Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Deakin Üniversitesi Türk Öğrencilere Dilokulu Promosyonu


Deakin Üniversitesi Türk Öğrencilere Dilokulu Promosyonu

Deakin Üniversitesi Türk Öğrencilere Dilokulu Promosyonu

Haftalık dil ücreti sadece 265AU$

Melbourne’de bulunan Deakin University, Türk öğrencileri,  modern  kampüsü, esnek,  çağdaş, yenilikçi, samimi eğitim anlayışı, zengin program seçenekleri ve taksitlendirme avantajı sayesinde sunduğu ödeme kolaylıkları ile Avustralya’da eğitim almaya davet ediyor.

  • Üniversite kampüsünde dil eğitimi almak isteyen,
  • “İngilizce Dil Eğitimi + Lisans”
  • “İngilizce Dil Eğitimi + Yüksek lisans ( Master)” eğitimi alacak öğrencilere kurs ücreti, haftalık 445AU$ değil, indirimli olarak, haftalık 265AU$ sunulmuştur.

Ayrıca Dil Eğitimi + Lisans veya Yüksek Lisans (Master)  paketiyle  eğitim alacak öğrenciler  vizeden önce sadece dil kursu ücretini ve toplam eğitim süresi kadar sağlık sigortası(OSHC) ödeyerek  vize alabilmektedirler.  Öğrenciler, katılacakları Lisans veya Yüksek Lisans (Master)  eğitiminin ilk dönem ücretini ödemeden Türkiye’den ayrılabilmektedir.

25 hafta İngilizce dil kursu + 1 yıl Diploma + 2 Yıl Lisans eğitimi paketi için

İngilizce dil kursu ücretinin sadece ilk 10 haftası ve Diploma programının ilk dönem ücretini ödeyerek Türkiye’den ayrılabilirsiniz. Kalan 15 hafta dil kursu ücreti ve 2. dönem Lisans ücretini, bu eğitimlerin her birinin başlamasından 2 hafta önce, Avustralya’da iken yapabilirsiniz. Her üniversitede olmayan bu uygulamanın mevcut olduğu üniversitelerden birisi Melbourne’de bulunan DUELI, Deakin College ve Deakin Universitesi’dir.

25 hafta İngilizce dil kursu artı 1 ya da 2 yıl Yüksek Lisans eğitimi paketi için:

İngilizce dil kursu ücretinin sadece ilk 10 haftasını ödeyerek Türkiye’den ayrılabilirsiniz. Kalan 15 hafta dil kursu ücreti ve Yüksek lisans dönem ücretini, bu eğitimlerin her birinin başlamasından 2 hafta önce, Avustralya’da iken yapabilirsiniz. Her üniversitede olmayan bu uygulamanın mevcut olduğu üniversitelerin başında, Melbourne’de bulunan Deakin Universitesi gelmektedir. Başvuru için adayların 5.5 IELTS sonucu sunabiliyor olmaları gerekmektedir.

İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB