Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 EC English Language Centers


 Konum Avustralya - Brisbane
 Programlar Dil Okulu,
 Web Sitesi https://www.ecenglish.com/
 Diğer Şubeler Brisbane - Sydney - Melbourne - Goldcoast - Manchester - Oxford - Cambridge - Brighton - London - Dublin - Montreal - Toronto - Vancouver - St. Julians

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul program bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul konum içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okulkonaklama bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Yanlış Karar Vermeyin !!!

[Image]  Herkese Selamlar,

Söylemek istedigim çok şey var aslında ama buraya sığdırmak biraz zor olacağı için özetlemek istiyorum arkadaşlar;

Bundan yaklaşık 6 ay önce İngilizce dil eğitimi almak için yurtdışına çıkmaya karar verdiğimde Kanada' da yaşayan bir arkadaşım vasıtasıyla, ücretini peşin ödeyerek bir dil okuluna kayıt yaptırdım ve Türkiye’den Kanada' ya danışmanlık hizmeti veren bir firma ile Öğrenci Vizesi işlemlerimi yapması için 750 USD karşılığında anlaştık.
Firma, Kanada konusunda cok iyi olduklarını ve %100 vize alabileceklerini söyleyen bir firmaydı. Benden istedikleri evrakları eksiksiz bir şekilde kendilerine teslim ettim (yaklaşık 15 gün sürdü istedikleri evrakları hazırlamam, neler isteklerini siz düşünün artık!)
Evraklarımı teslim ederken işlem süresinin normalde 6 hafta olduğu fakat firma olarak öncelikli olduklarını ve 2-3 hafta içinde net sonuç alabileceklerini söylediler ve beklemeye başladık. 45 gün sonra RED cevabı geldi !!!
Yaşadığım şok ile firmanın kapısına dayandım ve bana gerekçe olarak, nasıl olur böyle birşey, imkansız, bir yanlışlık olmalı gibi şeyler söyledikten sonra başvuruyu tekrarlayacaklarını belirttiler. Tekrardan evrak istediler onları da hazırladım, yeniden Vize Ücreti yatırdım ve yine firmaya dosyamı teslim ettim. Bu defa uzun sürmez kendimiz elden teslim edeceğiz dediler fakat bu defa 2 ay sürdü ve yine olumsuz sonuç değişmedi. Sonuçta kaybettiğim zaman ve yaptığım onca masrafa rağmen hiçbir sonuç elde edemedim ve benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bu arada Kanada' daki okuldan paramı halen geri alabilmiş değilim. ( 6.000 CAD$)

Daha sonra Avustralya' yı araştırmaya başladım. Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve başka firmalarla daha görüşmeler yaptım. Fakat yaşadıgım acı bir tecrübem olduğu için karşımdaki insanlara karşı ön yargılı, güvensiz bir tutum içinde oldum. Hatta sorularımla danışman arkadaşları biraz bunalttım diyebilirim. Uzun bir araştırma yaptıktan sonra Boğaziçi Eğitim Danışmanlığı’nda karar kıldım ve işlemlerimi başlattım. 10 gün içinde ( 6 iş günü ) ön vizem çıktı ve çok şaşırdım açıkçası. Bana söylenen süreden bile daha kısa bir sürede sonuç almıştım, hem de olumlu sonuç almıştım.

Sağlık muayenesinden de problemsiz geçtim ve artık önümde bir engel kalmadı. Mayıs ayının ilk haftasında gitmeyi planlıyorum inşallah. Hatta Avustralya hakkında yaptığım araştırmalardan sonra Kanada' ya gidemediğim için de kendimi şanslı hissediyorum.
Yurtdışına dil eğitimi almak icin çıkmayı düsünen arkadaslara şunu söylemek istiyorum; kesinlikle danışmanlık alacağınız firmayı iyi araştırarak seçin!!! Sonrası acı bir tecrübe ve hem vakit hem para kaybına neden olmasın...
Sezgin Bulut -
Hizmet Aldığı Program : Dil Okulu,

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

EC English Language Centers

2021 FİYAT LİSTESİ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


EC English Language Centers Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

British Council  
PIER  
QE  
QEAC  
EducationUK  
IALC  
ICEF