Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 ABC School of English


 Konum İngiltere - London
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,
 Web Sitesi http://www.abcschool.co.uk

Biz ABC School of English olarak, sizlerin bireysel ihtiyaçlarınızı göz önünde tutarak, uygun fiyata ve çeşitli ders saatleri ile CALLAN METOD’u kullanarak genel ingilizce kursları ve Cambridge sınavlarına hazırlık sınıfları ile hizmetinizdeyiz. Callan Metod konuşma, telaffuz ve dinleme becerinize konsantre olur. Metod oniki aşamadan oluşur : basklangıç seviyesinden üst seviyeye kadar.

Genel ingilizce eğitiminin yanısıra, Cambridge sınavlarına hazirlik kursları, IELTS sınavına hazırlık ve her seviyedeki öğrenciler için bire-bir ingilizce dersleri hizmeti sunar.


British Council Onaylı

ABC School of English British Council onaylıdır ve English UK üyesidir. UKBA Tier 4 sponsor listesinde “A” yıldızlı bir eğitim kuruluşudur.

British Council okulumuzu düzenli olarak teftiş eder. Böylece bu teftişler sırasında sunduğumuz eğitimin kalitesi, kursun yapısı, okul idaresi, okulun sunduğu imkanlar, öğrencilerin memnuniyeti test edilir. Ancak yukarıda sıraladığımız özelliklere sahip olan okullar British Council onayı alabilirler.


Callan Metod nedir?

1960 yılında kurulan Callan Metodu, artık dünya çapında bir üne sahiptir. Callan Metod’un ingilizce öğretmede en hızlı ve güvenilir metod olduğuna inandığımız için , okulumuzda bu metodu kullanmaya karar verdik. Hız, yanlış taleffuzu düzeltme ve tekrar bu metodun temelini oluşturur.

  • Hız  - Ders boyunca konular cok hızlı bir şekilde işlenir. Duyduğunuzu ve konustuğunuzu kendi ana dilinize tercüme etmeye zaman bırakmaz. Bu da hiç düşünmeden ingilizceyi seri bir şekilde konuşmanızı sağlar.  Tıpkı  bir çocuğun konuşmayı öğrenmesi gibi.
  • Telaffuzu düzeltme - Tüm ders boyunca sürekli konuşacak ve konuşulanları dinleyeceksiniz. Yaptığınız tüm hatalar anında öğretmeniniz tarafindan düzeltilecektir.
  • Tekrar - Ders boyunca önceden hazırlanmış cümleleri tekrarlayacaksınız.

Öğretmenlerimiz

Okulumuzun tüm öğretmenleri anadili İngilizce olan, üniversite mezunu ve TEFL eğitimi almış kişilerdir. Bunun yanısıra Callan Metod’u öğretmek için de özel eğitimden geçmişlerdir. En iyi öğretmenleri seçmek bizim en büyük amacımızdır, çünkü tecrubelerimize dayanarak iyi öğretmenlerin öğrencilerimizin başarısına ne kadar  katkıda bulundukarını biliyoruz.

 

ABC School’da Esnek Programlar

Okulumuzda , ingilizce seviyeniz ne olursa olsun, her zaman bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir kurs bulabilirsiniz. Kurs sürenizi de akademik, kişisel veya kariyer ihtiyaçlarınıza göre kısa tutabilir veya süresini uzatabilirsiniz.

Okul konaklama bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


ABC School of English Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council