Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Boğaziçi : Güvenilir KuruluşBoğaziçi Yurtdışı Eğitim danışmanlarından Yeşeren Başlargil Okutkan, eğitimini tamamlayıp, yapılan sertifika sınavını başarıyla geçerek  "Qualified Education Agent Counsellor" ünvanını almaya hak kazanmıştır. Sertifikasyonumuzu görüntülemek içintıklayın.

 

The Education Agent Training Course (EATC), Avustralya Göçmen Bakanlığı (DIAC) ve Avustralya Uluslararası Eğitim Departmanı(AEI) tarafından geliştirilmiş ve uygulamaya konulmuş bir eğitim programıdır.

Bu programın amacı ; Avustralya’da eğitim ve yaşam hakkında bilgi vermekte olan dünya genelindeki tüm danışmanların bilgi kalitesinin standardize edilmesi ve tüketici haklarının korunduğu, doğru ve güncel bilgilendirme sağlayan, çalışma ahlakına uygun nitelikler taşımasını garanti altına almaktır.

İngilizce olarak  sunulan bu programa katılan danışmanlar, uzun ve detaylı bir eğitimden geçtikten sonra belirli merkezlerde online sınava tabii tutulurlar ve sınavda başarılı olmaları halinde Uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanı (Qualified Education Agent Counsellor) ünvanını elde ederler.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council