Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 ILAC - International Language Academy of Canada


 Konum Kanada - Toronto
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Üniversite Hazırlık (Foundation),Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi https://www.ilac.com/
 Diğer Şubeler Toronto - Vancouver

ILAC KANADA İNGİLİZCE DİL OKULU HAKKINDA

ILAC (Kanada Uluslararası Dil Akademisi), Toronto ve Vancouver'da bulunan altı butik kampüsü ile Kanada'nın en büyük ve en çok ödül alan İngilizce dil okullarından biridir. ILAC'ta her yıl 100'den fazla farklı milletten yaklaşık 20.000 öğrenci eğitim görmektedir. 1997 yılında kurulan ILAC, Kanada üniversite ve kolej geçiş programlarında öncüdür ve dünyanın en büyük IELTS sınav merkezlerinden birine ev sahipliği yapmaktadır.

ILAC, Toronto ve Vancouver'daki kampüsleri ile dünyanın en ödüllü İngilizce dil okuludur.

ILAC, her yıl İngilizce eğitimi ve müşteri hizmetlerinde mükemmelliğe olan bağlılığıyla tanınmaktadır.

KÜLTÜREL ÇEŞİTLİLİK

ILAC, 75'ten fazla ülkeden öğrencileri ağırlayarak, onu İngilizce öğrenmek için dünyanın en çeşitli okullarından biri haline getiriyor.

ILAC okulları, Kanada'daki eğitim sektöründeki okulları denetlemek için atanan organlar tarafından akredite edilmiştir. ILAC okullarının tanınmış endüstri kuruluşları tarafından akreditasyonu, öğrencilerin haklarının korunmasına yardımcı olur.Akademik Başarı ve Altyapı Programlarımız, farklı organizasyonlar tarafından yıl içinde birçok defa Kanada’nın en iyisi seçildi. Oxford University Press ile ortaklık içinde geliştirilen, özel tasarlanan müfredatımız ile eğitim alın.

ÖDÜLLÜ ÜNİVERSİTEYE GEÇİŞ PROGRAMI

IELTS veya TOEFL olmaksızın 85+ Partner Kolej veya Üniversitemizden birine kabul edilin. ILAC, Kanada’nın en büyük ve en çok ödüle sahip dil okuludur. Her yıl 16,000’den fazla öğrenci ILAC’ı seçiyor.

 

 

ILAC TORONTO PROGRAMLAR

ILAC, güçlü Akademik Programları ile ünsalmıştır.Kendi İngilizce Dil Programınızı kendiniz oluşturabileceğinizden ILAC çok özel bir okuldur.

Gerek Kanada Üniversitelerinde akademik eğitim hedefleriniz için, gerek iş yaşamınızda kullanacağınız İngilizceniz için temel İngilizce ve seçmeli ders kombinasyonunu hedefleriniz doğrultusunda siz belirlersiniz.

YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE PROGRAMLARI 19 YAŞ +

- YOĞUN PROGRAM HAFTADA 30 DERS  (HER DERS 45 DAKİKADIR)

Temel Ders (26 ders/hafta) + Seçmeli Ders (4 ders/hafta)

- POWER İNGİLİZCE PROGRAMI* HAFTADA 38 DERS (HER DERS 45 DAKİKADIR)

Temel Ders (26 ders/hafta) + Seçmeli Ders (4 ders/hafta) + Power İngilizce Dersi (8 ders/hafta)

- GENEL İNGİLİZCE SEVİYE  (1-9 BAŞLANGIÇTAN ÜST- ORTA SEVİYEYE)

Başlangıçtan Orta Üstü seviyeye kadar öğrenciler, daha ileri seviye kurslara geçmeden önce Genel İngilizce eğitimiyle başlarlar. Cambridge İletişim Yöntemi sayesinde öğrenciler 4 dil becerisini birden geliştirir (konuşma, dinleme, okuma ve yazma).

Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir Cambridge deneme sınavına girerler. Bu sayede öğretmenler ve öğrenciler, başarılarını görebilir ve gelişimlerini kaydedebilirler.

- TOEFL HAZIRLIĞI  (SEVİYE 10-17 İLERI ALTI SEVİYEDEN YETERLİĞE KADAR)

ILAC’ın uzman öğretmenlerinin rehberliğinde bu program; öğrencilerin TOEFL sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur.

Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftadabir TOEFL deneme sınavına girerler. Başarılarını takip ederek öğrenciler; ne zaman resmi TOEFL sınavına girmeye hazır olduklarını bilebilirler.

- İŞ İNGİLİZCESİ (SEVIYE 10-17 İLERI ALTI SEVİYEDEN YETERLİĞE KADAR)

Bu kurs, profesyonellerin İngilizce akıcılığını geliştirmeye odaklanmıştır. Öğrenciler kariyer odaklı becerileri ve iş ortamında etkin iletişim kurma yöntemini öğrenirler.

Ders konuları: müzakere, iletişim ağı kurma ve toplantı yönetimi. Etkili iş yazışmaları yürütme ve sunumlar yapma becerileri de işlenir.

Öğrenciler Business English Exam (BEC) ile sınanır. Bu sayede öğretmenler ve öğrenciler, başarılarını görebilir ve gelişimlerini kaydedebilirler. Bu sınav uluslararası çapta tanınmaktadır ve en iyi uluslararası şirketler tarafından global çapta kabul edilir.

- ÜNİVERSİTEYE GEÇİŞ PROGRAMI (SEVIYE 10-17 İLERİ ALTI SEVİYEDEN YETERLİĞE KADAR)

ILAC’ın Üniversiteye Geçiş Programı lisans ve master programlarının yanında lisans ve yüksek lisans diploma ve

sertifika programlarına da geçiş sağlar.

Üniversiteye Geçiş Programı mezunlarının TOEFL iBT’den 90 veya üzerinde puan alması beklenir.

Seviye Tespit Sınavı

Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir TOEFL deneme sınavına girerler. Bu sayede öğretmenler ve öğrenciler, başarılarını görebilir ve gelişimlerini kaydedebilirler.

ILAC AKADEMİK DİL PROGRAMLARI

Ara Yıl Akademik Programı : TOEFL veya IELTS sınavına girmeden ILAC’ın ortak üniversite veya yüksekokullarına girmenizi sağlar. ILAC’ın ünlü Üniversiteye Geçiş Programı ile Kanada Yüksekokulu/Üniversitesi deneyiminin eşsiz bir bileşimini sunar.Dil eğitimi alırken Kanada’nın son derece saygıdeğer ve ünlü eğitim kurumlarında kurslara katılarak Kanadalı öğrencilerle birlikte eğitim görürsünüz. Ayrıca Kolej/Üniversite kredisi kazanırsınız.
Eğer İngilizceniz daha düşük bir seviyedeyse, Ara Yıl Programından önce ek İngilizce dersleri alabilirsiniz.

 

ILAC INTERNATIONAL COLLEGE

ILAC International College, akademik seviyede  Sertifika ve Diploma programları  sunmaktadır. Bu programlarda eğitim alırken çalışma izniniz ve Co op programlarında işe yerleştirilme garantisi bulunmaktadır.
ILAC International College'da alabileceğiniz programlar aşağıdaki gibidir:

 • Service Excellence for Business Service Excellence for Business Diploma  Co-op / 48 Weeks (24 weeks in class + 24 weeks of co-op)
 • Service Excellence with Business Communication Communication & Service Essentials Diploma with Co-op / 60 Weeks (30 weeks in class + 30 weeks of co-op)
 • Sales & Marketing Sales & Marketing Diploma with Co-op / 92 Weeks (40 weeks in class + 12 reading weeks + 40 weeks of co-op)
 • Business Administration Business Administration Diploma with Co-op/ 92 Weeks (40 weeks in class + 12 reading weeks + 40 weeks of co-op)
 • Health Care Administration Health Care Administration Diploma With Co-op / 92 Weeks (40 weeks in class + 12 reading weeks + 40 weeks of co-op)

Ayrıca, ILAC International College binalarında farklı anlaşmalı eğitim kurumlarının  seçili eğitimleri de sunulmaya başlanmıştır. Bu eğitim kurumları Kanada Devlet Kolejleri’dir.
Hem eğitim sırasında hem de eğitim sonrası çalışma izni hakkı sunmaktadır.

Bu eğitim kurumları ve sunulan programlar aşağıdaki gibidir. Daha geniş bilgi için bizlere ulaşınız.

