Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Malta Dil Okuluna Ödemelerimi Nasıl Yapacağım?


Okul ödemeleriniz genellikle ilk kayıt aşamanız gerçekleşip, seçtiğiniz okuldan adınıza düzenlenmiş faturanın gelmesinden sonraki aşamadır. Vize dosyanızın en önemli belgesi, olmazsa olmazı tüm eğitim bedelinin okulunuz tarafından teslim alındığını yazan mektuptur. Bu mektup diğer vize belgeleriniz ile birlikte Malta Konsolosluğuna iletilmek zorundadır. Ödendi mektubunu almak için okula ödemelerinizi, mail order ya da doğrudan kendinizin gerçekleştireceğiniz banka havalesi ya da danışmanlık firmanız olan bize yapabilirsiniz. Ödemenizi mail order ile gönderdiğinizde, gönderim tutarı üzerinden %2 ila %5 arası bir alıcı banka komisyonu oluşacaktır, kredi kartınızın ayrıca ne gibi ücretlendirmeler yaptığını da bankanızdan mutlaka sorup öğrenmelisiniz. Kendiniz havale yolunu tercih ettiğinizde, döviz gönderimi söz konusu olduğundan ödeme tutarıyla orantılı 200 TL – 800 TL arası bir banka gönderim masrafını göze almalısınız. Ayrıca gönderici banka gibi, alıcı bankanın da masraf uyguladığını ve masrafın 35 – 65 Euro gibi rakamlar olduğunu ve okuldan okula değişkenlik gösterdiğini bilmenizde yarar vardır.

Malta Dil Okuluna Ödemelerimi Nasıl Yapacağım?

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim olarak 15 yılı aşkın süredir döviz gönderisi işlemlerini karışık ve masraflı bulan müşterilerimize istekleri doğrultusunda yardımcı olmaktayız ve yüksek işlem hacmimiz sayesinde gönderici masraflarından kurtulmanız mümkün olmaktadır. İşleme dair orijinal okul faturaları ve dekontlar ödeme aşamasından sonra her zaman sizlerle paylaşılmaktadır.

İşlemlere ilk başlama aşamasında, iptal durumunda okullar tarafından uygulanan para cezalarından dolayı sizlerden 150 Euro güvence depoziti talep edilmektedir. Okul kayıt belgesi adınıza düzenlendikten sonra vazgeçme ve vize reddi durumlarında bu depozitler iadesizdir. Vize işlemleri olumlu sonuçlandığında ise bu bedel size derhal iade edilmektedir.

 


 

İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council