Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Griffith University


 Konum Avustralya - Brisbane
 Programlar Dil Okulu,Foundation,Genel İngilizce,Lisans,Özel Amaçlı İngilizce,Üniversite Hazırlık,Yüksek Lisans,
 Web Sitesi http://www.griffith.edu.au/
 Diğer Şubeler Brisbane - Goldcoast

Dünya sıralamasındaki üniversitelerde %4'te yer alan Griffith Üniversitesi, Avustralya Yenilikçi Araştırma Üniversiteleri'nin (IRU) kurucu üyesidir. 2014 yılı sıralamalarında Griffith Üniversitesi , dünya ilk 300’ünde yer almıştır. Bu sıralaması, 2015 – 2016 yılında geçerli olmaya başlayacak olan YÖK’ün yeni denklik standartlarını sağlamaktadır. Yani Griffith Üniversitesinde, lisans eğitimi alan bir öğrenci, Türkiye’ye dönüşünde diploma denkliği konusunda bir problem yaşamayacaktır.

Griffith Üniversitesi , İşletme Fakültesi, sadece dünya çapındaki Harvard ve Yale gibi İşletme Fakültelerinin %5'inin sahip olduğu AACSB akreditasyonuna sahiptir ve sunduğu 300’ün üzerindeki  lisans programlarına kayıtlı, 131 milletten, 11.000’i yabancı öğrenci, toplam 44.000 öğrencisi ile, Queensland Eyaletinin 1 numaralı üniversitesi konumunda bulunmaktadır.

2007 yılında South Bank Kampüsüne taşınan Griffith Film Okulu, yapılan yatırımla Avustralya'nın en büyük ve en modern film okulu olmuştur.Üniversite halen, Gold Coast, Logan, Nathan, Mt Gravatt and South Bank olmak üzere 5 kampüste faaliyet göstermektedir.

Okul program bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Gold Coast,  Nathan ve  Mt Gravatt Kampüslerinde 950 öğrencinin kalabileceği kampüs içi konaklama seçeneğinin yanı sıra, uluslar arası öğrenciler için ise okula çok yakın mesafede, Avustralyalı  aileler ile pansiyon türü konaklama seçenekleri  bulunmaktadır.

Daha yetişkin öğrenciler için ise, paylaşımlı öğrenci evleri ve apart konaklama seçenekleri  Logan ve Southbank kampüslerinde mevcuttur.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Griffith University Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council