Georgian College Programları

·        Business

BUSINESS

Program Kodu

BUSN

Credential

Ontario College Diploma

Yıllık Başlangıç Dönemleri

Kış (Ocak), Yaz (Mayıs), Sonbahar (Eylül)

Eğitim Süresi

2 yıl (4dönem)

Öğrenim ve Ücretler (tahmini)

16,130 CAD yıllık  (2 semesters)

Post-Graduate Work Permit İmkanı

 3 yıla kadar

·        Global Business Management

GLOBAL BUSINESS MANAGEMENT

Program Kodu

GBMT

Credential

Ontario College Graduate Certificate

Yıllık Başlangıç Dönemleri

Kış (Ocak), Yaz (Mayıs), Sonbahar (Eylül)

Eğitim Süresi

2 yıl (4dönem)

Öğrenim ve Ücretler (tahmini)

18,540 CAD yıllık  (2 semesters)

Post-Graduate Work Permit İmkanı

 3 yıla kadar

·        Project Management

PROJECT MANAGEMENT

Program Kodu

PRJM

Credential

Ontario College Graduate Certificate

Yıllık Başlangıç Dönemleri

Kış (Ocak), Yaz (Mayıs), Sonbahar (Eylül)

Eğitim Süresi

1 yıl (2 dönem)

Öğrenim ve Ücretler (tahmini)

17,360 CAD yıllık (2 semesters)

Post-Graduate Work Permit İmkanı

 1 yıla kadar

 

 • Georgian, Uluslararası Ticaret Eğitimi Forumu'nun (FITT) akredite bir ortağıdır.
 • Georgian’ın GBMT mezunları otomatik olarak FITT Diplomasını kazanır.
 • GBMT mezunları, Sertifikalı Uluslararası Ticaret Uzmanları (CITP) olmak için sınava girebilirler.

Bu programlar aynı zamanda Kanada Post Graduate Work Permit yani “Kanada Lisans Sonrası Çalışma İzni” için geçerli programlardır.


ILAC TORONTO KAMPÜSÜ


Kanada’nın en kalabalık şehri olan Toronto; dünyanın her yerinden gelen kültürlerin kaynaştığı bir yerdir.  Kanada'nın iş ve kültür başkenti Toronto, kapılarını yılda 40 milyondan fazla ziyaretçiye açmaktadır.

Toronto, Kanada'nın en büyük şehridir, eğlence ve kültür ve iş, finans ve teknoloji alanlarında dünya lideridir.
Aralarında dünyaca ünlü CN Kulesi’nin de olduğu ünlü birçok mekan ve restoranla dolu hareketli şehir merkezinden, 160 hektarlık High Park gibi uçsuz bucaksız yeşil alanlara kadar her şeye sahip olan bu şehir; göl kenarındaki metropol konumuyla ülkenin büyük spor takımlarına ve uluslararası çapta turistik bölgelere ev sahipliği yapar.

ILAC International College’ın butik kampüsü Toronto’nun kalbindedir. Mahalle lüks ve güvenlidir ve şehrin en ünlü simge yapıları ve turistik yerlerinden birkaç adım uzaklıktadır.

Aydınlık ve modern son teknoloji kampüs,  dinamik öğrenci etkileşimini odaklanmış çalışma ile birleştiren modern bir butik öğrenme ortamı, öğrenmek ve sosyalleşmek için mükemmel bir ortam sağlar.

 

ILAC DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

AİLE YANI  KONAKLAMA

Evden uzaktaki eviniz !

• ILAC’ın özenle seçilmiş aile yanında kalma ailelerinden birinde kalarak ömür boyu sürecek anılar ve bağlantılar oluşturun.

• Kendinizi Kanada kültürüne bırakın ve daha hızlı İngilizce öğrenin

• ILAC, aile yanında kalan ailelerimiz için en yüksek standartları korur. ILAC, katı gereksinimlerin karşılandığından emin olmak için ev ve yaşam koşullarını düzenli olarak izler.

• ILAC’ın öğrenci derecelendirme sistemi, aile yanında kalan ailelerin her seferinde ihtiyaçlarınızı ve standartlarınızı karşılamasını sağlar.

• İngilizce Konuşan Aile Yanı Ailesiyle İngilizceyi daha hızlı öğrenin!

RESIDANCE KONAKLAMA

Rahat ve güvenli ikamet yerleri

• ILAC'ın konutları Toronto ve Vancouver'ın merkezi, şehir merkezlerindedir. Mağazalar, restoranlar, eğlence ve gece hayatı yürüme mesafesindedir.

• ILAC'ın yurtları toplu taşıma araçlarına birkaç adım uzaklıktadır ve hatta bazı yurtlar ILAC kampüslerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

• ILAC'ın yurtları öğrencilere bağımsızbir yaşam tarzı ve Kanadalı ve uluslararası öğrencilerle birlikte yaşama fırsatı sunarak gerçekten çok çeşitli ve gerçek bir Kanada deneyimi sağlar.

 

 

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

ILAC IC

2021 DIPLOMA PROGRAMLARI PROMOSYONLU FIYATLARI

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

ILAC CANADA

ILAC ESL TÜM YÜZ YÜZE DİL EĞİTİMİ PROGRAMLARI PROMOSYONU 31 AĞUSTOS 2021’E KADAR GEÇERLİDİR.

ILAC İngilizce programlarına kayıt olanlar %30 indirime ilave olarak +4 hafta dil eğitimini ÜCRETSİZ alabilecekler!

ILAC KISS ONLİNE EĞİTİM PROGRAMI PROMOSYONU 31 AĞUSTOS 2021’E KADAR GEÇERLİDİR.

6 Hafta eğitime kayıt olanlara 2 hafta hediye! 8 Hafta eğitime kayıt olanlara 4 hafta hediye!

ILAC KISS SADAKAT PROGRAMI AYRICA KAZANDIRIYOR:

ILAC KISS programı çevrimiçi derslere kayıt olan öğrenciler, harcadıkları her 1 $CAD dolarına karşılık, bir ILAC KISS doları kazanacaktır.

(Her ILAC KISS doları 1 Kanada dolarına eşittir: 1 $ KISS = 1 CAD)

KISS dolarlarınızın %50'sini ILAC Toronto ve Vancouver’daki programlarda ödeme kredisi olarak kullanabilirsiniz:

 • ILAC İngilizce
 • ILAC Üniversite Geçiş Programları
 • ILAC International College
 • ILAC Kanada Turizm Koleji

1. Örnek Hesaplama:

12 Hafta ILAC KISS Online Fiyatı: 
Haftada 12 Saat Online Eğitim; Program tutarı: 1.200 CAD Burs Tutarı : 600 CAD
40 Hafta Diploma Programında bursunuzu kullandığınızda : (20 Hafta Eğitim + 20 Hafta Çalışma Hakkı ) 5.200 CAD yerine 4.600 CAD
VEYA
92 Hafta Diploma Programında bursunuzu kullandığınızda : (52 Hafta Eğitim + 40 Hafta Çalışma Hakkı ) 7.500 CAD yerine 6.900 CAD

2. Örnek Hesaplama:

24 Hafta ILAC KISS Online Fiyatı: 
Haftada 20 Saat Online Eğitim; Programtutarı: 3.240 CAD Burs Tutarı : 1.620 CAD
40 Hafta Diploma Programında bursunuzu kullandığınızda : (20 Hafta Eğitim + 20 Hafta Çalışma Hakkı ) 5.200 CAD yerine 3.580 CAD
VEYA
92 Hafta Diploma Programında bursunuzu kullandığınızda  : 52 Hafta Eğitim + 40 Hafta Çalışma Hakkı 7.500 CAD yerine 5.880 CAD

KISS dolarlarınızın %100'ünü ödeme kredisi olarak kullanabileceğiniz programlar:

ILAC Higher Education Eğitim programları:
 • Georgian@ILAC Toronto
 • Sterling College / RDC Vancouver

PGWP HAKKINDA (Post Graduate Work Permit)

PGWP (Post Graduate Work Permit) diploma programı sonrasında Kanada’da çalışma izni anlamına gelmektedir. PGWP sadece Public College mezunlarına ve Universite mezunlarına verilmektedir.
Georgian@ILAC Toronto ve Sterling College / RDC Vancouver okulları Public College’dır.

