Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Club Class


 Konum Malta - St. Julians
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi http://www.clubclass.com.mt

Clubclass'ın sunduğu en büyük avantajlardan biri, okul ve yurt kompleksi içinde bulunan çeşitli tesis ve olanaklardır.

Bunlar şunları içerir:

·        Global ATM

·        Öğrenci Salonu

·        Bireysel Çalışma Merkezi

·        Çok amaçlı oda

·        Fitness merkezi

·        Açık hava yüzme havuzu

·        İnternet Kafe

·        Haftanın 7 günü hizmet veren Bahçe Manzaralı Resepsiyon

·        Etkileşimli beyaz tahtalara sahip İş Merkezi

Bu tesisler, uluslararası öğrencilerin sınıftan uzak bir ortamda İngilizce aracılığıyla bir araya gelmelerini, sosyalleşmelerini ve birbirleriyle iletişim kurmalarını ideal hale getirir.

İKLİMLİ SINIFLAR

Tüm sınıflarımız aydınlık, ferah ve yazın klimalıdır ve kış aylarında ısıtılır.

Sınıflarımız iyi donanımlı, modern ve çok yüksek özelliklere sahiptir.


AÇIK HAVUZ

Açık havuzumuz tüm yıl boyunca açıktır. Açık yüzme havuzu ve çevresindeki teraslar, öğrencilerin dersler arasında ve sonrasında dinlenmeleri için popüler bir yerdir.

Açık havuz, 12 x 7 metre boyutlarında tatlı su yüzme havuzudur ve her gün 10:00 ile 18:00 saatleri arasında açıktır. Havuz ve şezlong kullanımı Clubclass öğrencilerine ücretsizdir.

PUB & RESTAURANT

Okulun bitişiğinde, pizza, makarna, salata ve ızgaralardan oluşan bir seçki sunan İngiliz tarzı bir pub ve restoran bulunmaktadır.

Ortam, özellikle pub sosyal ve spor etkinlikleri veya öğrenciler tarafından düzenlenen temalı geceler için kullanıldığında samimi ve gayri resmi.

Oda kahvaltı veya yarım pansiyon konaklamamızı seçen öğrenciler için yemekler bu restoranda servis edilmektedir.

İNTERNET

Okul binasında pazartesiden cumaya okulun açık olduğu saatlerde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Konaklama bloğu, rezidans daireleri, öğrenci evi ve öğrenci yurdu içerisinde Wifi de mevcuttur.

Ayrıca okul ve yurtta bir internet kafemiz bulunmaktadır.

FİTNESS MERKEZİ

Thinkfitness, Malta'nın en iyi fitness merkezlerinden biridir. 250 metrekarelik tesis, çeşitli kardiyo ve ağırlık antrenman makinelerinin yanı sıra sauna ile tam donanımlıdır.

Nitelikli eğitmenlerden oluşan bir ekip, öğrencilere eğitim gereksinimlerinde yardımcı olmak için çalışma saatleri boyunca her zaman hazır bulunur.

18 yaşından büyük öğrenciler, bu tesislerden pazartesiden cumaya 16: 00'dan önce ve cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde çalışma saatlerinde ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Merkeze giriş kartı almak için öğrencilerden 10,00 € depozito ödemeleri istenecektir. Bu 10,00 € depozito, kart iade edildiğinde iade edilecektir.

ÖĞRENCİ SALONU

Öğrenci salonu, öğrencilerin arkadaşlarıyla dinlenebilecekleri bir alandır. Oturma alanı, TV, ücretsiz Wi-Fi erişiminin yanı sıra bilardo masası, masa tenisi masası ve langırt vardır.


 

Kurslar, Avrupa Konseyi tarafından oluşturulan Dil Öğrenimi ve Öğretimi için Ortak Avrupa Referans Çerçevesine dayanmaktadır ve yeni başlayandan (beginner) ileri seviyeye (advance) kadar değişen altı seviyede sunulmaktadır.

Uygun dil öğrenme düzeyi, yerleştirme sınavıyla ilk oturumda belirlenir. Bu, dil yeteneğini dört alanda belirler: konuşma, dinleme, okuma ve yazma. İlerlemeyi değerlendirmek için düzenli izleme de yapılır.

Düzenli takiple gelişim süreci tamamlanır. Clubclass’daki tüm kurslar öğrencileri birbirlerine yaklaştırmak ve motive etmek için tasarlanmıştır. Bu faktör kombinasyonunun iletişim ve pratik kullanım için en hızlı sonuçları verdiği gösterilmiştir.

Dersler en gelişmiş öğretim malzemelerini kullanan son derece deneyimli ve profesyonel öğretmenler tarafından verilmektedir.

Kurslarını tamamlayan öğrenciler, katılımı ve ulaşılan seviyeyi onaylayan bir sertifika alırlar.

