Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Canadian Language Learning College


 Konum Kanada - Ottawa
 Programlar Dil Okulu,
 Web Sitesi http://www.cllc.ca/
 Diğer Şubeler Halifax - Ottawa - Toronto
Kanada’da İkinci Dil olarak İngilizce (ESL) öğrenmek hiçbir zaman Kanada Dil Öğrenim Merkezinde (CLLC) olandan daha iyi olmamıştı. Kanada genelinde çeşitli yerlerde bulunan, Kanada Dil Öğrenim Merkezi (CLLC) öğrenme ve İngilizce pratik yapmak için mükemmel bir ortam sağlar. Uzun yılların deneyimi ile ve en modern ve en güncel yöntemleri, tesisleri ve mevcut teknolojiyi kullanarak, öğrencilerin dünya standartlarında bir ortamda İngilizce öğreneceğinden emin olabilirsiniz. 20 farklı ülkeden gelen bir vücut olmuş öğrenci ile kültürel çeşitlilik ve paylaşım dolu eğlenceli bir deneyim sunuyoruz. Kısa bir tatilden İngilizce bir Üniversiteye giriş için, herhangi bir yetenek veya amaca uygun kurslar ile eğitim almak için harika bir yer.

Kanada Dil Öğrenim Merkezinin (CLLC) Özelleştirilmiş ve Entegre Ders Programı

 • Yetenekli öğretmenlerimiz ve akademik ekibimiz okulumuzda bulunan her türlü öğrenme tarzına yönelik teknoloji ve ses / video ekipman kullanımını destekleyen bir ders programı geliştirdi ve geliştirmeye devam ediyor.
 • Ders Programımız tüm kampüslerimizde entegre ediliyor ve yineleniyor. Örneğin, Ottawa’da 4.Seviye – Bölüm 6’da bir öğrenci Halifax’a gelirse söz konusu öğrenci ertesi hafta 4.Seviye – Bölüm 7’den herhangi bir materyal kaybı olmadan eğitime başlayacaktır. Bu, öğrencilerin akademik ilerlemesini aksatmadan Kanada genelinde çeşitli şehirlerde yaşam deneyimi edinmesine olanak sağlar. Kanada Dil Öğrenim Merkezinde (CLLC) öğrencilerimizin başarısı konusunda kararlıyız.
 • Tüm kriterler sağlanana kadar 10 haftadan uzun süre mevcut seviyesinin kriterlerini yerine getirmesi gerekenler bu seviyede çalışmaya devam edebilirler. Bu nedenle, öğrencilerin bütün bir seviyeyi tekrarlamaları istenmez.
 • Öğrencilere bireysel kısa ve uzun vadeli hedefler koyarak eğitim amaçlarına ulaşmalarına yardımcı oluruz ve öğrencilerin hızına bağlı olarak aylık güncelleme toplantıları düzenleriz. Öğrencilerin kısa ve uzun vadeli hedeflerle seviyeleri belirlenir ve bu seviyelendirme aylık hedef belirleme toplantılarında güncellenir.
 • Ücretsiz akademik danışmanlarımız öğrencilerin kendileri için doğru olan Üniversite programını seçmelerine yardımcı olurlar, onlara başvuru sürecinde yardım ederler ve onların akademik hedeflerine ulaşmak için yollarına devam etmelerini sağlarlar.
Hem modern görünüm hem de öğrenci dostu bir eğitim ortamı sağlamak için büyük çabalar sarf ettik. Eğitimli iç mimarımız okullarımızdaki alanlarda günümüz teknolojisini en iyi şekilde kullanarak sıcak, genç ve davetkâr bir atmosfer yarattı.
Tasarım felsefemiz değişim ve beraberliğe dayanmaktadır. Bu nedenle, her Kanada Dil Öğrenim Merkezi (CLLC) kampüsü öğrencilerimize aynı atmosfer, dekor ve hissi sağlamak için çaba göstermektedir. Bunun anlamı, öğrenciler Halifax, Ottawa ve Toronto Kanada Dil Öğrenim Merkezinde(CLLC) aynı duyguya sahip olacaklardır.
 • Bütün aileler okuldan 50 dakika veya daha az mesafede yaşıyor
 • Tüm evlere toplu taşıma araçlarıyla erişebilirsiniz
 • Bütün aileler temiz, sevecen ve bakımlı bir ev sağlar
 • Bütün ailelerde 18 yaşından büyük tüm hane halkı bireylerinin sabıka kaydı kontrolü sağlanır
 • Bütün aileler her gün 3 çeşit besleyici yemek sunar
 • Bütün Aile Yanı Konaklama ailelerinin QARS değerlendirme sisteminde öğrenci tabanlı minimum % 75 puanı koruması gerekir

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim

Canadian Language Learning College Hakkında

Youtube'da Canadian Language Learning CollegeGoogle'da Canadian Language Learning College

Canadian Language Learning College Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council