Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Kanada'da Eğitim ve Çalışma Fırsatı


Kanada'da Eğitim ve Çalışma Fırsatı

 % 100 Yerleştirme Garantili Kariyer Programları

 • Commerce & Marketing Co-op Diploma ( 26 Ay ) : S 14500*
 • Business Management Co op Diploma ( 15Ay)  $7750*
 • Professional Customer Service Co op Cert. ( 8 Ay) : $6000*
 • Cross Cultural Business Communication Cert. ( 2 Ay ) : $2240*
 • Cross Cultural Business Communication Diploma ( 6 ay ) $5355* 

Fiyatlar Türk öğrencilere özel burs şartlarının yerine getirilmesi halinde geçerlidir ve kontenjan ile sınırlıdır. Tüm ücretler Kanada Dolan cinsindendir ve sadece eğitim ücretlerini kapsamaktadır. Son Başvuru tarihi : 30 Aralık 2017

Hemen Başvurun, Burs Sansınızı artırın.

Detaylı bilgi için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Co-op Diploma programlarında maaşlı iş garantisi

Bu diploma programlarını diğer kolejlerden ayıran en önemli özellik, devlet koleji sistemi ve kalitesinde eğitim verip, özel kolejin kişiye özel ilgi-alakasını sunabilen bir kolej olmasıdır.
Diploma programlarında, diğer özel kolejlerdeki gibi, öğrenciler bir ay boyunca aynı öğretmen ile aynı dersi okumazlar. Tam tersi, devlet kolejlerinde ve üniversitelerinde olduğu gibi, bir sömestr süresince 6 farklı ders alıp, farklı alanlarda farklı öğretmenler ile iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış bir eğitim alma şansına sahip olurlar. Bu öğrencilerin hem motivasyonlarını hem de eğitim kalitesini artırır.

Ayrıca, Co-op programını diğer kolejlerden ayıran en önemli özellik ise, Co-op süresince maaşlı iş garantisi verilmesidir.
Okulun kendi Co-op koordinatörü ve işe yerleştirme servisi olduğu için, öğrencilere sadece çalışma izni sağlamıyor, aynı zamanda alanlarına uygun maaşlı Co-op iş yerleştirme garantisi veriyor
Yani öğrencileri sadece iş hayatına en iyi şekilde hazırlamakla kalmıyor, Kanadalı bir şirkette, kariyer geçmişlerine ve aldıkları diploma programına uygun bir iş deneyimi elde etmelerini de garantiliyor.

Ne kadar kazanacağım?


 • 15 aylık Business Management programında 6 ay maaşlı co-op hakki bulunuyor. Öğrenci programa $7750 ödüyor, co-op döneminde en az $12000 kazanıyor!
 • 26 aylık Commerce & Marketing programında toplam 12 ay maaşlı co-op hakkı bulunuyor. Öğrenci programa $14500 ödüyor, en az $24000 kazanıyor!
 • 8 aylık Customer Service programında 4 ay maaşlı co-op hakkı bulunuyor. Öğrenci programa $6000 ödüyor,  en az $8000 kazanıyor.


Nasıl bir işte çalışacağım?

 • İş garantisi verebilmek için, önce öğrencinin en iyi şekilde eğitim alması sağlanıyor. 
  Öğrenci, Kanadalı işverenlerin memnun kalacağı, mülakattan başarılı çıkacak hale getiriliyor. Böylece öğrenci sadece CV'sini zenginleştirecek bir diploma almıyor, gerçekten kendini geliştiriyor.
  İşler sadece kafe- restaurant tarzı vasıfsız işler değil, öğrencinin eğitim ve iş geçmişine uygun kalifiye işler
 • İş direkt bulunup öğrenciye sunulmuyor, öğrenci ile birlikte seçim gerçekleştiriliyor. 
  Co-op koordinatörü düzenli olarak öğrencilerle görüşüp, kariyer hedeflerini, mesleki ve kişisel yeteneklerini, becerilerini belirleyerek en uygun iş seçeneklerini öneriyor , öğrenci ile birlikte seçim yapılıyor.

 


İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council