ClubClass’ta verilen kurslardan bazıları

Genel İngilizce - Standart (GES)

Bu kurs, öğrencilerin iş, eğitim, seyahat için ihtiyaç duyacakları etkin eğitimi sağlar. Deneyimli öğretmenler, öğrencilerin bu dört lisan becerisini (konuşma, dinleme, okuma ve yazma) üretmelerine ve pratik yapmalarına yardımcı olmak için kurs kitabı ve destekleyici ders materyalleri kullanırlar. Bu kursun amacı, öğrencilerin iletişim kurmalarına yardımcı olmak ve İngilizce kullanımlarında akıcılık ve özgüven oluşturmaktır.

Genel İngilizce – Yoğun (GEI)

Öğrenciler, tüm dil becerilerini kullanmalarına imkân veren Standart Genel İngilizce Kursuna katılırlar. Yoğun Kurs, geniş konu yelpazesinde konuşup tartışabilecek şekilde sözlü yeteneğini geliştirmek isteyen öğrencilere akıcı konuşma özellikleri kazandıran ek dersler sunar. Bu kursun amacı, öğrencilerin iletişim kurmalarına yardımcı olmak ve İngilizce kullanımlarında akıcılık ve özgüven oluşturmaktır.

Kombine Kurs – Standart (CCS)

Esnek kurs, grup derslerini bire bir derslerle birleştirir. Öğrenciler, grup derslerinde genel İngilizce becerilerini aynı düzeydeki katılımcılarla geliştir. Bire bir dersler, kişinin bireysel gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış kişiye özel eğitim yoluyla bireysel dil / mesleki ihtiyaçlara odaklanan derslerdir. Bu özel ders birleşimi, yazılı ve sözlü İngilizcede ilerlemeyi hızlandıracak ve dil kullanımında akıcılığı artıracaktır.

Kombine Kurs – Yoğun (CCI)

Yoğun İngilizce kursumuz, bire bir dersleri grup içinde akıcı konuşma dersleriyle birleştirir. Öğrencinin dil gereksinimlerini daha etkin biçimde belirlenmesi için daha fazla öğretmen-öğrenci etkileşimini mümkün kılar. Bu kombine akıcı konuşma dersleri, öğrencilerin İngilizceyi kullanırken daha hızlı ve akıcı olmalarını sağlamak için güzel bir imkân tanır.

İş İngilizcesi – Yoğun (BEI)

Bu kurs İş İngilizcesi becerilerini geliştirme ihtiyacını duyan bireylere yöneliktir. Konular, İş İngilizcesi terimlerini içerir ve katılımcılar sunum yapma, iş yazışmalarını yürütme, telefonda konuşma ve iş planlarının hazırlanması gibi konularda uygulamalı öğrenim görürler. Genel akıcı konuşma dersleri katılımcıların pratik iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Sınav Hazırlık – Cambridge 30 (EXC30)

Standart Genel İngilizce Kursumuz, İngilizce okuma, yazma, konuşma, dinleme, dil bilgisi ve sözcük bilgisi gibi tüm konularda, eğitime katılan öğrencilerimizin İngilizce seviyelerini geliştirmelerine imkân verir. Sınav hazırlık kursunun 10 dersi, öğrencilerin sınavı geçmeleri için gereken bilgiler üzerine kurulmuştur. Ayrıca düzenli yapılan testler ile kaydedilen ilerleme ve yetersiz olunan konular gözlemlenir.

Sınav Hazırlık – IELTS30 (EXI30)

IELTS sınav hazırlık kursuna katılan öğrenciler haftada 30 ders alırlar. Bunun, haftada 20 dersi genel İngilizce, 10 dersi IELTS sınavında sorulan soru ve konulardan oluşur. Öğrenciler kurs bitiminde isteğe bağlı olarak IELTS sınavına Malta’daki bir merkezde ya da kendi ülkelerinde girebilirler.

İş İngilizcesi – Standart (BES)

İş İngilizcesi Kursu, İngilizce iletişim kurmak zorunda olan deneyimli iş adamları ve iş kadınlarına yöneliktir. Kurs, ekonomi ve finanstan satış ve pazarlamaya kadar değişik bir yelpazeyi kapsayan İş İngilizcesi konularından oluşur. Öğrenciler tartışma yöntemleri, sunum hazırlama, iş yazışması ve iş planlarının hazırlanması gibi konularda uygulamalı öğrenim görürler.

İş İngilizcesi – Kombine (BEC)

Bu esnek kurs, grup içinde İş İngilizcesi derslerini bire bir İngilizce dersleriyle birleştirir. Katılımcılar, grup derslerinde İş İngilizcesi konusunda genel bilgilerini geliştirirlerken, bire bir derslerde bireysel dil ihtiyaçlarına göre eğitim alırlar.


Malta Turizm Otoritesi tarafından denetlenen ve lisans verilen bir dizi konaklama birimi, her bütçenin ve gereksinimin karşılanmasını sağlamak için mevcuttur.

Tek yatak odalı ve iki yatak odalı daireler okulla aynı bina içinde, yurdun içinde yer almaktadır. Diğer alternatifler - öğrenci yurdu, öğrenci yurdu, ev sahibi aileler ve oteller - okula yakın konumdadır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Club Class 2020 Promosyonu

Euro kurunu 5 TL ye sabitleyen kampanya!

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Club Class Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

British Council  
PIER  
QE  
QEAC  
EducationUK  
IALC  
ICEF