 

ILAC KISS ONLINE DERS SEÇENEKLERİ
General English • Cambridge English (FCE, CAE,CPE) • IELTS Preparation • TOEFL Preparation • CELPIP Preparation • Business English •University Pathway

ILAC KISS ONLINE FİYAT LİSTESİ

SÜRE

Full-Time
20 Ders / Hafta

Semi-Time
12 Ders / Hafta

Cumartesi

Hafta

Haftalık Ücret

Haftalık Ücret

Haftalık Ücret

2

$180

$100

$60

3 – 4

$160

$100

$60

5 – 8

$150

$100

$60

9 – 23

$140

$100

$60

24+

$135

$100

$60

+$100 kayıt ücreti + Haftalık $10 materyal ücreti


Georgian College - 
Georgian@ILAC Toronto Programları

·        Business

BUSINESS

Program Kodu

BUSN

Credential

Ontario College Diploma

Yıllık Başlangıç Dönemleri

Kış (Ocak), Yaz (Mayıs), Sonbahar (Eylül)

Eğitim Süresi

2 yıl (4dönem)

Öğrenim ve Ücretler (tahmini)

16,130 CAD yıllık  (2 semesters)

Post-Graduate Work Permit İmkanı

 3 yıla kadar

·        Global Business Management

GLOBAL BUSINESS MANAGEMENT

Program Kodu

GBMT

Credential

Ontario College Graduate Certificate

Yıllık Başlangıç Dönemleri

Kış (Ocak), Yaz (Mayıs), Sonbahar (Eylül)

Eğitim Süresi

2 yıl (4dönem)

Öğrenim ve Ücretler (tahmini)

18,540 CAD yıllık  (2 semesters)

Post-Graduate Work Permit İmkanı

 3 yıla kadar

·        Project Management

PROJECT MANAGEMENT

Program Kodu

PRJM

Credential

Ontario College Graduate Certificate

Yıllık Başlangıç Dönemleri

Kış (Ocak), Yaz (Mayıs), Sonbahar (Eylül)

Eğitim Süresi

yıl (2 dönem)

Öğrenim ve Ücretler (tahmini)

17,360 CAD yıllık (2 semesters)

Post-Graduate Work Permit İmkanı

 1 yıla kadar

 

 • Georgian, Uluslararası Ticaret Eğitimi Forumu'nun (FITT) akredite bir ortağıdır.
 • Georgian’ın GBMT mezunları otomatik olarak FITT Diplomasını kazanır.
 • GBMT mezunları, Sertifikalı Uluslararası Ticaret Uzmanları (CITP) olmak için sınava girebilirler.

 

Sterling College - Sterling College / RDC Vancouver Programları

1.) Postgraduate Certificate in Health Care Practice & Management (Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Yönetimi Yüksek Lisans Sertifikası)

Bu program, Uluslararası Eğitimli Hemşireleri önceki eğitimlerini Kanada’da  sağlık hizmetleri ortamına entegre etmeye,  bu sayede hemşirelik, yönetim veya liderlik rollerini üstlenmeye hazırlar. Hem teorik bilgi hem de pratik beceriler değerlendirilecektir.

Uzunluk: 2 yıl (6 yarıyıl)
Başlangıç Tarihi: Sonbahar, Kış ve Yaz
Lokasyon: Vancouver, BC
Yıllık öğrenim ücretleri: 13,500 $
Toplam ücretler: 27,900 $

2.) Diploma in Software Development (Yazılım Geliştirme Diploması)

Bu program, öğrencilerin endüstri ihtiyaçlarını karşılayan yazılım geliştirmede teknik becerilere sahip bir diploma kazanmalarını sağlar. Genel Uygulama Geliştirme, Web Geliştirme, Oyun Geliştirme ve Mobil Uygulama Geliştirme gibi bir veya daha fazla uygulama alanına odaklanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Eğitim Süresi: 2 Yıl
Başlangıç Tarihi: Sonbahar ve Kış
Lokasyon : Vancouver, BC
Yıllık öğrenim ücretleri: 14,500 $
Toplam ücret: 31,500 $

3.) Diploma in Network Administration (Ağ Yönetiminde Diploma)

Bu program, öğrencilere bilgisayar ağı alanında giriş seviyesinde istihdam için gerekli bilgi ve becerileri verir. Bu BT yeterliliği, mezunlara becerilerinin talep edildiği bir sektöre girme fırsatı verir.
Eğitim Süresi: 2 Yıl
Başlangıç Tarihi: Sonbahar ve Kış
Lokasyon : Vancouver, BC
Yıllık öğrenim ücretleri: 14,500 $
Toplam ücret: 31,500 $

 Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


ILAC - International Language Academy of Canada Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB