Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Ability English


 Konum Avustralya - Sydney
 Programlar Dil Okulu,
 Web Sitesi http://www.ability.edu.au/
 Diğer Şubeler Sydney - Melbourne
İçerik

Okul program bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul konaklama bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Bu yazıyı Sydney’den yazıyorum.

[Image]

Eğer bir şeyi istiyorsanız gerçekten istemelisiniz. Buraya gelmezden önce de gerçekten istemiştim. İlk önce dil okulu ile gelecektim ama maliyet açısından tercih etmedim. Sonra tam vazgeçecektim ki gelişi güzel bir aramanın ardından internette Boğaziçi Yurtdışı Eğitim'e rastladım ve telefonla aradım. İşte dönüm noktası o konuşma olmuştu. Yeşeren hanım bana Work and Holiday programı hakkında bilgi verdi. Daha önce onlarca acenta ile görüştüm ama hiçbiri böyle gerçekleri anlatmamıştı. Herkes sen git gerisi geliyorlar diyorlardı. Ama Yeşeren Hanım duruma göre en iyi seçeneği tavsiye etmişti. Gerçekten insanın durumuna göre yönlendiriyordu ve IELTS sınavından sonra 23.gün vizem elimdeydi. O süreç içerisinde konsolosluktan aradılar çok kibar bir hanımefendi bi kaç soru sordu. Şimdi arkadaşlar Sydney’e geldim onlarca Türk  ile tanıştım hiçbiri böyle bir vize türünü daha önce duymamışlar. İlk geldiğimde kalitesi düzeyi çok düşük dil okuluna yazılan öğrenciler ve burada kalmak için mecburiyetten derslere katılmak zorunda kalanlar, daha da doğrusu çalışıp her ay o okullara $2000 ödemek zorunda kalanlar. Yani onlar 12 ay burada kalmak için $24000 para vermek zorunda kalıyorken Work&Holiday vizesi ile geldiğinde bu parayı vermiyorsun. W&H vizesi ile gelip 4 ay eğitim alabilirsiniz ve o süreç içerisinde dil okullarının kalite düzeyini, üniversiteleri inceleyip en iyi kararı kendiniz verebilirsiniz.

Yeşeren hanıma ve Esma hanıma teşekkürler ederim.

Nazif Güvenç - Work&Holiday Programı
Hizmet Aldığı Program :

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Ability English 2019 Promosyonu

Ability English İngilizce kursları 2019 yılında Türk öğrencilere indirimli fiyatlar sunuyor.

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Ability English Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council