat 09:00’dan 15:00’e olmak üzere haftada 30 özel ders. Bir inlingua kitabı, bir haftalık faaliyet bileti ve günlük gazete kurs ücretine dahildir.
C.I.P.® X 40 – Pazartesi’den Cuma’ya saat 09:00’dan 16:00’e olmak üzere haftada 40 özel ders. Bir inlingua kiti, bir haftalık faaliyet bileti ve günlük gazete kurs ücretine dahildir.
APP Kursları – Bu kurs orta ve üst düzey yöneticiler, banka çalışanları, mühendisler gibi iş dünyasındaki insanlara yönelik özel bir programdır ve 25, 35 ve 45 özel dersden oluşur. Dersler saat 09:00’da başlar. Bir inlingua kitabı, bir günlük gazete, bir sabah içeceği, bir günlük öğle yemeği, kurs süresince bir kaset kaydedici ve bir haftasonu gezisi fiyata dahildir.
Özel Dersler & Özel Amaçlar için İngilizce – Sabah yada öğleden sonra, günde minimum 2 maksimum 8, 50 dakikalık dersler. Özel amaçlı kurslara TOEFL ve diğer uluslar arası tanınmış sınavlara hazırlık kursları, örnek olarak verilebilir.
2 Kişilik Özel Dersler – Günde minimum 2 maksimum 8 ders. Bu özel dersler aynı seviyedeki iki kişinin alacağı özel derslerdir. Sabah yada öğleden sonra olabilir.

Junior Kursları

Junior Kursları – Çocuk programların çocukların özel ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Kurslar 5 ile 12 yaşları arasındaki çocuklar için düzenlenmektedir. Tüm kurslar yaşlara ve İngilizce seviyelerine göre ayrılmaktadır. Yaz Kursu, yoğun yaz kursu (maksimum 10 öğrenci) ve özel ders seçeneklerini sunulmaktadır.

Cambridge Sınavları için Paketler

Cambridge Sınavları için 8 ya da 12 haftalık Kurslar– inlingua Malta Cambridge Sınavları için Yetkili Merkezi olduğundan tüm Cambridge Sınavlarını merkezimizde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca çeşitli Cambridge Kurslarına hazırlık için 8 ya da 12 haftalık kurslar oluşturulmaktadır.

IELTS Sınavlarına Hazırlık

Inlingua Malta IELTS Sınavlarına hazırlık amaçlı 6 - 8 - 10 Haftalık tam zamanlı özel hazırlık paketini önermektedir.

Inlingua biri Malta adasında diğeri ise Gozo adasında olmak üzere iki okulda faaliyet göstermektedir.Inlingua Malta’nın yeni binası Sliema şehir merkezinde, alışveriş merkezleri ve cafelerin bulunduğu bir bölgededir.

Mevcutları 6 ila 10 arasında değişen klimalı 40 sınıfı bulunan okul , aynı zamanda hafta içi 7:45-21:00 saatleri, haftasonu 7:45-20:00 saatleri arasında açık olan internet cafe'si ile de hizmet vermektedir.
1. katında bulunan kütühane ve kaynak  bölümü boş zamanlarını okuyarak ve ders çalışarak geçirmek isteyen öğrenci ve öğretmenlere çok geniş bir kaynak arşivi sunmaktadır.
Giriş katında bulunan Yönetim ofisleri öğrencilere hafta içi 8:30-18:00 saatleri, haftasonu 8:30-13:00 saatleri arasında  hizmet vermektedir.
Ayrıca 6. katta bulunan Multimedia laboratuvarları televizyon, kaset çalar,dvd ve ses sistemleri ile prezantasyonlar, dersler ve eğitimler için kullanılmaktadır.

inlingua kalışınız için rezervasyon yaptırırken seçebileceğiniz çeşitli konaklama tipleri sunmaktadır:

 • Aile yanında kalma
 • Oteller
 • Kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz apartman daireleri
 • Konukevi
 • Okulun konaklama tesisi
 • Hosteller

Uçuşlar ve havaalanı transferleri kurs ve konaklamanızla birlikte, komple bir seyahat ve öğrenim paketi olarak rezerve edilebilir!

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Inlingua Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council